Zadzwoń do nas! 71 346 30 70

Nieruchomości luksusowe

Poszukujesz luksusu w prestiżowej lokalizacji? Najbardziej wymagającym Klientom polecamy ofertę nieruchomości „z wyższej półki”. Idealne jako second-home lub dobra inwestycja kapitału.

Usytuowane w centrum Wrocławia ekskluzywne apartamentowce zapewniają unikalny widok na zabytkową architekturę lub panoramę miasta. Piękne wnętrza kryją liczne udogodnienia: cichobieżne windy, klimatyzację i zaawansowane systemy inteligentnego budynku.

Ofertę apartamentów premium uzupełniają nietuzinkowe inwestycje w pięknych lokalizacjach, apartamenty wypoczynkowe w Hiszpanii oraz ekskluzywne nieruchomości z możliwością długoterminowego najmu.

 

Polecane inwestycje
Zapytaj o cenę
Apartamenty w Hiszpanii

Znudziły Ci się zimne, ponure dni w sezonie jesienno-zimowym? Chcesz cieszyć się słońcem w każdej porze roku? Zainwestuj w nieruchomość w Hiszpanii! Współpracujemy z wieloma deweloperami na wybrzeżu C …

Parametry
Powierzchnia: 85 - 195 m2
Termin wykonania: Gotowy
Cena za m2: od 0 zł
Balkon/loggia: TAK
Winda: TAK
SZCZEGÓŁY OFERTY
Wrocław, Stare Miasto, Kanonia
od 70 zł/m2
Wrocław, Stare Miasto, Kanonia
Apartamenty Ostrów Tumski

Wrocław, Stare Miasto, Kanonia

Oferta dla wymagających! Zamieszkaj w luksusowym apartamencie znajdującym się w sercu wyjątkowego Ostrowa Tumskiego. Korzystaj z uroków wyjątkowej i zabytkowej okolicy, ciesz się bezpośrednią bliskoś …

Parametry
Powierzchnia: 52 - 180 m2
Termin wykonania: Gotowy
Cena za m2: od 70 zł
Winda: TAK
SZCZEGÓŁY OFERTY
 
Wyszukaj nieruchomość