Ekipa JOT-BE na szczycie!

09.09.2015
20:02

W dniach 15-16 marca 2013 r. reprezentacja JOT-BE  wzięła udział w narciarskich Mistrzostwach Polski Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Czarnej Górze. W zawodach organizowanych przez stowarzyszenie DOSPON nasza siedmioosobowa ekipa  pokazała, jak pozostawić konkurencję w tyle.

Liderką wśród kobiet została Dorota Wróblewska. Wysokie miejsca w kategorii mężczyzn przypadły Jackowi Wróblewskiemu  oraz  Markowi Wasielewskiemu, którzy zajęli odpowiednio 2 i 3 pozycję. Miejsce 4, ze stratą zaledwie 0,02 sekundy, zdobył nasz agent, Jan Kordasiewicz. Założycielka firmy, Pani Janina Bułaj w konkurencji slalom gigant w kategorii kobiet zajęła 6 pozycję.

Mistrzostwa odbyły się w malowniczej scenerii sudeckich stoków. Pierwszego dnia zawodów zawodnicy zmagać musieli się z niesprzyjającą pogodą – śniegiem i porywistym wiatrem. Te trudne warunki wynagrodziła narciarzom sobotnia aura, słońce i doskonale przygotowane trasy.