Zadzwoń do nas! 71 346 30 70
Wrocław, Stare Miasto, ul. Pawła Włodkowica
24 500 zł

Wyślij znajomemu 
Opis
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

Nowoczesny, wyjątkowo przestronny lokal, z olbrzymią witryną w sercu wrocławskiej Dzielnicy Czterech Świątyń!

Klimatyczna ulica Włodkowica przyciąga tłumy Wrocławian i turystów, stanowiąc wraz z oddalonym o 3 minuty spaceru Rynkiem obowiązkowy punkt na rozrywkowej i kulturalnej mapie miasta. Znajdują się tu niezwykłe zabytki, liczne cenione przez smakoszy restauracje, popularne bary, winiarnie i klubokawiarnie. W sąsiedztwie funkcjonują liczne biura, hotele, concept story, galerie, kino Nowe Horyzonty i Narodowe Forum Muzyki. Dzięki takiej lokalizacji lokal ma olbrzymi potencjał, by przyciągnąć klientów i stać się miejscem kultowym.

Przedmiotem oferty jest duży lokal usługowy do wynajęcia, z imponują witryną i wejściem bezpośrednio od strony ulicy, w prestiżowym budynku z 2009 roku. Lokal obecnie wykorzystywany na cele usługowe, ale pierwotnie został zaprojektowany na potrzeby gastronomii, dzięki czemu ma zapewnioną odpowiednią wentylację i możliwość bezproblemowego wykonania zaplecza kuchennego.

Powierzchnia pierwszego poziomu wynosi 330 mkw., a powierzchnia antresoli (z oknami od strony Włodkowica) 110 mkw. Pierwszy poziom ma wysokość aż 4 metrów, a drugi poziom 3,8 metra.

Lokal może stać się wyjątkową restauracją, prestiżowym gabinetem medycznym, showroomem ekskluzywnej marki lub luksusowym butikiem. Wszystko zależy od pomysłu, bo istniejące w lokalu rozwiązania techniczne pozwolą dopasować jego funkcjonalność do bardzo wielu potrzeb.

Oferta na wyłączność!
Zapraszamy na prezentację
Jacek Jędrzejec: 697 660 342, jedrzejec@jot-be.pl
Michał Szczotkowski: 609 902 122, mszczotkowski@jot-be.pl

Jako agenci JOT-BE NIERUCHOMOŚCI zapewniamy Państwu uniknięcie niepotrzebnego ryzyka i przeprowadzenie korzystnej transakcji.
Gwarantuję rynkowe ceny, bezpieczeństwo i obsługę własnego działu prawnego. Stosuję system jakości Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości Expert oraz Kartę Praw Klienta Pośrednika. Służę życzliwym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym o niemal 40-letnie doświadczenie biura JOT-BE NIERUCHOMOŚCI.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zdjęcia użyte w ogłoszeniu służą wyłącznie celom promocyjnym i nie stanowią przedmiotu oferty. Źródło: Dinesh Ramaswamy from Pexels na podstawie licencji CC0.
Parametry
Powierzchnia: 440 m2
Typ: Lokal - wynajem
Rynek Wtórny
Rok budowy 2009
Rodzaj budynku Apartamentowo-handlowy
Przeznaczenie Gastronomiczne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal) Handlowo/Usługowe
Stan budynku Bardzo dobry
Cena za m2 55,68 zł
Nr oferty 1938/4112/OLW

Jacek Jędrzejec

tel: 697-660-342 jedrzejec@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.
 
Polecane oferty