Zadzwoń do nas! 71 346 30 70
Bielany Wrocławskie, ul. Błękitna
Błękitne Aleje
Zapytaj o cenę

Wyślij znajomemu 
Opis
Adres dla wymagających: komfortowe mieszkania w nowoczesnym wydaniu. Zamieszkaj przy Zamku Topacz!

Błękitne Aleje w Bielanach Wrocławskich ujmują nowoczesną architekturą. Jasne, dobrze doświetlone wnętrza są optymalnie usytuowane względem stron świata. Wysokie pomieszczenia i przeszklone powierzchnie dają poczucie przestrzeni.

Funkcjonalne, duże mieszkania zapewniają komfort całej rodzinie. Deweloper oferuje przestronne, ciekawie zaprojektowane lokale w budynkach szeregowych oraz wielorodzinnych. Ich metraże sięgają aż 96 m2! Do mieszkań na parterze przynależeć będą ogródki, na wyższej kondygnacji – balkony.

Dzięki przewidzianej części handlowo-usługowej na osiedlu będzie można wygodnie zrobić codzienne sprawunki. Na osiedlu zaplanowano także plac zabaw dla dzieci.

Oferta

Mieszkania willowe z ogródkami lub balkonami - segmenty w zabudowie szeregowej w nowym budynku S2.
Mieszkania z ogródkami lub balkonami - w kameralnym, trzykondygnacyjnych budynku wielorodzinnym WR2.
Lokale usługowe na parterze budynku wielorodzinnego.


Mieszkania zostaną oddane do użytku w standardzie deweloperskim. Aby wykończenie i urządzenie mieszkania było możliwie łatwe, oszczędne i przyjemne, zapraszamy do skorzystania z preferencyjnej oferty wykończenia pod klucz JOT-BE WNĘTRZA oraz z programu JOT-BE PROFIT CARD.


Pełna lista mieszkań dostępnych w ofercie znajduje się na stronie dewelopera www.atminwestycje.pl
JOT-BE NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym biurem sprzedaży inwestycji.


Prestiżowa inwestycja

Błękitne Aleje w Bielanach Wrocławskich stały się flagowym projektem dewelopera ATM Inwestycje i pierwszym wyborem wymagających rodzin, które nie chcą rezygnować z żadnych wielkomiejskich udogodnień, ale pragną też mieszkać na kameralnym osiedlu z dala od zgiełku. Inwestycja ujmuje eleganckim charakterem i harmonijnym połączeniem zabudowy wielo- i jednorodzinnej. Dzięki przewidzianej części handlowo-usługowej na osiedlu będzie można wygodnie zrobić codzienne sprawunki i skorzystać z usług.

Ulica Błękitna w zacisznej części miejscowości znajduje się w odległości kilku minut od południowej granicy Wrocławia. Dojazd do centrum aglomeracji zajmuje 15 minut. Niezmotoryzowanych do Wrocławia, Bielan Wrocławskich i okolicznych miejscowości dowożą kursujące tu linie autobusowe. W odległości krótkiego spaceru znajdują się gabinety lekarskie, sklepy, restauracje szkoły i przedszkola oraz przystanek autobusowy. Na większe zakupy czy do kina można szybko błyskawicznie dojechać do jednego z największych w Polsce parków handlowych.

Po powrocie do domu okolica oferuje wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Dosłownie kilka kroków dzieli inwestycję od nowoczesnego kompleksu basenowo-rekreacyjnego Ślęza, który został otwarty w 2016 roku. W pobliżu znajduje się Zamek Topacz - historyczny, renesansowy obiekt, siedziba dawnych rodów szlacheckich i perła architektury Dolnego Śląska. Dziś hotel z restauracją i licznymi atrakcjami, z których korzystają przybywający tam goście i odwiedzający. Do aktywnego wypoczynku zaprasza okalający Zamek 50-hektarowy teren rekreacyjny z malowniczym parkiem, Muzeum Motoryzacji, trasami spacerowymi i rowerowymi. W okolicy nie brakuje też możliwości zagrania w squasha i tenisa. Miłośnicy teatru docenią bliskość Sceny ATM w Bielanach Wrocławskich, która regularnie organizuje dla widzów liczne spektakle teatralne z udziałem znanych polskich aktorów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
Kierownik Biura Sprzedaży: Jacek Jędrzejec, 697 660 342

Niniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Wszystkie wizualizacje zawarte w ogłoszeniu mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom informacyjnym. Inwestor zastrzega możliwość nieznacznej zmiany wyglądu budynków i zagospodarowania terenu na etapie realizacji inwestycji. Zmiany te nie wpłyną na istotne cechy inwestycji oraz funkcjonalność budynków.
Parametry
Powierzchnia: -  m2
Termin wykonania: W budowie
Cena za m2: od 0 zł
Nr oferty 88/4112/OI

Jacek Jędrzejec

tel: 697-660-342 jedrzejec@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.
 
Polecane oferty