Zadzwoń do nas! 71 346 30 70

Idealne wnętrze bez wysiłku

Wykończenie i urządzenie nowego wnętrza, realizowane indywidualnie, jest procesem czasochłonnym i pełnym pułapek. Gąszcz możliwości, trendów oraz rozwiązań projektowych i technologicznych potrafi przyprawić o zawrót głowy! Bez wsparcia specjalisty trudno jednoznacznie zdecydować, co się sprawdzi w praktyce i wytrzyma próbę czasu. Przypadkowy wybór ekipy wykonawczej obarczony jest dużym ryzykiem. Opóźnienia, przekroczone terminy, w końcu niski standard usług i marnotrawstwo materiałów przekładają się na stratę czasu, środków i energii.

Jesteśmy przekonani, że proces wykończenia pod klucz warto powierzyć zaufanym profesjonalistom posiadającym odpowiednią wiedzę i umiejętności, by stworzyć stylowe, komfortowe i ergonomiczne wnętrze.

Firma JOT-BE WNĘTRZA oferuje nową jakość w podejściu do klienta! Bazując na wieloletnim doświadczeniu naszego zespołu i spółki JOT-BE NIERUCHOMOŚCI we współpracy z klientami indywidualnymi, inwestorami i deweloperami, opracowaliśmy skuteczne rozwiązania pozwalające profesjonalnie i bezproblemowo wykończyć i zaaranżować każdy dom i mieszkanie.

Nasze programy wykończenia

VERDE i BLU to skoncentrowane bazy, które pozwalają w szybkim czasie zrealizować każde wnętrze lub rozbudować projekt zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Sprawdzony schemat działania zapobiega rozczarowaniom związanym z pojawieniem się niespodziewanych, dodatkowych kosztów albo opóźnień realizacji. Przemyślane rozwiązania pozwolą na osiągnięcie efektu idealnie zgodnego z oczekiwaniami.

Jak działamy? Przede wszystkim słuchamy

Chcemy poznać gust i oczekiwania klientów oraz zdefiniować najważniejsze potrzeby w zakresie wykończenia i aranżacji wnętrz. Następnie przeprowadzamy rzetelną analizę dostępnych możliwości, by móc zarekomendować najlepszą z opcji. Działamy elastycznie – oferujemy gotowe programy wykończenia pod klucz lub opracowujemy indywidualny projekt, szyty na miarę.

Współpracujemy ze sprawdzonymi, wyselekcjonowanymi podwykonawcami i producentami. Dzięki temu możemy zagwarantować bezpieczeństwo, solidne wykonanie oraz terminową realizację usługi. Zapewniamy oszczędność czasu, pieniędzy i wysiłku!

Nasza gwarancja

Jesteśmy bezkompromisowi. Niezależnie od zakresu zlecenia, zapewniamy najwyższą jakość realizacji w nieprzekraczalnym terminie, w oparciu o markowe materiały i solidne ekipy wykonawcze.

Zapewniamy opiekę indywidualnego Menadżera Projektu, pełną kontrolę nad kosztami, ubezpieczenie i gwarancję na wykonane usługi.

Szczegóły na stronie: http://wnetrza.jot-be.pl/