Ruszyła sprzedaż II etapu OSIEDLA LIPCOWEGO

data wpisu 18.12.2020

II etap Osiedla Lipcowego jest kontynuacją udanego projektu, który już w pierwszym etapie zyskał uznanie wielu Klientów. Ukryte przed zgiełkiem pośród zieleni, umiejętnie wkomponowane w otaczający krajobraz, stanowi idealny wybór dla wszystkich marzących o wygodnym i funkcjonalnym mieszkaniu, przy zapewnieniu możliwości korzystania z wielkomiejskich udogodnień. Niezależne wejście, wydzielone i zadaszone miejsce parkingowe oraz własny ogródek jest gwarantem komfortu dającym poczucie większej swobody i bezpieczeństwa.

Budowa II etapu już trwa i zakończy się w IV kwartale 2021 r.

W II etapie Osiedle Lipcowego powstanie 12 trzykondygnacyjnych mieszkań jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, każdy o powierzchni 115.33 mkw. Wygodne i przestronne, funkcjonalnie zaprojektowane, z przynależnymi ogródkami zapewnią komfort i możliwość dopasowania charakteru pomieszczeń do potrzeb każdej rodziny. Konkurencyjna cena to kolejny atut oferty.

Osiedle Lipcowe powstaje przy ulicy Zalipie, oddalonej o zaledwie 10 km od wrocławskiego Rynku i 10 minut od węzła AOW. Blisko inwestycji znajduje się przystanek autobusowy MPK, z dzienną i nocną linią autobusową. Wielkim atutem jest także bliskość położonej zaledwie 300 metrów dalej stacji PKP, z której w 20 minut dojedziemy na Dworzec Główny we Wrocławiu.

Tuż za osiedlem rozciągają się zachwycające zielone tereny spacerowe, prowadzące przez Obszar Natura 2000 „Dolina Widawy”. Pobliski park i trasy rowerowe zapraszają do aktywnego wypoczynku. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się także szkółka jeździecka , „Kopalnia” z kąpieliskiem, plażą i licznymi atrakcjami, które pomogą umilić rodzinne popołudnia i wakacyjne weekendy.

Sklepy wielobranżowe w okolicy pozwolą zrobić szybkie, codzienne zakupy. W odległości kilkuminutowego spaceru znajdują się także kościół oraz niepubliczne przedszkole i szkoła podstawowa. Pobliska Lipa Piotrowska gwarantuje dostęp do szerszego wachlarza usług i punktów handlowych.

Szczegółowa oferta znajduje się na stronie inwestycji: www.osiedlelipcowe.pl.