Zadzwoń do nas! 71 346 30 70
Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój, ul. Walerego Wróblewskiego
Apartamenty Cieplice
270000 zł

Wyślij znajomemu 
Opis
Wyjątkowo komfortowy apartamentowiec położony w urokliwej i spokojnej części najstarszego polskiego uzdrowiska Cieplice Zdrój. Widokowa działka, na której powstaje inwestycja, otoczona jest lasem i górami, jednocześnie eksponuje panoramę Karkonoszy.

Nowoczesne rozwiązania zgodne z naturą oraz mnogość atrakcji w otoczeniu sprawiają, że projekt jest niezwykle atrakcyjny. Przy tworzeniu inwestycji wykorzystano najwyższej jakości materiały wykończeniowe: szkło, kamień oraz drewno.

Górska okolica, która otacza inwestycję, pozwala na zaznanie relaksu i odprężenia. Ścieżki spacerowe i rowerowe, górskie szlaki turystyczne, Park Zdrojowy, Termy Cieplickie, bliskość cenionych ośrodków sportowych takich: jak Szklarska Poręba, Karpacz, Harrachov, Polana Jakuszycka czynią to miejsce jeszcze bardziej atrakcyjnym.

W trosce o komfort mieszkańców Inwestycji w ofercie sprzedażowej znajdują się tylko i wyłącznie mieszkania wykończone pod klucz.

Inwestycja w Cieplicach oferuje również bardzo bogaty pakiet dodatkowych korzyści. Do dyspozycji oddajemy na zewnątrz:
- basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą,
- plaża z leżakami - ekspozycja południowa,
- plac zabaw dla dzieci,
- siłownia zewnętrzna,
- architektura ogrodowa wokół budynków.

Wewnątrz obiektu znajdzie się:
- saunę fińską,
- siłownię,
- fitness,
- natryski i węzeł sanitarny połączony przejściem z basenem zewnętrznym,
- garaż podziemny,
- warsztat rowerowy sygnowany przez Maję Włoszczowską,
- concierge,
- windy.

Inwestycja idealna dla osób poszukujących unikatowego miejsca odpowiedniego zarówno jako inwestycja jak również jako drugi dom.

Zapraszam do współpracy!
Jacek Jędrzejec | 697 660 342 | jedrzejec@jot-be.pl | 71 346 30 78 |

Niniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Materiały i informacje tu publikowane służą jedynie celom informacyjnym oraz promocyjnym i nie powinny stanowić wyłącznej podstawy podjęcia decyzji inwestycyjnych. Informujemy, że z każdą inwestycją może wiązać się ryzyko. O szczegółach można dowiedzieć się w trakcie rozmowy z opiekunem oferty.
Wszystkie wizualizacje mają charakter poglądowy. Inwestor zastrzega możliwość nieznacznej zmiany wyglądu budynków i zagospodarowania terenu na etapie realizacji inwestycji. Zmiany te nie wpłyną na istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.
Parametry
Powierzchnia: -  m2
Termin wykonania: W budowie
Cena za m2: od 0 zł
Nr oferty 115/4112/OI

Jacek Jędrzejec

tel: 697-660-342 jedrzejec@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.
 
Polecane oferty