PLATANOWY ZAKĄTEK - ostatnie 4 mieszkania! Gotowe już w czerwcu

13.04.2022
11:54

Polecamy atrakcyjne, przestronne mieszkania w inwestycji „Platanowy Zakątek” w podwrocławskich Karwianach.

Lokale znajdują się w budynku wielorodzinnym, którego budowa dobiega już końca. Klucze zostaną przekazane nowym Właścicielom już w czerwcu br.

Warto się spieszyć, bo w ofercie zostały już tylko 4 mieszkania!

Parter
3 pokoje z aneksem kuchennym - 61,27 mkw. - 447.271 zł
Pierwsze piętro
2 mieszkania: 3 pokoje z aneksem kuchennym - 61,27 mkw. - 404.382 zł
Poddasze (3 piętro)
2 pokoje z osobną kuchnią - 66,98 mkw. - 368.390 zł

Każde z powyższych mieszkań jest przestronne i wyróżnia się optymalnym układem pomieszczeń.

Mieszkania zostaną oddane do użytku w standardzie deweloperskim, z którym można zapoznać się w biurze sprzedaży. 


Platanowy Zakątek
to kameralna inwestycja, zlokalizowana w cichej i zielonej scenerii podwrocławskich Karwian. Elegancki, trzyklatkowy budynek mieści łącznie 30 lokali mieszkalnych o powierzchni od 50 do 68 mkw. o bardzo funkcjonalnym rozkładzie i wygodnej do aranżacji przestrzeni.
 
Mieszkania na parterze posiadają własną oazę zieleni w postaci tarasów i ogródków, lokale na dwóch kolejnych piętrach mają natomiast wygodne balkony. Na ostatniej kondygnacji usytuowane są mieszkania z klimatycznymi skosami i dużymi, zapewniającymi doskonały dostęp do naturalnego światła lukarnami.

Karwiany to miejscowość niezwykle otwarta na nowych mieszkańców, dlatego rozwija się bardzo intensywnie i stale rozbudowuje swoją infrastrukturę. Znaleźć tu można sklepy spożywcze i restaurację. Szkoła podstawowa i przedszkole zlokalizowane są w pobliskiej Żórawinie i w Wysokiej, jednak w planach jest powstanie takich obiektów w samych Karwianach. Dzięki temu życie rodziców z tej okolicy będzie jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.

Na mieszkańców Platanowego Zakątka czeka także szereg atrakcji i rozrywek na miejscu oraz w najbliższej okolicy. Do dyspozycji jest świetlica (gdzie odbywają się zajęcia sportowe, w tym fitness i boks), wiata i boisko wraz z placem zabaw oraz strefą do ćwiczeń outdoorowych. Zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Zamek Topacz i Ślęza oferują natomiast między innymi strzelnicę golfową, korty do tenisa, badmintona i squasha, basen i saunarium. Spragnieni kultury wyższej mogą z kolei wziąć udział w ciekawych imprezach i znakomitych przedstawieniach teatralnych, prezentowanych na Scenie na Bielanach.

Pełna oferta dostępna na stronie inwestycji:
https://myfamilyhome.pl/

 

JOT-BE NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.
to  agencja nieruchomości we Wrocławiu.
Jesteśmy dla Was od 40 lat!
Piłsudskiego 8a,
50-049 Wrocław
NIP: 8971615381
REGON: 932095140
Poniedziałek-piątek
9:00 - 17:00
JOT-BE Nieruchomości 2022
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram