Aktualne inwestycje

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami deweloperskimi, dostępnymi wyłącznie w Jot-Be Nieruchomości. Jesteśmy wyłącznym biurem sprzedaży dla mieszkań, domów i apartamentów w przedstawianych poniżej inwestycjach.
Nowe domy i nowe mieszkania, zawsze w świetnych lokalizacjach - zarówno we Wrocławiu, jak i w miejscowościach ościennych. Rzetelni i sprawdzeni deweloperzy. Nieruchomości już gotowe do odbioru lub w budowie, w standardzie deweloperskim lub wykończone pod klucz.

Znajdź swój nowy dom z Jot-Be!

Wille Golfowe

Lokalizacja: Kryniczno
Kontakt: Monika Rogóż-Łukasik, tel. 609 222 530

Wille Golfowe to butikowa inwestycja, która powstaje na osiedlu Golf Estate w Krynicznie. To unikalne miejsce, gdzie styl życia łączy się z pięknem natury i sportem. Architektura osiedla to połączenie stylu i elegancji, które pozwala cieszyć się z otaczającej przyrody i jednocześnie korzystać z udogodnień, jakie oferuje bliskość pola golfowego. Domy, powstające w ramach inwestycji, są przestronne, wygodne i przede wszystkim funkcjonalne, co pozwala mieszkańcom osiedla na pełne wykorzystanie potencjału, jaki oferuje otaczająca ich przestrzeń.
120 mkw
od 550 000 zł
przejdź na stronę inwestycji

Zrealizowane inwestycje

Inwestycja „Platanowy Zakątek” 
w Karwianach

Zobacz inwestycję

Inwestycja „Błękitne Aleje” 
w Bielanach Wrocławskich

Zobacz inwestycję

Inwestycja „Viva! Park” 
na wrocławskich Wojszycach

Zobacz inwestycję

Inwestycja „Osiedle Lipcowe” 
ul. Zalipie we Wrocławiu

Zobacz inwestycję
JOT-BE NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.
to  agencja nieruchomości we Wrocławiu.
Jesteśmy dla Was od 40 lat!
Piłsudskiego 8a,
50-049 Wrocław
NIP: 8971615381
REGON: 932095140
Poniedziałek-piątek
9:00 - 17:00
JOT-BE Nieruchomości 2023
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram