Zadzwoń do nas! 71 346 30 70
Zachowice, ul. Gliniana
475 000 zł

Wyślij znajomemu 
Opis

Polecamy na sprzedaż bardzo atrakcyjną, dużą działkę rolno - budowlaną o pow. 4800m2. (ok. 51m x  98 m- kształt bardzo regularny trapez)

Nieruchomość położona jest w Zachowicach, gmina Kąty Wrocławskie.

Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Krajobrazowego Dolina Baryczy zapewnia ciszę, spokój i ogrom zieleni, z drugiej strony w odległości ok. 300 m powstaje kameralne osiedle domów jednorodzinnych, co ma dobry wpływ na rozwój niezbędnej infrastruktury miejscowości znanej m.in. ze świetnej winnicy.

Dojazd drogą asfaltową, następnie na krótkim odcinku drogą nieutwardzoną, ale przejezdną.
Media- w sąsiedztwie.

Grunt objęty jest MPZP, według którego przeznaczenie przedmiotowej działki to: w części MN, a pozostała część to R ( kl. IIIb) - możliwa zmiana przeznaczenia.

Idealna nieruchomość dla niedużego dewelopera, inwestora bądź klienta indywidualnego, który ceni sobie życie w miejscu, które gwarantuje wytchnienie i spokój, a jednocześnie poprzez świetne połączenie komunikacyjne zapewnia szybki dostęp do miejskiej infrastruktury.

Dojazd do Wrocławia ok. 30 min.
Dojazd do Kątów Wrocławskich ok. 10 min.

POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI.


Aneta Berg
tel. 609 222 532
aberg@jot-be.pl


Licencja zawodowa numer:25197


Jako pośrednik z licencją w JOT-BE NIERUCHOMOŚCI zapewniam Państwu transakcję przeprowadzoną skutecznie i bezpiecznie przy wsparciu działu prawnego biura. Gwarantuję zaangażowanie oraz usługi na najwyższym poziomie wynikające z ponad 40-letniego doświadczenia biura 
JOT-BE NIERUCHOMOŚCI.
Parametry
Powierzchnia: 4800 m2
Typ: Działka - sprzedaż
Przeznaczenie działki Rolna
Cena za m2 98,96 zł
Nr oferty 4166/4112/OGS

Aneta Berg

Licencja zawodowa pośrednika nr 25197 tel: 609-222-532 aberg@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.
 
Polecane oferty