Sukces naszego biura w Tarczyński Arena Stadion

20.12.2023
11:26

Z przyjemnością informujemy, że wyzwanie, przed którym stanęliśmy, a które przez wzgląd na obecne, niekorzystne warunki na rynku najmu, uważane było za trudne do zrealizowania, zakończyło się 100% sukcesem! 1000 mkw powierzchni komercyjnej w Tarczyński Arena Stadion, znalazło dzięki naszemu pośrednictwu nowego Najemcę.

Chcielibyśmy wyrazić naszą głęboką wdzięczność Zarządowi Spółki Stadion Wrocław za ich zaufanie oraz możliwość realizacji tej transakcji w oparciu o najwyższe standardy biznesowe.

Szczególne uznanie kierujemy w stronę naszego Kolegi Michała Szczotkowskiego, który swoją wiedzą, doświadczeniem oraz profesjonalizmem przyczynił się do pomyślnego zakończenia tej transakcji.

Wszystkich zainteresowanych współpracą z renomowanym biurem nieruchomości, które kładzie nacisk na transparentność, profesjonalizm oraz długotrwałe relacje biznesowe, zachęcamy do kontaktu. Nasze drzwi są zawsze otwarte dla klientów poszukujących wyjątkowej jakości obsługi w branży nieruchomości.

 

 

 

JOT-BE NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.
to  agencja nieruchomości we Wrocławiu.
Jesteśmy dla Was od 40 lat!
Piłsudskiego 8a,
50-049 Wrocław
NIP: 8971615381
REGON: 932095140
Poniedziałek-piątek
9:00 - 17:00
JOT-BE Nieruchomości 2024
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram