40 lat minęło jak jeden dzień ...!

30.09.2022
18:05

W tym roku mija 40 lat od momentu, kiedy założycielka naszego biura Pani Mecenas Janina Bułaj, podjęła decyzję o założeniu "Specjalistycznego Biura Usługowego w Kupnie i Sprzedaży Nieruchomości", rozpoczynając tym samym piękną i niezwykle ciekawą historię nasze biura.

Pani Mecenas Janina Bułaj była nie tylko Założycielką naszej firmy. Przez wszystkie lata swojej zawodowej kariery wyznaczała standardy zawodu pośrednika, budując pozytywny wizerunek agenta i zarządcy oraz ustanawiając podwaliny dzisiejszego rynku nieruchomości. Za swoją działalność zawodową otrzymała wiele nagród, w tym "Złoty Medal za Długoletnią Służbę"odebrany z rąk Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, a także tytuł Honorowego Członka DOSPON.

To dzięki jej ciężkiej pracy i niezłomnej sile charakteru, biuro JOT-BE Nieruchomości stało się jednym z najlepszych biur na wrocławskim rynku nieruchomości. Wykształciła dziesiątki młodych agentów, będąc dla nich przykładem i wzorem do naśladowania.

Mieliśmy ogromną przyjemność świętować nasz jubileusz w obecności Pani Mecenas, której serdecznie dziękujemy, że z nami jest i dzieli się swoją wiedzą.


 

JOT-BE NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.
to  agencja nieruchomości we Wrocławiu.
Jesteśmy dla Was od 40 lat!
Piłsudskiego 8a,
50-049 Wrocław
NIP: 8971615381
REGON: 932095140
Poniedziałek-piątek
9:00 - 17:00
JOT-BE Nieruchomości 2024
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram