Dlaczego warto skorzystać z pomocy pośrednika?

18.11.2022
14:32

Decyzja zapadła: kupujesz nieruchomość. W następnym kroku, niemal automatycznie, rozpoczynasz poszukiwania. Przeglądając kolejne oferty zauważasz, że znalezienie tego jednego miejsca, które nazywać będziesz domem, wcale nie będzie takie proste. Ekscytację zastępuje znużenie, a liczba ofert przytłacza, powodując ciągłe odkładanie zakupu w czasie…

W Jot-Be Nieruchomości usłyszeliśmy dziesiątki podobnych historii. Znamy realia i wiemy jak z gąszcza podobnych sobie ofert wybrać te, które są nie tylko atrakcyjne, ale też pewne i bezpieczne pod względem prawnym. Pozwól, że opowiemy Ci dlaczego nasi agenci staną się Twoimi najlepszymi sojusznikami w zakupach na rynku nieruchomości.

Od ponad 40 lat na rynku

Wrocław to nasze miasto. To ulice, które przemierzamy codziennie – często od najmłodszych lat. To osiedla, na których mieszkają nasi przyjaciele. To budynki, których historię znamy i potrafimy rzetelnie ocenić ich stan. To ludzie, dzięki którym stale uczymy się i rozwijamy kompetencje w zakresach związanych z obrotem nieruchomościami. Znamy się na swojej pracy, a ponad 40 lat ciągłego funkcjonowania na wrocławskim rynku to najlepszy dowód na to, że współpraca z Jot-Be Nieruchomości da Ci satysfakcję i radość z oczekiwanego efektu. Przekonaj się!

Bezpieczeństwo i pomoc na każdym etapie transakcji

Z zakupem nieruchomości wiąże się wiele kwestii formalnych, o których w większości możesz nawet nie zdawać sobie sprawy. Sprawdzenie stanu technicznego nieruchomości, weryfikacja stanu prawnego, dokumentów i dokonywanych płatności, a także dodatkowych obciążeń mogących uniemożliwić zakup. Nasi specjaliści doskonale wiedzą, od czego zacząć i gdzie szukać informacji, a przede wszystkim – poświecą na to swój, a nie Twój czas. Bezpieczeństwo jest bezcenne, prawda?

Doradztwo finansowe i prawne

Potrzebujesz dodatkowego finansowania? Nie potrafisz zdecydować, która z ofert bankowych jest najatrakcyjniejsza? A może kupujesz nieruchomość pod inwestycję lub dla innego członka rodziny i nie wiesz, jak zabezpieczyć transakcję pod kątem prawnym? Wiesz już, gdzie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Projekty wnętrz i kompleksowa realizacja

Jot-Be Wnętrza to nasza spółka-córka, która już od kilku lat pomaga naszym klientom w sprawnym prowadzeniu prac remontowych i dopasowywaniu wnętrz do ich potrzeb. Kompleksowo projektujemy i urządzamy nieruchomości, oferując wsparcie i nadzór nad prowadzonymi pracami począwszy od stworzenia koncepcji aż po montaż ostatnich elementów dekoracyjnych. Wejdź na stronę: www.wnetrza.jot-be.pl i sprawdź, co wspólnie możemy zrobić!

Zapraszamy do zakładki „Zespół”. Wybierz specjalistę, który pomoże Ci spełnić marzenie o własnym „M”!


 

JOT-BE NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.
to  agencja nieruchomości we Wrocławiu.
Jesteśmy dla Was od 40 lat!
Piłsudskiego 8a,
50-049 Wrocław
NIP: 8971615381
REGON: 932095140
Poniedziałek-piątek
9:00 - 17:00
JOT-BE Nieruchomości 2024
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram