Zadzwoń do nas! 71 346 30 70

Współpraca

Posiadasz kapitał lub działkę?

Chcesz bezpiecznie zarabiać na projektach deweloperskich?

Doskonale się składa! My zajmiemy się wszystkim.

 

Jot-Be Inwestycje Sp. z.o.o. – inwestorstwo zastępcze – tworzy nową jakość w obsłudze wieloetapowych projektów deweloperskich. Czerpiemy z doświadczenia stabilnych podmiotów od lat realizujących wspólne projekty: JOT-BE NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o., największej niesieciowej agencji pośrednictwa w obrocie nieruchomościami we Wrocławiu, oraz firm Coben Sp. z o.o. oraz DECO-PROJEKT.  W naturalnej konsekwencji rozwoju połączyliśmy siły i kompetencje dwóch profesjonalnych zespołów, aby jako JOT-BE Inwestycje jeszcze pewniej i skuteczniej wspierać deweloperów w budowaniu zysków.

 

Masz działkę?

Wnikliwie przeanalizujemy możliwości, jakie daje twoja nieruchomość. Zaproponujemy optymalny projekt deweloperski z pełnym biznesplanem, który wpisze się w oczekiwania rynku. Pomożemy pozyskać finansowanie i założyć odpowiednią spółkę.

 

Masz kapitał?

Znajdziemy dla Ciebie odpowiedni grunt i będziemy pośredniczyć w jego zakupie, gwarantując Ci bezpieczeństwo transakcji. Zaproponujemy rozwiązania projektowe, dzięki którym Twoja inwestycja szybko zaprocentuje. Pomożemy także w kwestiach formalnych związanych z założeniem właściwej spółki.

 

A następnie:

 

Zrealizujemy wszystkie czynności formalno-prawne związane z organizacją budowy, wyręczając Cię w kontaktach z urzędami. Zadbamy o odpowiednią dokumentację i pozwolenia.

 

Wybudujemy Twoją inwestycję. Wynegocjujemy korzystne umowy z dobrym biurem projektowym i generalnym wykonawcą. Dopilnujemy terminowego i rentownego zakończenia prac.

 

Szybko i skutecznie sprzedamy Twoją ofertę. Twoim wyłącznym biurem sprzedaży będzie JOT-BE NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. Zespół profesjonalnych pośredników w obrocie nieruchomościami terminowo zadba o wykonanie planów sprzedażowych. Dział marketingu zadba o odpowiednią promocję, a dział prawny – o bezpieczeństwo procesu.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Imię i nazwisko

Temat

Treść wiadomości

Telefon kontaktowy

Twój adres e-mail

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez JOT-BE NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Piłsudskiego 8A w celach marketingowych Biura.