Zadzwoń do nas! 71 346 30 70

Współpraca

 

Gratulujemy!
Zakup nieruchomości to nowy okres w życiu.
Wiemy jak ważna jest to decyzja. Przeprowadzimy Cię bezpiecznie przez cały ten proces.

  • Profesjonalizm– zakup nieruchomości to jedna z najważniejszych decyzji, jaką podejmujesz w życiu. Dlatego tak ważny jest wybór doświadczonego i profesjonalnego biura nieruchomości, którego pracownicy słuchają i rozumieją Twoje potrzeby oraz posiadają szczegółową wiedzę na temat wrocławskiego rynku nieruchomości.
  • Od 30 lat doradzamy Kupującym – JOT-BE NIERUCHOMOŚCI dba o bezpieczeństwo Kupujących już od ponad 30 lat, w tym czasie pośredniczyliśmy w tysiącach transakcji, reprezentując stronę dokonującą zakupu nieruchomości.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji –  JOT-BE NIERUCHOMOŚCI to firma założona i kierowana przez prawników, dbających o bezpieczeństwo transakcji, z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Wiemy doskonale jak wiele zagrożeń związanych jest z zakupem nieruchomości i jesteśmy szczęśliwi, że udało nam się ochronić naszych Klientów przed niebezpieczeństwami związanymi z podjęciem błędnych decyzji, których koszty ponosi się latami. Naszą rolą jest bronienie Twoich interesów, ale również – co wyróżnia nas spośród konkurencji –  doradzenie najlepszych dla Ciebie rozwiązań.

Tysiące zadowolonych Klientów Kupujących – jesteśmy dumni że będziemy mogli doradzać Ci, tak jak zrobiliśmy to dla tysięcy wcześniejszych Klientów, w zakresie podejmowania kluczowych decyzji dotyczących zakupu nieruchomości.

Współpracując z  JOT-BE NIERUCHOMOŚCI, świadomie wybierasz bezpieczeństwo transakcji, bezpieczeństwo swoich pieniędzy oraz oszczędność swojego drogocennego czasu.

Sprawdź, co zyskujesz współpracując z JOT-BE w zakresie kupna nieruchomości:

  • Bezpieczeństwo – zadbamy, aby transakcja przebiegła bezpiecznie, posiadamy w tym zakresie ponad 30-letnie doświadczenie. Dokładnie sprawdzimy aktualny stan formalny wybranej przez Ciebie nieruchomości, pomożemy skompletować pełną dokumentację potrzebną do zakupu nieruchomości, pełną dokumentację niezbędną do przeprowadzenia transakcji oraz zweryfikujemy dokumentację zgromadzoną przez sprzedającego Ci nieruchomość, będziemy towarzyszyć Ci w trakcie podpisywania umowy oraz w momencie odbioru mieszkania czy domu, tak abyś przez cały czas czuł się bezpiecznie.
  • Oszczędność czasu – ułatwimy Ci proces znalezienia nowego domu lub mieszkania, zaoszczędzimy Twój czas tak, abyś mógł poświęcić go na to, co naprawdę kochasz.
  • Oszczędność pieniędzy – wynegocjujemy w Twoim imieniu najatrakcyjniejszą cenę, doradzimy Ci współpracę ze sprawdzonymi Notariuszami, gdzie zapłacisz rozsądną stawkę. Jeżeli dokonując zakupu posiłkujesz się kredytem pomożemy Ci wybrać najlepszą aktualnie dostępną ofertę kredytową na rynku we współpracy ze sprawdzonymi partnerami biznesowymi.
  • Indywidualne podejście – przez cały okres współpracy do Twojej dyspozycji będzie cały zespół, ale dla Twojej wygody obsługiwać będzie Cię wybrana osoba, która będzie znakomicie znała Twoja sytuację, preferencje i możliwości finansowe.
  • Zrozumienie – rozumiemy Twoje oczekiwania, dzięki temu jesteś stale informowany o ofertach odpowiadających Twoim potrzebom i możliwościom.
  • Odpowiednie oferty – przedstawimy Ci oferty, których oczekujesz, które spełniają Twoje oczekiwania, sprawdzone pod względem formalno-prawnym oraz technicznym.

Pamiętaj, drobny błąd lub niejasny zapis może kosztować Cię jednorazowo kilka tysięcy złotych, a jego skutki mogą oznaczać wydatki rzędu dziesiątek tysięcy w dłuższej perspektywie czasu. Nie podejmuj niepotrzebnego ryzyka.

Nie ryzykuj bezpieczeństwa swoich pieniędzy.

Kupuj z nami!

profit-card

Kupując dom lub mieszkanie z JOT-BE NIERUCHOMOŚCI otrzymasz kartę rabatową JOT-BE PROFIT CARD. Dzięki niej zyskujesz pakiet rabatów,
gratisów oraz usług dodatkowych, które pozwolą zaoszczędzić nawet do 50% wydatków na urządzenie nowego lokum!

Partnerzy programu

Szczegółowe informacje z zakładce JOT-BE PROFIT CARD >

 

Chcesz pięknie mieszkać? Nie masz czasu na remont?
Skorzystaj z programu JOT-BE POD KLUCZ i odbierz sprzęt AGD gratis! Szczegóły w zakładce JOT-BE POD KLUCZ >

Skontaktuj się z nami przy użyciu formularza kontaktowego lub zadzwoń 71 346-30-70

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Imię i nazwisko

Temat

Treść wiadomości

Telefon kontaktowy

Twój adres e-mail

[recaptcha size:normal]

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez JOT-BE NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Piłsudskiego 8A w celach marketingowych Biura.