Zadzwoń do nas! 71 346 30 70

O Nas

Sprzedaż, zakup czy wynajęcie nieruchomości to niełatwe zadanie. Wymaga znajomości rynku, prawa i rozmaitych procedur urzędniczych. By uniknąć niepotrzebnego ryzyka, przeprowadzić bezpieczną i korzystną transakcję – sięgnij po wparcie eksperta. Ponad 30-letnie doświadczenie, solidna wiedza i życzliwe zaangażowanie- to wszystko oferujemy naszym Klientom. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z naszych usług!

 


Gwarantujemy w 100% bezpieczną transakcję

Zakup, sprzedaż czy wynajem nieruchomości wiąże się z ryzykiem. Najmniejszy błąd, niejasny zapis, czy niedopatrzenie formalne może kosztować Cię od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych, a konsekwencje ciągną się latami. Dlatego tak ważne jest wsparcie doświadczonych ekspertów, od lat pracujących na rynku nieruchomości.

 

Wiemy, jak ważne dla naszych Klientów są sprawy, które nam powierzają. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest ekspercka wiedza oraz siła doświadczenia. Dzięki temu uchroniliśmy wielu naszych Klientów przed konsekwencjami złych decyzji i działania na własną rękę.

Prócz zespołu doświadczonych agentów jako jedno z niewielu biur posiadamy własny Dział Prawny. Czuwa on nad wszelkimi formalnościami, tak, by transakcja przebiegała zgodnie z prawem, a interesy naszych Klientów były w 100% zabezpieczone.


Siła doświadczenia - od 1982 r.

JOT-BE NIERUCHOMOŚCI to ponad 30 lat doświadczenia, tysiące przeprowadzonych transakcji, dziesiątki projektów deweloperskich obsłużonych w zakresie sprzedaży i marketingu oraz grono zadowolonych i polecających nas Klientów.

Zobacz nasze doświadczenie!


Działamy w Twoim interesie!

 • przy sprzedaży nieruchomości doradzamy rynkową cenę, która zagwarantuje sprzedaż – jednocześnie nigdy nie zasugerujemy ceny poniżej rynkowej
 • przy zakupie nieruchomości sprawdzamy dokładnie jej stan prawny, pomagamy uzyskać pełną dokumentację potrzebną do bezpiecznego zakupu nieruchomości, uczestniczymy też przy negocjowaniu warunków umowy,
 • w transakcjach wynajmu negocjujemy najkorzystniejsze stawki czynszowe, selekcjonujemy przy tym odpowiedniego najemcę
 • w ramach obsługi polecamy rzetelnych, sprawdzonych notariuszy i najlepszych doradców kredytowych

Nie popełniaj błędów prowadząc transakcję sam- skorzystaj z naszego doświadczenia!


Ekspercka wiedza, specjalizacja i solidne kadry to nasze atuty

Nasz sukces to solidny zespół wykształconych i doświadczonych agentów-specjalistów w branży nieruchomości z wieloletnim stażem zatrudnienia w JOT-BE.

Wiemy, że wyłącznie ścisła specjalizacja w określonych rodzajach nieruchomości zapewnia najlepsze efekty i pozyskanie najbardziej aktualnych informacji dla Klienta. By zapewnić najwyższą jakość usług działamy w wyspecjalizowanych zespołach:

 • Dział Mieszkaniowy – rynek wtórny,
 • Dział Mieszkaniowy – działki budowlane,
 • Dział Nieruchomości Komercyjnych – lokale biurowe i użytkowe, hale, magazyny, parki logistyczne i grunty inwestycyjne,
 • Dział Prawny, który czuwa nad bezpieczeństwem transakcji i wszelkimi formalnościami,
 • Dział Marketingu, który dba o odpowiednią reklamę ofert oraz obsługuje projekty deweloperskie.

Nie tworzymy oddziałów franchisingowych – Wrocław i budynek usytuowany przy jego głównej arterii to nasza siedziba, gdzie  koncentrujemy swoją działalność. Pozwala to na zabezpieczenie w najwyższym stopniu interesów Klienta i bezpośredni nadzór nad świadczonymi usługami.

Nasze doświadczenie, profesjonalizm i osiągnięcia są doceniane przez prasę branżową i popularną m.in. przez „Rzeczpospolitą”, „Gazetę Wyborczą” oraz „Puls Biznesu”, które często cytują nasze opinie, oceny i prognozy związane z rynkiem nieruchomości.


Jesteśmy aktywni i skuteczni

Posiadamy aktualną bazę Klientów poszukujących oraz sprzedających nieruchomości. Współpracujemy z innymi biurami, by skojarzyć obie strony i przeprowadzić korzystną transakcję. Stale odświeżamy naszą ofertę aktywnie, pozyskując nowe nieruchomości przy wykorzystaniu najnowszych narzędzi.

Pozyskane nieruchomości obejmujemy działaniami marketingowymi, dzięki czemu skracamy proces transakcji.


Posiadamy System Jakości Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości 'EXPERT'

Jesteśmy agencją rekomendowaną przez najważniejszą organizację branżową – Polską Federację Rynku Nieruchomości, która przyznała nam certyfikat Systemu Jakości Expert.

Co to oznacza?
Certyfikat przyznawany jest firmom, które spełniają ustanowione przez PRFN standardy zawodowe, stale dbają o najwyższy poziom usług i działają zgodnie z prawem. Dzięki temu nasi Klienci mają gwarancję współpracy z rzetelnymi pośrednikami stale podnoszącymi swoje kwalifikacje.


Stosujemy Kartę Praw Klienta Pośrednika

Przyjęliśmy dobrowolnie Kartę opracowaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości, poddając się tym samym „konsumencko-federacyjnej” kontroli jakości. Karta Praw Klienta Pośrednika jest dokumentem określającym najwyższe standardy świadczenia usług w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami.

Stosowanie tej karty przez JOT-BE daje gwarancję, że:

 • nie sprzedasz swojej nieruchomości poniżej ceny rynkowej,
 • nie kupisz nieruchomości po zawyżonej cenie,
 • zostaniesz obsłużony przez profesjonalistę posiadającego odpowiednią wiedzę i doświadczenie.


Posiadamy własne programy dla naszych Klientów

W ramach programu JOT-BE PROFIT CARD – jeśli kupujesz z nami nieruchomość mieszkalną – otrzymasz pakiet zniżek na wyposażenie. Jeśli sprzedajesz mieszkanie lub dom – Twoja oferta stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna dla kupujących.

W ramach programu JOT-BE POD KLUCZ – możesz skorzystać z kompleksowej usługi wykończenia „pod klucz” i otrzymać sprzęt AGD gratis!

Więcej informacji TUTAJ


Mamy opracowane standardy reklamy i prezentacji ofert

By przyspieszyć sprzedaż lub wynajem nieruchomości dla ofert z naszej bazy wykonujemy następujące działania marketingowe:

 • szeroką prezentację ofert w Internecie: na stronie internetowej, portalach branżowych, na naszym profilu na Facebooku,
 • zamieszczenie ofert na wyłączność w programie wymiany ofert między biurami MLS Dospon,
 • pozycjonowanie ofert na 4 najważniejszych portalach nieruchomościowych, tak, by znajdowały się w pierwszych wynikach wyszukiwania,
 • reklamę zewnętrzną: tablice reklamowe, bannery i wyklejki,
 • prezentację ofert na gablocie przed siedzibą JOT-BE NIERUCHOMOŚCI,
 • profesjonalne sesje zdjęciowe,
 • stemple, zwiększające widoczność i atrakcyjność ofert prezentowanych w Internecie.