Zadzwoń do nas! 71 346 30 70
Udanin
650 000 zł

Wyślij znajomemu 
Opis
Polecam na sprzedaż wyjątkową nieruchomość usytuowaną w Udaninie, w bliskiej okolicy Wrocławia (powiat średzki, 45 km od Wrocławia).
Secesyjna willa otoczona zabytkowym parkiem pozwoli stworzyć tu wyjątkowy azyl. Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako dom seniora, SPA lub obiekt konferencyjny.

Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna o pow. 6 700 mkw., wraz ze starodrzewem i zabytkowym parkiem, zabudowana trzykondygnacyjną willą secesyjną. Powierzchnia parku wynosi 2 022 mkw.

Willa wybudowana została przed 1914 rokiem i posiada imponującą fasadę.

Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 672 mkw., dodatkowo do zagospodarowania piwnica (172 mkw.) oraz strych (280 mkw.).
Budynek murowany z cegły, podpiwniczony. Fundamenty z kamienia. Stropy piwniczne z cegły. Stropy miedzy piętrami drewniane. Dach konstrukcji drewnianej, dwuspadowy, pokryty dachówką karpiówką.


Tereni parku i działki zdobi przepiękny starodrzew. Najcenniejszy jest biegnący równolegle do szosy szpaler klonów srebrzystych, unikatowych w tej części Europy, które dzisiaj stanowią najstarszą część drzewostanu parku.

Park wpisany jest do rejestru zabytków (Nr Rej. 647/L), natomiast budynek willi w rejestrze zabytków nie figuruje, co zapewnia zupełną swobodę inwestora w dokonywaniu modyfikacji.

Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego nieruchomość wraz z otaczającym go terenem przeznaczona jest na usługi komercyjne z zakresu zdrowia, rekreacji, turystyki, oświaty, sportu oraz mieszkalnictwo wielorodzinne.

Bardzo dobry dojazd z Wrocławia - kierunek Zgorzelec, 4 km od zjazdu z autostrady A4.


Oferta na wyłączność.

POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI
Monika Janusz| 609 222 528 | 71 346 30 88 |

Jako agent JOT-BE NIERUCHOMOŚCI zapewniam Państwu uniknięcie niepotrzebnego ryzyka i przeprowadzenie korzystnej transakcji. Gwarantuję rynkowe ceny, bezpieczeństwo i obsługę własnego działu prawnego. Stosuję system jakości Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości Expert oraz Kartę Praw Klienta Pośrednika. Służę życzliwym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym o niemal 40-letnie doświadczenie biura JOT-BE NIERUCHOMOŚCI.
Dzięki karcie JOT-BE PROFIT CARD oraz licznym programom partnerskim, m.in. współpracy z Leroy Merlin, nasi klienci zyskują wymierne oszczędności przy wykończeniu, remoncie i aranżacji mieszkania. Zapraszamy także do skorzystania z atrakcyjnego programu wykończenia pod klucz.


Niniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Parametry
Powierzchnia: 672.3 m2
Typ: Obiekt - sprzedaż
Rynek Wtórny
Powierzchnia działki 6 700 m2
Przeznaczenie (obiekt) Medyczne
Rodzaj budynku Willa
Rok budowy 1900
Cena za m2 966,83 zł
Nr oferty 166/4112/OOS

Monika Janusz

Licencja zawodowa pośrednika nr 21236 tel: 609 222 528 mjanusz@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.
 
Polecane oferty