Zadzwoń do nas! 71 346 30 70
Źródła
6 028 320 zł

Wyślij znajomemu 
Opis
Polecam na sprzedaż, bardzo atrakcyjny z inwestycyjnego punktu widzenia, teren w Źródłach (gm. Miękinia) w prężnie rozwijającej się strefie gospodarczej.Działka o powierzchni ok. 3,8 ha ma kształt trójkąta i przylega bezpośrednio do bardzo ruchliwej drogi krajowej nr 94 (ok. 8km od granic Wrocławia, 25km od A4), co znacząco zwiększa jej atrakcyjność.
Dodatkowo możliwy jest drugi wjazd od ulicy Inwestycyjnej. 


Idealne miejsce na hale produkcyjne,  magazyny, placu manewrowego i parkingu lub też zgodnie z istniejącym projektem zagospodarowania: stacja benzynowa, restauracja z drive thru, hotel, dyskont spożywczy, duży parking, myjnia i paczkomat.Media w drodze.
Grunt objęty MPZP z przeznaczeniem 1P/U - przemysł, magazyny, usługi, położony na obszarze tzw. "Parku Przemysłowego Źródła-Błonie" w proinwestycyjnie nastawionej gminie Miękinia, oferującej inwestorom konkretną pomoc i wsparcie prawno-organizacyjne.


Cena 160 zł/m" 
POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI.

Aneta Berg
tel. 609 222 532
aberg@jot-be.pl

Licencja zawodowa numer:25197

Jako pośrednik z licencją w JOT-BE NIERUCHOMOŚCI zapewniam Państwu transakcję przeprowadzoną skutecznie i bezpiecznie przy wsparciu działu prawnego biura. Gwarantuję zaangażowanie oraz usługi na najwyższym poziomie wynikające z ponad 40-letniego doświadczenia biuraParametry
Powierzchnia: 37677 m2
Typ: Działka - sprzedaż
Przeznaczenie działki Inwestycyjna
Ukształtowanie działki Płaska
Kształt działki Trójkąt
Prąd W drodze
Gaz W drodze
Ogrodzenie Brak
Cena za m2 160 zł
Nr oferty 4154/4112/OGS

Aneta Berg

Licencja zawodowa pośrednika nr 25197 tel: 609-222-532 aberg@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.
 
Polecane oferty