Powierzchnia biurowa do wynajęcia w TARCZYŃSKI ARENA WROCŁAW

10.07.2023
14:28

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu dostępną od zaraz powierzchnię biurową w wyjątkowym obiekcie TARCZYŃSKI ARENA WROCŁAW. To doskonała okazja dla Państwa biznesu, aby zyskać nową, prestiżową siedzibę.

Doskonała lokalizacja i prestiż

Ta wyjątkowa powierzchnia biurowa położona jest w bliskim sąsiedztwie jednego z głównych węzłów komunikacyjnych, przy wjeździe na AOW. Znajduje się w jednym z najbardziej rozpoznawalnych punktów na mapie Wrocławia, co zapewnia doskonałą widoczność i dostęp do kluczowych obszarów miasta.

Wyjątkowy układ i funkcjonalność

Przestronne biura zostały zaprojektowane w układzie gabinetowym, z dużym holem, reprezentacyjną recepcją oraz komfortowymi pomieszczeniami socjalnymi, w tym kuchnią, jadalnią i toaletami. Gabinety można swobodnie łączyć, tworząc większe jednostki, a istnieje również możliwość wydzielenia mniejszych modułów, które są rozpatrywane indywidualnie.

Gotowe rozwiązania i dogodności

Wszystkie biura zostały kompleksowo wykończone w standardzie "pod klucz", eliminując potrzebę większych nakładów na adaptację. Pomieszczenia są w pełni klimatyzowane i wyposażone w zaawansowaną sieć strukturalną LAN. Dodatkowo, dla wygody Najemców, dostępne jest dedykowane pomieszczenie na serwerownię, a także infrastruktura światłowodowa.

Oferta na wyłączność

Ta wyjątkowa oferta kierowana jest na zasadach wyłączności do firm, które poszukują gotowej powierzchni biurowej z możliwością natychmiastowego rozpoczęcia działalności. Oferujemy atrakcyjne warunki cenowe, które na pewno sprostają Państwa oczekiwaniom. Cena najmu wynosi jedynie 50 zł netto/m2.

Wyjątkowa lokalizacja

Nieruchomość znajduje się w pobliżu zjazdu AOW Wrocław Stadion, w samym centrum miasta. Odległość do wrocławskiego Rynku wynosi zaledwie 12 minut jazdy (7 km). Zapewniamy doskonałe połączenia zarówno dla zmotoryzowanych, jak i osób korzystających z komunikacji miejskiej, gdyż w bliskiej odległości znajduje się pętla linii tramwajowych.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z możliwości umówienia prezentacji. Zapraszamy do kontaktu z naszym Agentem:

Michał Szczotkowski

Tel: 609 902 122

E-mail: mszczotkowski@jot-be.pl

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Nowa, reprezentacyjna siedziba Twojego biznesu w TARCZYŃSKI ARENA WROCŁAW jest na wyciągnięcie ręki!


 

JOT-BE NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.
to  agencja nieruchomości we Wrocławiu.
Jesteśmy dla Was od 40 lat!
Piłsudskiego 8a,
50-049 Wrocław
NIP: 8971615381
REGON: 932095140
Poniedziałek-piątek
9:00 - 17:00
JOT-BE Nieruchomości 2024
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram