Odkryj Osiedle "Pod Zielonym Adresem" – Twoje Idealne Miejsce na Ziemi

29.04.2024
11:21

Z radością prezentujemy najnowszą inwestycję w Wojnowicach – Osiedle "Pod Zielonym Adresem". To wyjątkowa propozycja dla osób szukających spokoju, bezpieczeństwa i komfortu na co dzień, harmonijnie wkomponowana w malownicze otoczenie tej podwrocławskiej miejscowości.

Nowoczesne i Kameralne Mieszkania

Pierwszy etap inwestycji obejmuje 12 trzypokojowych mieszkań o powierzchni 65,44 mkw. Każde z nich charakteryzuje się funkcjonalnym rozkładem, przemyślaną aranżacją przestrzeni oraz balkonem, który zapewni dodatkową przestrzeń do wypoczynku. Mieszkania znajdują się w eleganckich, nowoczesnych budynkach szeregowych, które wyróżniają się stonowaną kolorystyką i nowoczesną architekturą.

Wyjątkowa Lokalizacja i Dostępność

Osiedle "Pod Zielonym Adresem" położone jest w spokojnej części Wojnowic, zaledwie 10 km od centrum Wrocławia i łatwym dostępem do autostradowej obwodnicy Wrocławia (AOW). Bliskość stacji kolejowych Czernica i Nadolice Wielkie oraz przystanek autobusu szkolnego przy inwestycji gwarantują doskonałą komunikację z okolicznymi placówkami edukacyjnymi i centrum miasta.

Atrakcje Lokalne i Rekreacja

Osiedle jest otoczone zielonymi terenami, które sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi. Pobliski las i Obszar Natura 2000 "Grądy w Dolinie Odry" oferują doskonałe warunki do spacerów i relaksu na łonie natury. Dla mieszkańców dostępne są również lokalne sklepy, a w pobliskiej Czernicy znajduje się szereg usług, w tym kawiarnie, restauracje i sale fitness.

Zaangażowanie i Doświadczenie

Za realizację Osiedla "Pod Zielonym Adresem" odpowiada SM Maślice, spółdzielnia budowlano-mieszkaniowa z ponad 40-letnim doświadczeniem. Firma ta, znana z rzetelności i najwyższych standardów, ma w swoim portfolio ponad 600 domów i 740 mieszkań.

Zapraszamy na Prezentację

Nie przegap okazji, aby zamieszkać w jednym z tych wyjątkowych mieszkań. Zapraszamy na prezentację, której szczegóły można uzyskać kontaktując się z Michałem Szczotkowskim z JOT-BE NIERUCHOMOŚCI pod numerem tel: 609 902 122 lub mail: mszczotkowski@jot-be.pl.

JOT-BE NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.
to  agencja nieruchomości we Wrocławiu.
Jesteśmy dla Was od 40 lat!
Piłsudskiego 8a,
50-049 Wrocław
NIP: 8971615381
REGON: 932095140
Poniedziałek-piątek
9:00 - 17:00
JOT-BE Nieruchomości 2024
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram