Akcja "DRZWI OTWARTE" - świętuj z nami Dzień Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami

29.03.2022
16:46

Zapraszamy Państwa do udziału w akcji „Drzwi Otwarte”, która począwszy od 2012 roku jest corocznie organizowana przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Tegoroczna kampania przypada na 30 marca i połączona jest z obchodzonym w tym dniu świętem Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami.

 

Podczas „Drzwi Otartych” nasi pośrednicy udzielą bezpłatnych porad dotyczących obrotu nieruchomościami. Klienci otrzymają profesjonalną wiedzę m.in.:

  • z zakresu procedur i dokumentów niezbędnych do przeniesienia własności nieruchomości,
  • wyjaśnienia skomplikowanego stanu prawnego nieruchomości lub sposobów radzenia sobie z obciążeniami, które mogą stanowić przeszkodę w ich nabyciu,
  • sposobów zabezpieczenia transakcji
  • możliwości finansowania zakupu
  • i wiele innych pytań związanych z rynkiem nieruchomości

Organizacja akcji „Drzwi Otwarte PFRN” jest szczególnie istotna od 2014 r., od czasu rządowej deregulacji zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami, na mocy której zawód ten może wykonywać każdy – nie obowiązują już żadne wymogi dotyczące poziomu wykształcenia, odpowiednich kwalifikacji, niekaralności czy przestrzegania standardów zawodowych. Propagowanie profesjonalnych usługa pośrednictwa, zgodnych z normami etycznymi i wysokimi standardami obsługi  jest kluczowe nie tylko dla klientów, ale również dla samej branży.

JOT-BE NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.
to  agencja nieruchomości we Wrocławiu.
Jesteśmy dla Was od 40 lat!
Piłsudskiego 8a,
50-049 Wrocław
NIP: 8971615381
REGON: 932095140
Poniedziałek-piątek
9:00 - 17:00
JOT-BE Nieruchomości 2022
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram