Zadzwoń do nas! 71 346 30 70

Nieruchomości inwestycyjne

Zarabiaj z nami na nieruchomościach!

Posiadamy atrakcyjne oferty nieruchomości w systemie condohotelowym z gwarantowaną stopą zwrotu, usytuowane w znanych ośrodkach turystycznych w górach i nad morzem. Doświadczeni operatorzy przejmą obsługę gości, zapewnią odpowiedni stopień obłożenia obiektu i terminową wypłatę zysków.

Chcesz zarabiać na nieruchomości i docelowo w niej zamieszkać? Wybierz z naszej oferty apartament lub mieszkanie o wysokim potencjale inwestycyjnym, zlokalizowane w atrakcyjnych dzielnicach Wrocławia. Dynamicznie rozwijające się miasto generuje niemalejący popyt na nieruchomości do wynajęcia, a nasze doświadczenie pozwala dopasować idealną ofertę dla każdego inwestora, niezależnie od budżetu.

Pozyskaniem najemcy możesz zająć się osobiście lub powierzyć to nam – zwiększysz w ten sposób swoje bezpieczeństwo i szansę na szybkie znalezienie najemcy!

Polecane inwestycje
Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój, ul. Walerego Wróblewskiego
od 5 900 zł/m2
Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój, ul. Walerego Wróblewskiego
Apartamenty Cieplice

Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój, ul. Walerego Wróblewskiego

Wyjątkowo komfortowy apartamentowiec położony w urokliwej i spokojnej części najstarszego polskiego uzdrowiska Cieplice Zdrój. Widokowa działka, na której powstaje inwestycja, otoczona jest lasem i gó …

Parametry
Powierzchnia: 29 - 70 m2
Termin wykonania: W budowie
Cena za m2: od 5 900 zł
Balkon/loggia: TAK
Winda: TAK
SZCZEGÓŁY OFERTY
Polecane oferty
Pozostałe oferty
Sortuj
 
Wyszukaj nieruchomość