Zadzwoń do nas! 71 346 30 70

Ubezpieczenie OC pośrednika w obrocie nieruchomościami

data wpisu 18.01.2021

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, wynikającymi z zapisów Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami, biuro JOT-BE Nieruchomości posiada aktualną polisę obowiązkowego ubezpieczenia OC pośrednika w obrocie nieruchomościami. 

Zdrowych i spokojnych Świąt

data wpisu 22.12.2020

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim naszym Klientom, Partnerom i Przyjaciołom, aby ten magiczny czas był wypełniony spokojem i radością.  

Ruszyła sprzedaż II etapu OSIEDLA LIPCOWEGO

data wpisu 18.12.2020

II etap Osiedla Lipcowego jest kontynuacją udanego projektu, który już w pierwszym etapie zyskał uznanie wielu Klientów. Ukryte przed zgiełkiem pośród zieleni, umiejętnie wkomponowane w otaczający krajobraz, stanowi idealny wybór dla wszystkich marzących o wygodnym i funkcjonalnym mieszkaniu, przy zapewnieniu możliwości korzystania z wielkomiejskich udogodnień. Niezależne wejście, wydzielone i zadaszone miejsce parkingowe oraz własny ogródek […]

JOT-BE Nieruchomości na podium w konkursie „Lider Nieruchomości OTODOM”

data wpisu 12.11.2020

Z ogromną radością przegniemy przekazać, że w najnowszej edycji konkursu organizowanego przez czołowy portal nieruchomości Otodom zajęliśmy 3 miejsce w województwie dolnośląskim!

Nowość w naszej ofercie – OSIEDLE BUKOWE

data wpisu 23.09.2020

Przedstawiamy nowość w naszej wyłącznej ofercie! Osiedle Bukowe to inwestycja w Wiosce koło Sycowa przy ul. Bukowej. Składa się z 6 kameralnych, niskich budynków, w każdym z nich znajdują się 4 funkcjonalne mieszkania. Wszystkie z oferowanych lokali posiadają osobne wejście, które daje poczucie niezależności i komfortu.

REKRUTACJA Agent działu mieszkań i domów

data wpisu 12.08.2020

W związku z rozwojem naszej firmy prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko Agenta Działu Mieszkań i Domów.

Działki, domy z ogródkiem – czyli jak koronawirus zmienił preferencje na rynku nieruchomości.

data wpisu 24.07.2020

Na ile epidemia COVID – 19 zmieni rynek nieruchomości w Polsce? To jedno z ważniejszych pytań, które zadają sobie eksperci. Nie chodzi tylko o ceny i ewentualną korektę, czy – w wersji bardziej pesymistycznej – zapaść. Tej na razie nie widać. Chodzi natomiast także o preferencje klientów. Tutaj – wedle informacji od pośredników i deweloperów, pewne zmiany są widoczne. Pomni zamknięcia w czterech ścianach Polacy dziś chętniej szukają rozwiązań, które w izolacji od otoczenia dadzą im „kawałek’ ogródka czy innej przestrzeni na świeżym powietrzu.

Liryka Park: postępy w budowie

data wpisu 22.05.2020

Liryka Park w podwrocławskich Radomierzycach będzie ukończona jeszcze w tym roku! Prace są już na mocno zaawansowanym etapie, zakończenie ich planowane jest na IV kwartał br.

Błękitne Aleje: kolejne nowości w ofercie

data wpisu 11.04.2020

Jako wyłączne biuro sprzedaży inwestycji Błękitne Aleje z przyjemnością informujemy o uruchomieniu sprzedaży kolejnego, już XI etapu tego prestiżowego osiedla. Nowa oferta obejmuje 8 dwupoziomowych lokali mieszkalnych w budynkach 4-lokalowych, z prywatnymi ogródkami i 2 miejscami postojowymi. Unikalny projekt, wyjątkowe funkcjonalności i elegancka bryła z zadaszonymi tarasami sprawiają, że ten typ mieszkań cieszy się wyjątkową popularnością.

Wesołych Świąt!

data wpisu 10.04.2020

Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy naszym Klientom, Partnerom i Przyjaciołom najserdeczniejsze życzenia. Niech te piękne, optymistyczne święta wypełnią pogoda ducha, dobry humor, relaks i długie rozmowy z najbliższymi.

Koronawirus: nowe zasady bezpieczeństwa a praca biura

data wpisu 01.04.2020

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z informacjami dotyczącymi pracy naszego biura.

Ważna informacja w związku z koronawirusem

data wpisu 16.03.2020

Szanowni Państwo! W związku ze światową pandemią naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientom, Partnerom i Pracownikom. Zarząd spółek JOT-BE Nieruchomości i JOT-BE Wnętrza podjął decyzję o możliwie szerokim przejściu na pracę zdalną, jednocześnie dokładając wszelkich starań dla zachowania najwyższego standardu usług. Wszyscy nasi pracownicy są do Państwa stałej dyspozycji telefonicznie i mailowo – prosimy, by zwracać się do nich ze szczegółowymi zapytaniami.

Osiedle Lipcowe: już wkrótce nowa oferta!

data wpisu 04.03.2020

Z przyjemnością informujemy, że w najbliższym czasie będziemy mogli przedstawić Państwu nową ofertę domów jednorodzinnych, które powstaną w kolejnych etapach Osiedla Lipcowego. I etap inwestycji obejmujący 12 jednostek został zakończony i w całości sprzedany przez JOT-BE NIERUCHOMOŚCI jako wyłączne biuro sprzedaży. Deweloperowi i Klientom serdecznie dziękujemy za zaufanie!

JOT-BE na nartach: Zieleniec 2020

data wpisu 24.02.2020

Wieloletnią tradycją naszej firmy są wspólne wyjazdy na narty. W tym roku zdecydowaliśmy się na szybką wizytę w Zieleńcu, gdzie i początkujący, i zaawansowani mieli mnóstwo frajdy. Kolejne wyprawy już mamy w planach!

JOT-BE Wnętrza: projekt kawalerki

data wpisu 20.02.2020

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni, wydzielenie stref i jednoczesne zachowanie lekkości wnętrza – oto wytyczne dla projektu wykończenia pod klucz kompaktowej kawalerki w inwestycji Legnicka Street etap II. Zależało nam też, by mieszkanie prezentowało się nowocześnie i stylowo. Zapraszamy do obejrzenia wizualizacji stworzonych przez JOT-BE WNĘTRZA.

Błękitne Aleje: hit sprzedaży ponownie w ofercie!

data wpisu 01.01.2020

W inwestycji Błękitne Aleje budowanej przez ATM Inwestycje dostępne są nowe domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. To nowa wersja jednostek z podetapu I, które cieszyły się olbrzymią popularnością i uznaniem naszych Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu z naszym wyłącznym biurem sprzedaży.

Wesołych Świąt!

data wpisu 20.12.2019

Wszystkim naszym Klientom, Partnerom i Przyjaciołom dziękujemy za współpracę i zaufanie! Życzymy Państwu prawdziwie spokojnych, magicznych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia oraz fantastycznego startu w 2020 rok.

Błękitne Aleje: ostatnie 3 mieszkania w podetapie VIII

data wpisu 09.12.2019

Drugi budynek apartamentowo-usługowy w inwestycji Błękitne Aleje posiada już prawomocne pozwolenie na użytkowanie, a własności lokali są systematycznie przenoszone. W tym budynku zostały już tylko 3 wolne mieszkania! Wszystkich poszukujących przestronnego, 3-pokojowego apartamentu z ogródkiem serdecznie zapraszamy do umawiania terminów ich prezentacji.

Liryka Park: KUCHNIA GRATIS!

data wpisu 02.12.2019

Wraz z deweloperem ATM Inwestycje przedstawiamy nową, wyjątkową promocję. Przy zakupie domu w inwestycji Liryka Park zyskują Państwo możliwość otrzymania indywidualnej zabudowy stolarskiej o wartości do 15 000 zł brutto!

Pierwsza realizacja JOT-BE WNĘTRZA już gotowa!

data wpisu 18.11.2019

Z przyjemnością informujemy, że zespół JOT-BE WNĘTRZA zrealizował swój pierwszy projekt! W przestronnym apartamencie połączyliśmy klasyczną elegancję z nowoczesną aranżacją. Starannie przemyślane detale i spersonalizowane rozwiązania tworzą piękną, spójną całość. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Liryka Park: ogrzewanie podłogowe w cenie!

data wpisu 08.08.2019

Wraz z deweloperem ATM Inwestycje przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową promocję. Do 15.10.2019r. cena domów na osiedlu Liryka Park obejmuje także ogrzewanie podłogowe! Zostanie ono wykonane na życzenie, jako bezpłatna zmiana lokatorska. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów w biurze sprzedaży.

Osiedle Lipcowe: przedłużamy promocję!

data wpisu 06.08.2019

Jeszcze do końca sierpnia oferujemy Państwu możliwość zakupu gotowego domu w zabudowie szeregowej, w inwestycji Osiedle Lipcowe przy ulicy Zalipie we Wrocławiu, w specjalnej cenie 420 000 złotych! Warto się spieszyć – preferencyjne warunki zakupu obejmują już tylko jeden segment. Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży pod numerem 609 902 122.

Zielony Wojnów: sprzedaż zakończona

data wpisu 28.06.2019

Z olbrzymią przyjemnością informujemy o zakończeniu sprzedaży projektu deweloperskiego Zielony Wojnów. 16 domów w zabudowie szeregowej znalazło właścicieli za naszym wyłącznym pośrednictwem. Wszystkim Klientom dziękujemy za zaufanie i życzymy wszystkiego najlepszego w wymarzonych domach. Bardzo dziękujemy też S&P Development za owocną i dobrą współpracę!

Jubileusz 25-lecia Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników i Zarządców Nieruchomości DOSPON

data wpisu 17.06.2019

Szanowni Państwo, z najwyższą przyjemnością informujemy, że najważniejsza regionalna organizacja zrzeszająca profesjonalnych pośredników w obrocie nieruchomościami i zarządców nieruchomości obchodzi Jubileusz 25-lecia swojego istnienia. Zapraszamy do obejrzenia filmu!

Osiedle Lipcowe: lekkie letnie ceny gotowych domów!

data wpisu 03.06.2019

Zapraszamy do skorzystania z promocji przy zakupie domu w zabudowie szeregowej, w inwestycji Osiedle Lipcowe przy ulicy Zalipie we Wrocławiu. Tylko do końca lipca ceny wybranych segmentów wynoszą 420 000 złotych! Dzwoniąc pod numer 609 902 122 uzyskają Państwo szczegóły oferty oraz umówią termin prezentacji.

Oferta dla przedsiębiorców: secesyjna willa z zabytkowym parkiem 45 km od Wrocławia

data wpisu 31.05.2019

Wszystkim przedsiębiorcom poszukującym wyjątkowej nieruchomości z przeznaczeniem na dom seniora, SPA lub obiekt konferencyjny, polecamy działkę inwestycyjną o pow. 6 700 mkw., wraz ze starodrzewem i zabytkowym parkiem (2.022 mkw.), zabudowaną trzykondygnacyjną willą secesyjną. Oferta na wyłączność!

Wesołych Świąt!

data wpisu 19.04.2019

Wszystkim Klientom, Partnerom i Przyjaciołom JOT-BE NIERUCHOMOŚCI życzymy pięknych, spokojnych i prawdziwie wiosennych Świąt. W Wielki Piątek pracujemy do godziny 14:00, w pozostałe świąteczne dni biuro będzie nieczynne.

Informacja dotycząca poczty mailowej

data wpisu 09.04.2019

Szanowni Państwo, istnieje niewielkie ryzyko wystąpienia opóźnień lub utrudnień w obsłudze naszych kont pocztowych, związane z prowadzonymi pracami nad infrastrukturą informatyczną biura. Dlatego zwracamy się z prośbą, by w sprawach pilnych kontaktować się z nami telefonicznie.

Błękitne Aleje: ostatnie wolne mieszkanie willowe!

data wpisu 25.03.2019

Z przyjemnością informujemy, że w ofercie Błękitnych Alei zostało już tylko jedno wolne mieszkanie willowe. Lokal o powierzchni 95,56 m2 posiada pięknie otwartą przestrzeń dzienną tworzoną przez salon z kuchnią, 3 sypialnie i 2 łazienki. Dodatkowo w cenie ogródek o powierzchni 43,6 m2 oraz miejsce postojowe. Budowa zakończy się w kwietniu 2019 roku, a wydanie nastąpi już w maju. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Nowość w ofercie. Zarabiaj na bezobsługowym projekcie rentierskim

data wpisu 12.03.2019

Inwestorom indywidualnym, poszukującym możliwości zarabiania na rynku nieruchomości komercyjnych polecamy nowatorski, rentierski produkt, pozwalający na osiąganie stabilnych zysków bez konieczności osobistego zaangażowania.

Zmiany w Komisji Edukacyjnej PFRN

data wpisu 04.03.2019

Z przyjemnością informujemy, że nowym Przewodniczącym Komisji Edukacji Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości został Prezes Zarządu JOT-BE NIERUCHOMOŚCI, Pan Marek Wasielewski. Jednocześnie nowym Wiceprzewodniczącym obrano Pana Krzysztofa Kabaj. Obu ekspertom serdecznie gratulujemy i życzymy mnóstwa satysfakcji z nowych wyzwań.

NOWOŚĆ w naszej ofercie: Domy Ślęza 2

data wpisu 01.02.2019

Z przyjemnością informujemy, że nasze biuro zostało wyłącznym partnerem sprzedaży inwestycji „Domy Ślęza 2”. Nowa oferta obejmuje 11 dwukondygnacyjnych domów jednorodzinnych, które do końca 2020 roku powstaną w jednej z najbardziej lubianych podwrocławskich miejscowości. Wygodny układ pomieszczeń, przemyślana funkcjonalność, garaż w bryle budynku, doskonałe parametry akustyczne i energetyczne, bardzo wysoka jakość wykonania, duże działki do 486 mkw. stanowią najważniejsze z licznych atutów inwestycji.

Wesołych Świąt!

data wpisu 21.12.2018

Drodzy Klienci, Partnerzy, Przyjaciele! Dziękujemy za kolejny wspólny rok i życzymy Państwu najpiękniejszych Świąt!

Godziny pracy biura w okresie świątecznym

data wpisu 20.12.2018

Zapraszamy do zapoznania się ze świątecznym grafikiem pracy naszego biura.

Nowa przychodnia medyczna do wynajęcia

data wpisu 03.12.2018

Wszystkie podmioty prowadzące działalność medyczną zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą najmu. Oferujemy zupełnie nowy obiekt wykończony pod klucz, profesjonalnie przygotowany do pełnienia funkcji nowoczesnej przychodni lekarskiej. Dodatkowym atutem oferty jest doskonała lokalizacja w południowej części Wrocławia w obrębie osiedla Oporów.

Osiedle Lipcowe: w grudniu taniej!

data wpisu 29.11.2018

Tylko w grudniu wszystkie dostępne domy w inwestycji Osiedle Lipcowe mają nową, niższą cenę – tylko 390 000 złotych! Zapraszamy do umawiania spotkań na terenie budowy, gdzie trwają ostatnie już prace nad zewnętrzną infrastrukturą. Oferta dostępna jest wyłącznie w JOT-BE NIERUCHOMOŚCI.

Firma JOT-BE NIERUCHOMOŚCI wyróżniona przez magazyn Forbes!

data wpisu 05.10.2018

Nasza firma otrzymała prestiżowe wyróżnienie w rankingu Forum Firm Rodzinnych magazynu Forbes, uwzględniającym najszybciej rosnące i najbardziej efektywne firmy rodzinne w każdym z województw.
Wyróżnienie w kategorii firm o poziomie przychodów do 100 mln PLN w województwie dolnośląskim dla JOT-BE NIERUCHOMOŚCI odebrał Prezes Zarządu podczas wczorajszej uroczystej Gali.

Zapraszamy na targi! 6-7 października, Hala Stulecia

data wpisu 02.10.2018

Wraz z deweloperami ATM Inwestycje oraz S&P Development zapraszamy Państwa na najbliższe Targi Mieszkań i Domów. Na stoisku A8 zaprezentujemy ciekawe mieszkania w inwestycji Błękitne Aleje oraz nowość – domy w zabudowie bliźniaczej powstające na wrocławskich Wojszycach w ramach inwestycji Viva! Park. Na stoisku J15 znajdą Państwo natomiast limitowaną ofertę domów w zabudowie szeregowej, powstające na osiedlu Zielony Wojnów.

Zapraszamy na targi! 15-16 września, Stadion Wrocław

data wpisu 13.09.2018

Zapraszamy na nasze stoisko 74b w Strefie Rynku Wtórnego DOSPON w ramach Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Impreza z bezpłatnym wstępem odbędzie się na Stadionie Wrocław w godzinach 10.00-17.00 (sobota) oraz 10.00-16.00 (niedziela). W związku z obecnością na targach w sobotę 15 września nasze biuro przy ul. Piłsudskiego 8a będzie nieczynne. Do zobaczenia!

Nowość w naszej ofercie: Dębowe Południe

data wpisu 14.08.2018

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu sprzedaży nowego projektu deweloperskiego. Dębowe Południe to kameralne osiedle powstające w lubianej dzielnicy Wrocławia, Krzyki – Ołtaszyn. Nasza oferta obejmuje 7 komfortowych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej. Każdy z nich posiada powierzchnię aż 226,73 m2, garaż w bryle budynku, dodatkowe miejsce postojowe oraz prywatny ogródek o powierzchni do 213,4 m2. Polecamy!

Bliskie Kowale: sprzedaż zakończona!

data wpisu 02.08.2018

Z przyjemnością informujemy o zakończeniu sprzedaży mikroosiedla Bliskie Kowale. Wszystkie 8 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej znalazło swoich właścicieli za naszym wyłącznym pośrednictwem. Bardzo dziękujemy za okazane zaufanie i życzymy wszystkiego najlepszego!

Błękitne Aleje: odbiór budynku wielorodzinnego już jesienią! W ofercie ostatnie 3 mieszkania

data wpisu 20.06.2018

Polecamy zakup 3-pokojowych, 67-metrowych mieszkań w inwestycji Błękitne Aleje w Bielanach Wrocławskich. Duże przeszklenia, przestronne wnętrza, optymalny dwustronny układ pomieszczeń z balkonem zapewnią komfort i umożliwią swobodną aranżację. Budynek wielorodzinny jest wyjątkowo kameralny, a jakość jego wykonania gwarantuje dobry deweloper: ATM Inwestycje.

Nowe korzyści dla naszych Klientów od Pozamiatane.pl

data wpisu 06.06.2018

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu nowego programu partnerskiego. Jako jedyne wrocławskie biuro nieruchomości rozpoczęliśmy współpracę z Pozamiatane.pl – platformą internetową, łączącą klientów z doświadczonymi sprzątaczami. Każdy z Państwa po zawarciu dowolnej umowy z naszym biurem otrzyma dedykowaną zniżkę na sprzątanie, do zrealizowania w dowolnym momencie.

Zielony Wojnów, Osiedle Lipcowe, Bliskie Kowale: wieści z budowy

data wpisu 01.06.2018

Kameralne osiedla domów jednorodzinnych w naszej wyłącznej ofercie rosną w oczach. Z końcem maja rozpoczęła się budowa osiedla Zielony Wojnów przy ul. Dobrzykowickiej. Przy ulicy Zalipie realizowana jest elewacja pierwszego etapu Osiedla Lipcowego. Natomiast budowa mikroosiedla Bliskie Kowale już finiszuje – segmenty zostały wydane klientom do wykończenia, równolegle powstaje infrastruktura.

NOWOŚĆ w naszej ofercie: domy jednorodzinne Viva! Park

data wpisu 18.05.2018

Rozpoczynamy wyłączną sprzedaż nowej inwestycji deweloperskiej! Viva! Park to nowoczesne, doskonale zaprojektowane osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, atrakcyjnie zlokalizowane w zielonym zakątku wrocławskich Wojszyc. Projekt realizuje ATM Inwestycje – cieszący się dużym uznaniem, stabilny deweloper należący do grupy kapitałowej ATM Grupa S.A.

Bliskie Kowale: ostatni wolny dom w preferencyjnej cenie 499 000 zł

data wpisu 08.05.2018

Zapraszamy do skorzystania z ostatniej szansy, by zakupić nowy dom w inwestycji Bliskie Kowale. To doskonałe rozwiązanie dla rodzin pragnących wygodnie mieszkać w nowoczesnej zabudowie szeregowej, w bliskim dystansie do centrum Wrocławia. Budowa osiedla zmierza ku końcowi, a klucze zostaną przekazane już latem bieżącego roku.

Godziny pracy w długi weekend majowy

data wpisu 27.04.2018

Szanowni Państwo, w najbliższym tygodniu nasze biuro będzie czynne w poniedziałek 30 kwietnia, środę 2 maja oraz w piątek 4 maja, w standardowych godzinach pracy od 9:00 do 17:00. W pozostałe dni biuro pozostanie zamknięte.

Zielony Wojnów: powstanie asfaltowa i oświetlona droga dojazdowa

data wpisu 20.04.2018

Z przyjemnością informujemy o porozumieniu zawartym między firmą S&P Development a Zarządem Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu. Niniejsze ustalenia gwarantują powstanie nowej, asfaltowej i oświetlonej drogi dojazdowej do osiedla Zielony Wojnów.

Tylko w naszej ofercie: mieszkania willowe w Błękitnych Alejach

data wpisu 16.04.2018

Polecamy Państwu unikalną ofertę niemal 100-metrowych mieszkań willowych w kameralnej inwestycji Błękitne Aleje, w cichej części Bielan Wrocławskich. Nowoczesne projekty 4-pokojowych lokali z dużymi tarasami lub ogródkami pozwolą wyczarować wyjątkowe, przestronne wnętrza. Budowa już trwa, a jakość i bezpieczeństwo gwarantuje ATM Inwestycje.

Szczęśliwych Świąt!

data wpisu 28.03.2018

Wszystkim naszym Klientom i Przyjaciołom pragniemy życzyć szczęśliwych Świąt Wielkiej Nocy, prawdziwie wiosennych i spokojnych, spędzonych w gronie najbliższych.

28 marca zapraszamy na bezpłatne porady

data wpisu 27.03.2018

W przedświąteczną środę zapraszamy Państwa do skorzystania z bezpłatnych i niezobowiązujących porad z zakresu obrotu nieruchomościami. Coroczna Akcja DRZWI OTWARTE organizowana jest z okazji Dnia Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami i biorą w niej udział najlepsze biura stowarzyszone w PFRN. Spotkania odbędzą się w naszej siedzibie na ul. Piłsudskiego 8a w godz. 10.00 – 15.00.

Zapraszamy na targi do Hali Stulecia w weekend 3-4 marca

data wpisu 01.03.2018

Najbliższe targi stanowią doskonałą okazję, aby poznać pełną ofertę naszego biura. Zaprezentujemy unikalne mieszkania i domy w inwestycjach Błękitne Aleje (stoisko A8) oraz Zielony Wojnów (stoisko J13) oraz oferty z rynku wtórnego i aktualną ofertę deweloperską, dostępną wyłącznie w JOT-BE NIERUCHOMOŚCI (stoisko C5). Zapraszamy!

Bliskie Kowale: koniec budowy coraz bliżej

data wpisu 15.02.2018

Z przyjemnością informujemy, że budynki przy ulicy Działdowskiej po osiągnięciu stanu surowego zamkniętego zostały ocieplone i przygotowane do tynkowania. Trwają także intensywne prace wewnątrz: rozprowadzono już instalacje elektryczną i hydrauliczną oraz kładzione są tynki wewnętrzne w pierwszych jednostkach. Zapraszamy do umawiania prezentacji.

Nowe apartamenty inwestycyjne w naszej ofercie. Zarabiaj i inwestuj w mieście spotkań z JOT-BE NIERUCHOMOŚCI!

data wpisu 12.02.2018

Polecamy apartamenty inwestycyjne w hotelu Gwarna Wrocław City Center – Best Western Premier, powstającym zaledwie 250 m od Dworca Głównego PKP. Doskonale skonstruowana strategia zarządzania obiektem sygnowanym światową marką, doświadczony operator oraz unikalny, przejrzysty model biznesowy gwarantują inwestorowi bezpieczeństwo lokaty kapitału.

3 i 4 lutego pierwsze tegoroczne targi nieruchomości. Zapraszamy na Stadion Wrocław

data wpisu 31.01.2018

Podczas imprezy zaprezentujemy Państwu najlepsze i najnowsze oferty z rynku wtórnego oraz inwestycję Zielony Wojnów, gdzie wraz z deweloperem przygotowaliśmy specjalną promocję. Zapraszamy na stoiska S69 oraz S60, w sobotę w godzinach 10:00-17:00 oraz w niedzielę od 10:00 do 16:00. Wstęp wolny.

Nasze Osiedle: budowa postępuje

data wpisu 04.01.2018

W inwestycji Nasze Osiedle już wkrótce zostanie ukończone kolejne, drugie piętro. Aktualna oferta obejmuje kilkadziesiąt wygodnych mieszkań w pełnym wyborze metraży, wyróżniających się ciekawymi rozkładami i dużą powierzchnią przyległych balkonów, tarasów oraz ogródków.

Wesołych Świąt!

data wpisu 20.12.2017

Szanowni Państwo! Wszystkim naszym Klientom i Przyjaciołom pragniemy serdecznie podziękować za kolejny wspólny rok, okazane zaufanie i wyrazy uznania. Życzymy Państwu cudownych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.

Zielony Wojnów. Na Święta domy o 20 000 zł taniej!

data wpisu 12.12.2017

Zapraszamy do skorzystania ze świątecznej oferty w inwestycji Zielony Wojnów. Aby zyskać 20 000 złotych rabatu, wystarczy w dniach 15.12.2017 – 15.01.2018 podpisać umowę rezerwacyjną na jeden z czterech domów objętych promocją. Szczegółowe informacje dostępne są w naszym biurze sprzedaży.

ATM Inwestycje rozpoczyna kolejne budowy

data wpisu 04.12.2017

Z przyjemnością informujemy, że firma ATM Inwestycje rozpoczęła budowę VI podetapu osiedla Błękitne Aleje oraz jeszcze w tym roku rozpocznie prace na Osiedlu Przy Zamku IV, na podstawie już wydanego prawomocnego pozwolenia na budowę. Za wyłączną sprzedaż oferty odpowiada JOT-BE NIERUCHOMOŚCI.

Nasze Osiedle: powstało pierwsze piętro

data wpisu 28.11.2017

W zielonym zakątku Sołtysowic wybudowano pierwsze piętro Naszego Osiedla. Inwestycja dedykowana rodzinom poszukującym wygodnego mieszkania, z możliwością zakupu własnego miejsca w garażu i komórki lokatorskiej, zostanie ukończona latem 2018 roku. Wielkie zalety Naszego Osiedla to duży wybór metraży, ciekawe układy mieszkań oraz lokalizacja w zielonej i dobrze skomunikowanej okolicy. Oferta dostępna jest wyłącznie w JOT-BE NIERUCHOMOŚCI.

Bliskie Kowale: stan surowy otwarty

data wpisu 20.11.2017

Budowa komfortowych, 111-metrowych domów przy ulicy Działdowskiej postępuje zgodnie z planem. Wszystkie osiem jednorodzinnych segmentów w zabudowie szeregowej osiągnęło stan surowy otwarty, a w najbliższych dniach będą montowane okna. Zapraszamy na www.bliskiekowale.pl oraz do kontaktu z biurem sprzedaży!

Zakończyliśmy komercjalizację Nowej Cukrowni

data wpisu 15.11.2017

Z przyjemnością informujemy o zakończeniu sprzedaży jednej z najciekawszych inwestycji komercyjnych we Wrocławiu – starannie zrewitalizowanej Nowej Cukrowni. Za naszym wyłącznym pośrednictwem wszystkie lokale zostały już przekazane nowym właścicielom. Wszystkim Klientom dziękujemy za zaufanie!

Zielony Wojnów. Tylko do końca listopada 10 000 zł na wykończenie!

data wpisu 14.11.2017

W ramach trwającej przedsprzedaży inwestycji Zielony Wojnów, zapraszamy do skorzystania z promocji obowiązującej do 30 listopada br. Przy rezerwacji jednego z 16 domów jednorodzinnych o podwyższonym standardzie otrzymają Państwo rabat 10 000 złotych na dowolny element wykończenia. Piękne bryły, atrakcyjna lokalizacja blisko natury i gwarancje solidnego dewelopera – to najważniejsze z wielu atutów Zielonego Wojnowa.

Marina III. Ostatnie apartamenty w sprzedaży

data wpisu 02.11.2017

W prestiżowej inwestycji Marina III dostępne są ostatnie wolne apartamenty, dedykowane najbardziej wymagającym klientom. Po osiągnięciu stanu surowego zamkniętego i zawieszeniu wiechy można podziwiać nie tylko nową oś widokową na Uniwersytet Wrocławski, lecz także zapierające dech widoki rozpościerające się z okien apartamentów Mariny III.

PREMIERA! Zielony Wojnów, piękne domy blisko natury

data wpisu 26.10.2017

Przedstawiamy wyczekiwaną nowość w naszej wyłącznej ofercie! To Zielony Wojnów, inwestycja solidnego wrocławskiego dewelopera S&P Development, znanego m.in. z udanej realizacji Nowych Kowali. 16 pięknych i nowoczesnych domów o podwyższonym standardzie, z ogródkami i garażem w bryle budynku, powstanie już wkrótce przy ulicy Dobrzykowickiej.

Waterfront – o co ten szum? Wstępna analiza zjawiska w oparciu o charakterystykę rynku wrocławskiego

data wpisu 24.10.2017

Polscy deweloperzy otwierają się na rzeki i coraz chętniej budują na nabrzeżach, opierając na walorach lokalizacji narrację promocji nowych inwestycji. Waterfrot natomiast stanowi jedno z najważniejszych pojęć współczesnej, globalnej urbanistyki. Zastanówmy się, o co ten szum.

Osiedla Przy Zamku II oraz III: wszystkie własności przeniesione

data wpisu 17.10.2017

Mamy przyjemność poinformować o ostatecznym zakończeniu sprzedaży domów na Osiedlach Przy Zamku II oraz III w Ślęzie. Ostatni akt własności został już przeniesiony na nowych właścicieli. Za sprzedaż i marketing inwestycji odpowiadało wyłącznie nasze biuro. Dziękujemy za zaufanie!

21-22 października. Zapraszamy na targi do Hali Stulecia

data wpisu 16.10.2017

Podczas Targów Mieszkań i Domów zaprezentujemy pełną ofertę naszego biura. Dostępne będą najciekawsze oferty z rynku wtórnego oraz sprawdzone inwestycje deweloperskie na wyłączność (stoisko C8). Natomiast nową ofertę ATM Inwestycje zaprezentujemy na zupełnie nowym stoisku nr A8. Polecamy także wykład naszego eksperta!

Osiedle Lipcowe: rośnie pierwsze piętro! Zapraszamy na prezentację i na www.osiedlelipcowe.pl

data wpisu 12.09.2017

Kameralne, 91-metrowe, nowe domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej rosną w oczach przy ulicy Zalipie. Budowane jest I piętro, a w części segmentów powstały już, objęte standardem, schody i instalacje kominkowe. Więcej informacji na stronie osiedla: www.osiedlelipcowe.pl.

NOWOŚĆ! Mieszkania willowe w Błękitnych Alejach

data wpisu 05.09.2017

Wszystkim poszukującym dużych, komfortowych mieszkań polecamy nowość: unikalne mieszkania willowe w Błękitnych Alejach. Do wyboru dwa rodzaje modułów: 95,46 m2 z ogródkami lub 96,68, z dużymi, 20-metrowymi tarasami. Oferta dostępna wyłącznie w JOT-BE NIERUCHOMOŚCI.

7 września Dzień Otwarty ATM Inwestycje. Zapraszamy! Do zyskania luksusowy pobyt w SPA!

data wpisu 29.08.2017

W czwartek 7 września zapraszamy na Dzień Otwarty osiedli ATM Inwestycje. Spotkanie odbędzie się w godzinach 16.00-20.00 w domu pokazowym przy ulicy Rycerskiej 28 w Ślęzie (teren Osiedla Przy Zamku II). Udział w spotkaniu oznacza szansę na otrzymanie luksusowego pobytu w ART SPA Zamku Topacz!

Zapraszamy na targi! Już 2-3 września na Stadionie Wrocław

data wpisu 28.08.2017

Serdecznie zapraszamy do spotkania z naszymi ekspertami Rynku Wtórnego podczas Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Impreza odbędzie się w sobotę 2 września (10.00 – 17.00) oraz niedzielę 3 września (10.00 – 16.00) na Stadionie Wrocław. Wstęp wolny!

Atrakcyjne nieruchomości inwestycyjne w Polanicy Zdrój

data wpisu 25.08.2017

Przedsiębiorcom i deweloperom polecamy nieruchomości z dużym potencjałem inwestycyjnym, korzystnie zlokalizowane w popularnej Polanicy Zdrój. Nasza oferta obejmuje wyremontowany, urokliwy pensjonat oraz dwie działki, obie przewidziane w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę wielorodzinną i usługi. Zapraszamy do współpracy!

Sukces JOT-BE na rynku komercyjnym

data wpisu 11.08.2017

Z dumą informujemy, że kolejny prestiżowy najemca biurowca Bielany Business Point, pozyskany za wyłącznym pośrednictwem JOT-BE NIERUCHOMOŚCI, objął już swoją nową siedzibę.
Łącznie nasz Zespół Nieruchomości Komercyjnych skomercjalizował w obiekcie Bielany Business Point aż 2 277 m2, czyli niemal 20% całkowitej powierzchni nowoczesnego biurowca.

Last Minute na Osiedlu Odkrywców. Nowe ceny ostatnich 2 mieszkań

data wpisu 02.08.2017

W ofercie Osiedla Odkrywców zostały już tylko 2 mieszkania, od teraz dostępne w nowych, rekordowo niskich cenach. Wyłączną sprzedaż oferty prowadzi JOT-BE NIERUCHOMOŚCI. Polecamy!

Apartamenty inwestycyjne w Kołobrzegu. Wkrótce premiera!

data wpisu 01.08.2017

Już wkrótce rozpoczniemy wyłączną sprzedaż nowych apartamentów inwestycyjnych w Kołobrzegu. Wyjątkowo atrakcyjne warunki: gwarantowana stopa zwrotu wyniesie 8% przez cały okres trwania 10-letniej umowy najmu lub 7% przy wyborze opcji z pobytami właścicielskimi. Popularna Mona Lisa to świetnie zlokalizowane medyczne SPA, działające i rentowne już od 10 lat. Zapraszamy do kontaktu!

Sprzedaliśmy wszystkie domy na Osiedlu Przy Zamku II i III. Wkrótce nowa oferta!

data wpisu 20.07.2017

Z najwyższą przyjemnością informujemy o sprzedaży za naszym wyłącznym pośrednictwem 50 domów na Osiedlach Przy Zamku II i III. Wszystkim Właścicielom w imieniu własnym i dewelopera dziękujemy za zaufanie, gratulujemy decyzji i życzymy wszystkiego najlepszego w wymarzonych domach. Wkrótce przedstawimy nową ofertę Osiedla Przy Zamku IV!

Trwa budowa domów i mieszkań w Błękitnych Alejach

data wpisu 13.07.2017

Nowoczesne osiedle przy Zamku Topacz rośnie w oczach! W Błękitnych Alejach równolegle powstają domy jednorodzinne o powierzchni od 105 do 217 m2 oraz atrakcyjne mieszkania od 31 do 80 m2. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, dostępną wyłącznie w JOT-BE NIERUCHOMOŚCI.

Trwa budowa Naszego Osiedla. W lipcu komórki lokatorskie w cenie mieszkania!

data wpisu 05.07.2017

Duży wybór metraży i rozkładów; wygodne balkony, ogródki i tarasy; garaż podziemny i lokale usługowe; dobrze skomunikowany, zielony zakątek Sołtysowic. Polecamy ofertę sprzedaży Naszego Osiedla i zapraszamy do skorzystania z preferencyjnych warunków zakupu wymarzonego mieszkania z komórką w cenie.

Trwa budowa Osiedla Lipcowego. Do końca lipca preferencyjne ceny!

data wpisu 03.07.2017

Trwa budowa Osiedla Lipcowego, rozpoczęta w pierwszym kwartale br. W pierwszym etapie kameralnej inwestycji otoczonej zielenią powstanie 12 segmentów w zabudowie szeregowej, z ogródkami i miejscami postojowymi. Do końca lipca pierwsze 3 segmenty wewnętrzne dostępne są w preferencyjnej cenie 349 000 zł!

Zapraszamy na stronę inwestycji Bliskie Kowale

data wpisu 27.06.2017

Strona Bliskich Kowali jest już gotowa! Zapraszamy do wejścia na www.bliskiekowale.pl i do rezerwowania wybranych segmentów. Budowa wygodnych domów jednorodzinnych przy ulicy Działdowskiej już trwa, a oferta dostępna jest wyłącznie w JOT-BE NIERUCHOMOŚCI.

Polecamy ofertę Nowej Cukrowni. Ostatni wolny lokal!

data wpisu 22.06.2017

Wszystkim przedsiębiorcom i inwestorom polecamy zakup ostatniego wolnego lokalu w zrewitalizowanej Nowej Cukrowni przy ulicy Nowohuckiej! Wyjątkowe walory architektoniczne obiektu podkreślone udaną rewitalizacją, szerokie możliwości aranżacji i korzystna lokalizacja sprawiają, że jest to jeden z najlepszych adresów dla biznesu we Wrocławiu.

PREMIERA: Nasze Osiedle. Nowe mieszkania dostępne tylko w JOT-BE NIERUCHOMOŚCI

data wpisu 20.06.2017

Mamy przyjemność poinformować o nowej inwestycji deweloperskiej dostępnej wyłącznie w naszym biurze. Zapraszamy do skorzystania z preferencyjnych warunków przedsprzedaży mieszkań w inwestycji Nasze Osiedle. Bezpłatne rezerwacje tylko do końca czerwca!

PREMIERA NOWEJ INWESTYCJI! Polecamy doskonale zlokalizowane Bliskie Kowale

data wpisu 19.05.2017

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu sprzedaży nowej inwestycji deweloperskiej. Przy ulicy Działdowskiej, w znanej i cenionej przez naszych klientów lokalizacji, powstanie 8 nowoczesnych, 111-metrowych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, wraz z infrastrukturą. Oferta jest dostępna wyłącznie w JOT-BE NIERUCHOMOŚCI!

Zakończyliśmy sprzedaż Nowych Kowali!

data wpisu 09.05.2017

Z olbrzymią przyjemnością informujemy, że za pośrednictwem JOT-BE NIERUCHOMOŚCI wszystkie domy na osiedlu Nowe Kowale zostały już sprzedane. Wraz z deweloperem, S&P Development, serdecznie gratulujemy nowym właścicielom dobrego wyboru, a wszystkich zainteresowanych nowymi ofertami w obrębie zielonego i dobrze skomunikowanego osiedla Kowale zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Marek Wasielewski Członkiem Zarządu DOSPON

data wpisu 28.04.2017

Mamy zaszczyt poinformować o wyborze Pana Marka Wasielewskiego, Prezesa Zarządu JOT-BE NIERUCHOMOŚCI, na stanowisko Członka Zarządu Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Zarządców Nieruchomości.

Wesołych Świąt!

data wpisu 14.04.2017

Wszystkim naszym Klientom, Współpracownikom, Partnerom i Przyjaciołom życzymy szczęśliwych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy.

Jesteśmy na targach NA SWOIM w Hali Orbita

data wpisu 05.04.2017

8 i 9 kwietnia w godzinach 10.00-16.00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych zakupem lub sprzedażą nieruchomości do Hali Orbita. Będziemy do Państwa dyspozycji w Centrum Rynku Wtórnego JOT-BE NIERUCHOMOŚCI oraz na stanowisku Osiedla Dobrego Dnia.

Dołącz do nas!

data wpisu 03.04.2017

W związku z rozwojem Działu Komercji poszukujemy ambitnych i energicznych osób, które dołączą do naszego zespołu. Oferujemy atrakcyjną pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie oraz konkurencyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

Akcja Drzwi Otwarte. Zapraszamy 30 marca!

data wpisu 29.03.2017

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pośrednika zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z bezpłatnych porad naszych ekspertów. Akcja Drzwi Otwarte to coroczna inicjatywna pod patronatem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, zrzeszającej licencjonowanych pośredników i najlepsze biura.

11-12 marca: Targi Mieszkań i Domów. Zapraszamy!

data wpisu 07.03.2017

W najbliższy weekend zapraszamy na Targi Mieszkań i Domów do wrocławskiej Hali Stulecia. Podczas imprezy zaprezentujemy inwestycje dostępne wyłącznie w ofercie JOT-BE NIERUCHOMOŚCI: Osiedle Dobrego Dnia, Błękitne Aleje i Osiedla Przy Zamku II oraz III.

Nowe Kowale: ostatni etap inwestycji zostanie ukończony jesienią. Jest jeszcze szansa na zakup!

data wpisu 24.02.2017

Budowa ostatniego etapu Nowych Kowali postępuje zgodnie z planem, a w sprzedaży pozostały już tylko 3 segmenty. Warto skorzystać z limitowanej oferty zakupu i jesienią odebrać klucze do wymarzonego domu w świetnej lokalizacji. Polecamy!

Kultowe motocykle już wkrótce w Nowej Cukrowni!

data wpisu 07.02.2017

Z przyjemnością informujemy, że Nowa Cukrownia zyskała za naszym pośrednictwem prestiżowego najemcę. Już wkrótce przy ulicy Kunickiego powstanie nowy, autoryzowany salon sprzedaży kultowych motocykli Indian.

Zapraszamy do strefy Rynku Wtórnego podczas targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

data wpisu 02.02.2017

Zapraszamy Państwa do spotkania z naszymi ekspertami Działu Rynku Wtórnego. Będziemy obecni na stoisku nr 29 na targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbędą się 4 i 5 lutego w godzinach 10.00-17.00 na Stadionie Wrocław.

Rewitalizacja Nowej Cukrowni została ukończona

data wpisu 15.12.2016

W efekcie gruntownej rewitalizacji XIX-wiecznego budynku cukrowni na Muchoborze Wielkim powstał nowoczesny obiekt o wyjątkowych walorach i ciekawym charakterze, stanowiący idealną przestrzeń dla biznesu. Wszystkim przedsiębiorcom i inwestorom polecamy zakup jednego z 10 lokali usługowo-handlowych i biurowych.

JOT-BE dla biznesu: polecamy nowość dostępną wyłącznie w naszej ofercie

data wpisu 06.12.2016

Polecamy wynajem powierzchni w kameralnym 3-kondygnacyjnym biurowcu. Łącznie oferta obejmuje aż 592 m2 z wygodnymi miejscami pracy dla 70 osób, istnieje także możliwość najmu częściowego. Oferta wyróżnia się bardzo dobrą lokalizacją na wrocławskich Partynicach, świetnym stanem technicznym i konkurencyjnymi warunkami najmu.

Osiedla Przy Zamku II i III z limitowaną świąteczną promocją

data wpisu 02.12.2016

Tylko do końca roku przy zakupie gotowego domu z ogrodem na Osiedlach Przy Zamku otrzymają Państwo wyjątkowy upominek: dwuosobowy pobyt w luksusowym ART SPA w Zamku Topacz. Warto się spieszyć – ilość domów oraz prezentów jest ograniczona. Polecamy!

MOC świątecznych promocji na Osiedlu Odkrywców

data wpisu 23.11.2016

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty świątecznej Osiedla Odkrywców obejmującej wszystkie mieszkania dostępne w sprzedaży. Do wyboru są wyjątkowe rabaty, upusty i prezenty, oraz, dodatkowo, gwarantowany kosz przysmaków i 500 złotych na zakupy. Tylko do końca roku!

Wszystkie apartamenty w Aparthotelu Czarna Góra już zostały sprzedane

data wpisu 22.11.2016

Mamy zaszczyt poinformować o zakończeniu sprzedaży lokali inwestycyjnych w Czarnej Górze. Wszystkie 400 apartamentów znalazło już swoich nabywców! Wyłączną sprzedaż oferty prowadziło biuro JOT-BE Nieruchomości.

W dniach 14-15 października nasze biuro będzie nieczynne

data wpisu 11.10.2016

W związku ze szkoleniem zespołu w dniach 14 i 15 października nasze biuro będzie nieczynne. Przepraszamy za utrudnienia!

8 października. Wielkie Targi Gotowych Mieszkań na Gądowie Małym

data wpisu 04.10.2016

Już w sobotę 8 października w godzinach 11.00-16.00 zapraszamy na Dni Otwarte Osiedla Odkrywców przy ulicy Idzikowskiego 12-24, gdzie zaprezentujemy komfortowe mieszkania gotowe do odbioru. Partnerami wydarzenia są Pracownia KODO i Orange.

1-2 października – zapraszamy na targi do Hali Stulecia!

data wpisu 27.09.2016

Jesienne Targi Mieszkań i domów odbędą się już w najbliższy weekend w godzinach 10.00-17.00. Zapraszamy do odwiedzenia stoisk inwestycji deweloperskich dostępnych wyłącznie w ofercie naszego biura: Osiedla Przy Zamku II i III oraz Błękitnych Alei (stoisko B7), Osiedla Odkrywców (stoisko G8) oraz Osiedla Dobrego Dnia (nowa lokalizacja – stoisko E3).

Miasteczko najmłodszych na Bielańskim Biegu Rodzinnym już 24 września

data wpisu 22.09.2016

Wspólnie z ATM Inwestycje zapraszamy w najbliższą sobotę do Bielan Wrocławskich, gdzie odbędzie się Bielański Bieg Rodzinny. Dla najmłodszych przygotowaliśmy specjalne miasteczko z mnóstwem atrakcji i animacji, czynne od godziny 13.00. Po biegu warto odwiedzić dom pokazowy w Ślęzie, gdzie podczas dnia otwartego po raz pierwszy zaprezentujemy nową ofertę domów!

Dzień Otwarty Osiedli Przy Zamku i Błękitnych Alei. Zapraszamy 24 września!

data wpisu 16.09.2016

Zapraszamy na Dzień Otwarty Osiedli Przy Zamku II i III oraz Błękitnych Alei już 24 września. Spotkanie odbędzie się w domu pokazowym przy ulicy Zamkowej 4 w Ślęzie, naprzeciwko Zamku Topacz, w godzinach 15.00-19.00.

Nowa Cukrownia. Rewitalizacja wkrótce dobiegnie końca

data wpisu 13.09.2016

Proces rewitalizacji XIX-wiecznej manufaktury dobiega końca, trwają prace związane z wykończeniem lokali i części wspólnych. Oferta sprzedaży dedykowana przedsiębiorcom oraz inwestorom obejmuje 10 lokali biurowych i handlowo-usługowych i dostępna jest wyłącznie w JOT-BE NIERUCHOMOŚCI.

Nowe Kowale – III etap już w sprzedaży!

data wpisu 12.08.2016

Trzeci i ostatni etap inwestycji Nowe Kowale już jest dostępny w sprzedaży! Oferta obejmuje 8 komfortowych, eleganckich domów w zabudowie szeregowej. Rewelacyjna lokalizacja i ciekawy projekt sprawiają, że osiedle Nowe Kowale cieszy się dużym uznaniem nabywców.

Koniec budowy na Osiedlu Odkrywców! Zapraszamy do odbiorów mieszkań

data wpisu 04.08.2016

Budowa drugiego i ostatniego etapu Osiedla Odkrywców zgodnie z harmonogramem dobiegła końca. Pozwolenie na użytkowanie wszystkich lokali zostało wydane. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty – komfortowe mieszkania na Gądowie Małym wciąż są dostępne w sprzedaży!

Osiedle Dobrego Dnia: już w sierpniu koniec budowy I etapu!

data wpisu 22.07.2016

Budowa Osiedla Dobrego Dnia przy ulicy Nowogródzkiej we Wrocławiu postępuje zgodnie z harmonogramem. Już wkrótce etap I zostanie ukończony i przekazany do odbioru. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą, dostępną wyłącznie w naszym biurze.

Ostatnie kawalerki na Osiedlu Odkrywców w super cenach

data wpisu 27.06.2016

Polecamy zakup przestronnych (36,5 oraz 37,2 m2) kawalerek z osobną kuchnią i loggią na Osiedlu Odkrywców. Obowiązują nowe ceny!

W pobliżu Osiedla Lipcowego powstaje nowoczesne kąpielisko

data wpisu 07.06.2016

Osiedle Lipcowe to kameralna inwestycja, która powstanie wkrótce we Wrocławiu przy ulicy Zalipie. Do licznych atrakcji w okolicy Osiedla już w lipcu dołączy kolejna: zupełnie nowe kąpielisko KOPALNIA, powstające zaledwie 2 km od inwestycji.

Etap I budowy Osiedla Dobrego Dnia ukończony w 90%

data wpisu 01.06.2016

Pierwszy etap Osiedla Dobrego Dnia jest już ukończony w 90% i zostanie przekazany do odbioru jeszcze przed końcem tegorocznych wakacji. Trwa także budowa etapu drugiego, gdzie już rozpoczęto realizację parterów segmentu A.

4 czerwca zapraszamy na Dzień Otwarty Dla Dzieci i Rodziców na Osiedlu Odkrywców

data wpisu 31.05.2016

W sobotę, 4 czerwca, zapraszamy na Dzień Otwarty Dla Dzieci i Rodziców. Impreza odbędzie się na dziedzińcu Osiedla Odkrywców przy ulicy Idzikowskiego 12-24. W programie Targi Gotowych Mieszkań, porady ekspertów i projektantów, zabawa dla całej rodziny i wiele więcej.

Wyjątkowa oferta dla przedsiębiorców. Tylko w ofercie JOT-BE NIERUCHOMOŚCI

data wpisu 25.05.2016

Polecamy zakup lokali usługowo-użytkowych w całkowicie rewitalizowanym budynku XIX-wiecznej „Zuckerfabrik Gross Mochbern”, gdzie powstaje pasaż handlowo-usługowy. Nową Cukrownię wyróżnia stylowy, postindustrialny charakter oraz bardzo atrakcyjna lokalizacja na Muchoborze Wielkim.

Nowość w naszej ofercie: Osiedle Lipcowe

data wpisu 10.05.2016

Polecamy nowe domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej na Osiedlu Lipcowym we Wrocławiu. Oferta obejmuje 12 trzykondygnacyjnych domów o powierzchni 91 mkw. każdy i jest dostępna wyłącznie w naszym biurze.

Osiedle Dobrego Dnia: nowe domy i mieszkania w sprzedaży

data wpisu 21.04.2016

Rozpoczęliśmy drugi etap sprzedaży Osiedla Dobrego Dnia na ulicy Nowogródzkiej we Wrocławiu. Domy i dwupoziomowe mieszkania z nowego etapu będą gotowe do odbioru w marcu 2017 roku, a jego budowa już trwa.

Osiedle Przy Zamku II: start sprzedaży i budowy drugiego podetapu

data wpisu 19.04.2016

W kwietniu rozpoczęła się sprzedaż i budowa drugiego podetapu Osiedla Przy Zamku II. Nowe budynki będą wydawane już w czerwcu 2017 r.

9 i 10 kwietnia zapraszamy na targi nieruchomości do Hali Orbita

data wpisu 05.04.2016

Zapraszamy na stoiska Osiedla Dobrego Dnia (C8A) oraz Osiedla Odkrywców (D8) podczas wiosennej edycji Targów Nieruchomości NA SWOIM. Obie inwestycje polecamy wszystkim poszukującym najlepszej propozycji pośród ofert deweloperskich.

30 marca zapraszamy na bezpłatne konsultacje

data wpisu 29.03.2016

Wraz z DOSPON zapraszamy na Akcję Drzwi Otwartych z okazji Dnia Pośrednika. W środę 30 marca w godzinach 10.00 – 15.00 ekspert Jot-Be Nieruchomości, Pani Monika Janusz, udzieli wszystkim zainteresowanym bezpłatnych porad z zakresu obrotu nieruchomościami.

Wesołych Świąt!

data wpisu 24.03.2016

Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy wszystkim naszym Klientom i Partnerom najserdeczniejsze życzenia. Zapraszamy także do sprawdzenia w zakładce Kontakt godzin pracy biura podczas Wielkiego Tygodnia.

Dni Otwarte Osiedla Odkrywców już 2 kwietnia!

data wpisu 22.03.2016

W pierwszą sobotę kwietnia zapraszamy Państwa na Dni Otwarte Osiedla Odkrywców. Budowa osiedla jest już niemal zakończona – warto się spieszyć z rezerwacją mieszkań!

Dom Pokazowy Przy Zamku otwarty. Zapraszamy na wizyty indywidualne

data wpisu 14.03.2016

12 marca na Osiedlu Przy Zamku odbyły się dni otwarte. Dziękujemy wszystkim Gościom, którzy mimo niepogody licznie odwiedzili nowy dom pokazowy. Wszystkich, którzy szukają domu na rynku pierwotnym zapraszamy do umawiania wizyt indywidualnych.

Dni Otwarte Przy Zamku. Zapraszamy w sobotę 12 marca, godz. 11.00 – 16.00

data wpisu 09.03.2016

12 marca zapraszamy do nowego domu pokazowego na Osiedlu Przy Zamku (Ślęza, ul. Zamkowa 4). Wszyscy goście Dni Otwartych będą mogli skorzystać z promocyjnej oferty ATM Inwestycje i ocenić swoją zdolność kredytową z ekspertem firmy Assesoria.

Zapraszamy na Targi Mieszkań i Domów! 5-6 marca

data wpisu 24.02.2016

W pierwszy weekend marca warto wybrać się do Hali Stulecia na wiosenną edycję Targów Mieszkań i Domów. Zapraszamy na stoiska naszych inwestycji deweloperskich.

Zmiany w cenniku Błękitnych Alei od początku marca

data wpisu 19.02.2016

Warto się spieszyć z decyzją o zakupie „bliźniaka” w Błękitnych Alejach – preferencyjna cena obowiązuje tylko do końca lutego.

Zapraszamy na nową stronę Osiedla Dobrego Dnia

data wpisu 11.02.2016

Na stronie www.dobregodnia.pl już jest dostępna aktualna oferta mieszkań i domów, zdjęcia z budowy i wiele więcej.

Promocyjne ceny mieszkań w Bielanach Wrocławskich

data wpisu 20.01.2016

Przestronne, jasne, dedykowane miłośnikom nowoczesnej architektury. Wybrane 3-pokojowe mieszkania w Błękitnych Alejach dostępne są w promocyjnej cenie – 329 000 zł.

Osiedle Przy Zamku II. Przedłużamy promocję

data wpisu 15.01.2016

Komfortowe, nowe domy w Ślęzie koło Wrocławia już od 439 000 zł. Odbiór już w październiku.

Osiedle Odkrywców: budowa trwa, odbiory już w czerwcu

data wpisu 15.01.2016

W ostatnich tygodniach rozpoczęły się prace związane z wykończeniem elewacji budynków w drugim etapie inwestycji. Także prace wewnetrzne postępują w szybkim tempie.

Osiedle Przy Zamku II i Błękitne Aleje: trwa świąteczna promocja

data wpisu 14.12.2015

Tylko do końca grudnia w imieniu dewelopera ATM Inwestycje zapraszamy do zakupu wybranych domów i mieszkań na wyjątkowych, promocyjnych warunkach.

Ostatnia szansa na zakup domu w II etapie Nowych Kowali

data wpisu 09.12.2015

Inwestycja Nowe Kowale cieszy się olbrzymią popularnością. W sprzedaży jest jeszcze ostatni dom w zabudowie szeregowej.

Osiedle Dobrego Dnia w programie MdM

data wpisu 02.12.2015

Polecamy nową inwestycję deweloperską w naszej ofercie – Osiedle Dobrego Dnia. Przestronne, dwupoziomowe mieszkania dostępne są w programie MdM.

Odkryj świąteczną promocję na Osiedlu Odkrywców

data wpisu 01.12.2015

Tylko w grudniu mieszkania w II etapie Osiedla Odkrywców z rabatem do 20 000 złotych i moc prezentów dla całej rodziny!

Zobacz, gdzie spotyka się biznes. Nowy Biurowiec klasy A dla Wrocławia

data wpisu 01.12.2015

Z przyjemnością przedstawiamy Bielany Business Point, nowy obiekt klasy A, doskonale położony w Bielanach Wrocławskich.

Czarna Góra polskim zwycięzcą World Ski Awards

data wpisu 01.12.2015

Prestiżowe międzynarodowe wyróżnienie potwierdza, że w Czarnej Górze warto wypoczywać i inwestować.

Zapraszamy na Targi Nieruchomości Na Swoim!

data wpisu 16.11.2015

Już w najbliższy weekend zapraszamy do wrocławskiej Hali Orbita na Targi Nieruchomości Na Swoim, gdzie zaprezentujemy pełną ofertę mieszkań na Osiedlu Odkrywców.

Mec. Janina Bułaj Ikoną Biznesu Wrocław!

data wpisu 14.09.2015

Z wielką przyjemnością informujemy, że mec. Janina Bułaj znalazła się w prestiżowym gronie Ikon Biznesu Wrocławia.

5-6 września zapraszamy na Targi Mieszkań i Domów!

data wpisu 11.09.2015

5-6 września zapraszamy na Targi Mieszkań i Domów!

II etap osiedla Nowe Kowale już w sprzedaży!

data wpisu 11.09.2015

II etap osiedla Nowe Kowale już w sprzedaży!

Letnia Promocja na Osiedlu Odkrywców

data wpisu 11.09.2015

Letnia Promocja na Osiedlu Odkrywców

JOT-BE POD KLUCZ – nowy produkt w ofercie

data wpisu 10.09.2015

JOT-BE POD KLUCZ – nowy produkt w ofercie

Fotorelacja z dni otwartych na Osiedlu Odkrywców

data wpisu 10.09.2015

Fotorelacja z dni otwartych na Osiedlu Odkrywców

Drzwi Otwarte na Osiedlu Odkrywców

data wpisu 10.09.2015

Drzwi Otwarte na Osiedlu Odkrywców

Czarny Kamień Resort&SPA -nowa inwestycja w naszej ofercie

data wpisu 10.09.2015

Czarny Kamień Resort&SPA -nowa inwestycja w naszej ofercie

Nowe osiedle 3 min od Zamku Topacz – Błękitne Aleje w Bielanach Wrocławskich

data wpisu 10.09.2015

Nowe osiedle 3 min od Zamku Topacz – Błękitne Aleje w Bielanach Wrocławskich

Fotorelacja z targów

data wpisu 10.09.2015

Fotorelacja z targów

3 stoiska JOT-BE NIERUCHOMOŚCI na targach Nowy Adres 7-8 marca

data wpisu 10.09.2015

3 stoiska JOT-BE NIERUCHOMOŚCI na targach Nowy Adres 7-8 marca

Komercjalizujemy Park Handlowy Bielany

data wpisu 10.09.2015

Komercjalizujemy Park Handlowy Bielany

Zapraszamy na Targi Murator EXPO

data wpisu 10.09.2015

Zapraszamy na Targi Murator EXPO

Osiedle Odkrywców – ostatni etap już sprzedaży

data wpisu 10.09.2015

Osiedle Odkrywców – ostatni etap już sprzedaży

200 zł na meble w zabudowie dla naszych Klientów

data wpisu 10.09.2015

200 zł na meble w zabudowie dla naszych Klientów

Nowa inwestycja w wyłącznej sprzedaży

data wpisu 10.09.2015

Nowa inwestycja w wyłącznej sprzedaży

Świąteczne Promocje na Osiedlu Przy Zamku i Osiedlu Odkrywców

data wpisu 10.09.2015

Świąteczne Promocje na Osiedlu Przy Zamku i Osiedlu Odkrywców

Urządzaj taniej z JOT-BE PROFIT CARD

data wpisu 10.09.2015

Urządzaj taniej z JOT-BE PROFIT CARD

Sprzedaż Thespiana oraz Mariny II zakończona

data wpisu 10.09.2015

Sprzedaż Thespiana oraz Mariny II zakończona

Wyjazd integracyjny

data wpisu 10.09.2015

Wyjazd integracyjny

Podsumowanie targów Nowy Adres (jesień 2014)

data wpisu 10.09.2015

Podsumowanie targów Nowy Adres (jesień 2014)

Targi mieszkaniowe 20-21 września 2014

data wpisu 10.09.2015

Targi mieszkaniowe 20-21 września 2014

Dzień Otwarty w Kotowicach

data wpisu 10.09.2015

Dzień Otwarty w Kotowicach

JOT-BE NIERUCHOMOŚCI partnerem AKCJI BEZPIECZNY NAJEM

data wpisu 10.09.2015

JOT-BE NIERUCHOMOŚCI partnerem AKCJI BEZPIECZNY NAJEM

Rezydencja Piasek patronem jubileuszu 10-lecia Fontanny Pamięci

data wpisu 10.09.2015

Rezydencja Piasek patronem jubileuszu 10-lecia Fontanny Pamięci

Rezydencja Piasek zwycięzcą w konkursie „Piękny Wrocław”

data wpisu 10.09.2015

Rezydencja Piasek zwycięzcą w konkursie „Piękny Wrocław”

Dni Otwarte na Osiedlu Odkrywców – fotorelacja

data wpisu 10.09.2015

Dni Otwarte na Osiedlu Odkrywców – fotorelacja

Dni Otwarte na Osiedlu Odkrywców

data wpisu 10.09.2015

Dni Otwarte na Osiedlu Odkrywców

Osiedle Przy Zamku – postępy na budowie

data wpisu 10.09.2015

Osiedle Przy Zamku – postępy na budowie

Wesołych Świąt!

data wpisu 10.09.2015

Wesołych Świąt!

Drzwi Otwarte w Thespianie!

data wpisu 10.09.2015

Drzwi Otwarte w Thespianie!

Drzwi Otwarte – ogólnopolska akcja z PFRN

data wpisu 10.09.2015

Drzwi Otwarte – ogólnopolska akcja z PFRN

Stubai – gotowe apartamenty w budynku A5 w sprzedaży

data wpisu 10.09.2015

Stubai – gotowe apartamenty w budynku A5 w sprzedaży

Aparthotel już w sprzedaży!

data wpisu 10.09.2015

Aparthotel już w sprzedaży!

Osiedle Odkrywców i Osiedle Cynamonowe na Targach Nowy Adres

data wpisu 10.09.2015

Osiedle Odkrywców i Osiedle Cynamonowe na Targach Nowy Adres

Osiedle Cynamonowe na targach DOM MIESZKANIE WNĘTRZE

data wpisu 10.09.2015

Osiedle Cynamonowe na targach DOM MIESZKANIE WNĘTRZE

Wesołych Świąt!

data wpisu 10.09.2015

Wesołych Świąt!

JOT-BE NIERUCHOMOŚCI liderem we Wrocławiu

data wpisu 10.09.2015

JOT-BE NIERUCHOMOŚCI liderem we Wrocławiu

Dni Otwarte w Thespianie!

data wpisu 10.09.2015

Dni Otwarte w Thespianie!

Rezydencja Piasek i mia ART GALLERY zapraszają na wyst.“HAŁAS 2013.Prace najnowsze i Kolekcja Sztuki Jacka Łozowskiego”

data wpisu 10.09.2015

Rezydencja Piasek i mia ART GALLERY zapraszają na wyst.“HAŁAS 2013.Prace najnowsze i Kolekcja Sztuki Jacka Łozowskiego”

JOT-BE NIERUCHOMOŚCI na konferencji Dni Dewelopera’13

data wpisu 10.09.2015

JOT-BE NIERUCHOMOŚCI na konferencji Dni Dewelopera’13

Osiedle Przy Zamku – nowość w ofercie naszego biura

data wpisu 10.09.2015

Osiedle Przy Zamku – nowość w ofercie naszego biura

JOT-BE NIERUCHOMOŚCI na targach Nowy Adres

data wpisu 10.09.2015

JOT-BE NIERUCHOMOŚCI na targach Nowy Adres

Przetarg na sprzedaż domu

data wpisu 10.09.2015

Przetarg na sprzedaż domu

Marina II i Rezydencja Piasek zwycięzcami w konkursach na najładniejsze wrocławskie nieruchomości

data wpisu 10.09.2015

Marina II i Rezydencja Piasek zwycięzcami w konkursach na najładniejsze wrocławskie nieruchomości

Osada Śnieżka – nowe apartamenty inwestycyjne w ofercie JOT-BE NIERUCHOMOŚCI

data wpisu 10.09.2015

Osada Śnieżka – nowe apartamenty inwestycyjne w ofercie JOT-BE NIERUCHOMOŚCI

Zwiększamy obroty z szybko.pl!

data wpisu 10.09.2015

Zwiększamy obroty z szybko.pl!

Osiedle Odkrywców – 100% bezpieczeństwa z rachunkami powierniczymi

data wpisu 10.09.2015

Osiedle Odkrywców – 100% bezpieczeństwa z rachunkami powierniczymi

Mikroapartamenty – nowa inwestycja w ofercie JOT-BE

data wpisu 10.09.2015

Mikroapartamenty – nowa inwestycja w ofercie JOT-BE

Osiedle Odkrywców i Osiedle Cynamonowe na targach DOM MIESZKANIE WNĘTRZE

data wpisu 10.09.2015

Osiedle Odkrywców i Osiedle Cynamonowe na targach DOM MIESZKANIE WNĘTRZE

Ekipa JOT-BE na szczycie!

data wpisu 10.09.2015

Ekipa JOT-BE na szczycie!

Halo, tu targi!

data wpisu 10.09.2015

Halo, tu targi!

Nowy Prezes Zarządu JOT-BE NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.

data wpisu 10.09.2015

Nowy Prezes Zarządu JOT-BE NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.

Prestiżowe adresy we Wrocławiu

data wpisu 10.09.2015

Prestiżowe adresy we Wrocławiu

Szukasz mieszkania w „Rodzinie na Swoim”? Pełną listę mieszkań do sprzedaży z rynku wtórnego znajdziesz tutaj!

data wpisu 10.09.2015

Szukasz mieszkania w „Rodzinie na Swoim”? Pełną listę mieszkań do sprzedaży z rynku wtórnego znajdziesz tutaj!

OFERTY NIERUCHOMOŚCI LUKSUSOWYCH

data wpisu 10.09.2015

OFERTY NIERUCHOMOŚCI LUKSUSOWYCH

RODZINA NA SWOIM – TYLKO DO KOŃCA ROKU!

data wpisu 10.09.2015

RODZINA NA SWOIM – TYLKO DO KOŃCA ROKU!

Thespian – Spacer z architektem po najpiękniejszym budynku Wrocławia

data wpisu 10.09.2015

Thespian – Spacer z architektem po najpiękniejszym budynku Wrocławia

Zakończona sprzedaż mieszkań w inwestycji „Sycowska 17”.

data wpisu 10.09.2015

Zakończona sprzedaż mieszkań w inwestycji „Sycowska 17”.

Relacja z targów mieszkań i domów nowyadres 08-09.09.2012

data wpisu 10.09.2015

Relacja z targów mieszkań i domów nowyadres 08-09.09.2012

JOT-BE na targach mieszkań i domów

data wpisu 10.09.2015

JOT-BE na targach mieszkań i domów

Zakończona sprzedaż domów w inwestycji „Osiedle Enklawa”

data wpisu 10.09.2015

Zakończona sprzedaż domów w inwestycji „Osiedle Enklawa”

DRZWI OTWARTE WYJĄTKOWEGO DOMU JUŻ W SOBOTĘ!

data wpisu 10.09.2015

DRZWI OTWARTE WYJĄTKOWEGO DOMU JUŻ W SOBOTĘ!

APARTMENTS FOR RENT IN WROCŁAW

data wpisu 10.09.2015

APARTMENTS FOR RENT IN WROCŁAW

JOT-BE Partnerem Convention Bureau Wrocław, lokalnego eksperta ds. zakwaterowania na UEFA EURO 2012™

data wpisu 10.09.2015

JOT-BE Partnerem Convention Bureau Wrocław, lokalnego eksperta ds. zakwaterowania na UEFA EURO 2012™

JOT-BE NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. członkiem Dolnośląskiej Izby Gospodarczej!

data wpisu 10.09.2015

JOT-BE NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. członkiem Dolnośląskiej Izby Gospodarczej!

SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE!

data wpisu 10.09.2015

SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE!

Specjalna oferta dla Sprzedających!

data wpisu 10.09.2015

Specjalna oferta dla Sprzedających!

Wesołych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku!

data wpisu 10.09.2015

Wesołych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku!

Mecenas Janina Bułaj,założycielka JOT-BE, odznaczona Medalem Złotym za Długoletnią Służbę przez Prezydenta RP!

data wpisu 10.09.2015

Mecenas Janina Bułaj,założycielka JOT-BE, odznaczona Medalem Złotym za Długoletnią Służbę przez Prezydenta RP!

Podsumowanie październikowych targów nieruchomości we Wrocławiu

data wpisu 10.09.2015

Podsumowanie październikowych targów nieruchomości we Wrocławiu

„Słoneczne Domy” od 399 000 zł-Nowa inwestycja w ofercie!

data wpisu 10.09.2015

„Słoneczne Domy” od 399 000 zł-Nowa inwestycja w ofercie!

DARMOWE ZAPROSZENIA NA TARGI CZEKAJĄ!

data wpisu 10.09.2015

DARMOWE ZAPROSZENIA NA TARGI CZEKAJĄ!

Thespian nominowany do nagrody World Building of the Year 2011

data wpisu 10.09.2015

Thespian nominowany do nagrody World Building of the Year 2011

MIESZKANIOWA MARKA ROKU 2011!

data wpisu 09.09.2015

MIESZKANIOWA MARKA ROKU 2011!

Stanowisko JOT-BE na targach tabelaofert.pl

data wpisu 09.09.2015

Stanowisko JOT-BE na targach tabelaofert.pl

Promocja 0%

data wpisu 09.09.2015

Promocja 0%