Zadzwoń do nas! 71 346 30 70

Strefa Klienta

profit-card

Zakup nieruchomości to nie tylko życiowa decyzja, lecz także mnóstwo wydatków. Jako biuro nieruchomości z ponad 30-letnią tradycją doskonale rozumiemy potrzeby wszystkich, którzy rozpoczynają urządzanie nowego mieszkania lub domu. Z myślą o naszych Klientach powstała JOT-BE PROFIT CARD – karta z pakietem rabatów od renomowanych firm z branży wnętrzarskiej i RTV/AGD. Dzięki JOT-BE PROFIT CARD zyskujesz wymierne korzyści, które w dużym stopniu odciąża budżet związany z wydatkami na remont nowego lokum!

 

JAK SKORZYSTAĆ Z JOT-BE PROFIT CARD?

1. Kup mieszkanie lub dom z JOT-BE NIERUCHOMOŚCI.
2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy.
3. Przekaz formularz agentowi JOT-BE NIERUCHOMOŚCI.
4. Podpisz swoją kartę JOT-BE PROFIT CARD.
5. Zapoznaj sie z warunkami na stronie www.jot-be.pl
6. Korzystaj z rabatów w salonach NEONET, MAX-FLIZ, BEL-POL, Komandor, AD Loving Home, Bo Concept, Dekoral oraz Stolbuk na terenie Wrocławia, okazując kartę JOT-BE PROFIT CARD!

OPIS WARUNKÓW W RAMACH PROGRAMU

 

NEONET jest firmą posiadającą w swojej ofercie bogaty wachlarz produktów z branży: RTV, AGD, IT, akcesoria i multimedia. W sklepach stacjonarnych prezentuje najlepiej dobrane do potrzeb Klienta produkty, pozwalając na swobodny dostęp do oferowanego asortymentu, zapoznanie się z nim, a także skorzystanie z fachowej porady profesjonalnych doradców.


W RAMACH PROGRAMU JOT-BE PROFIT CARD
do wyboru:

 • rabat w wysokości 5% na cały asortyment z wyjątkiem produktów promocyjnych: ujętych w gazetkach reklamowych i reklamach telewizyjnych oraz wyprzedażowych,

lub

 • atrakcyjna personalizowana oferta ratalna – przy zakupie na kwotę min. 5000zł oferta 20 rat 0%. Szczegóły oferty w Regulaminie dostępnym w punktach handlowych NEONET we Wrocławiu,

lub

 • oferta usług instalacyjnych z 10% rabatem – np. montaż zakupionego sprzętu z 10% rabatem.

 

DODATKOWO:

 • opiekę indywidualnego konsultanta, który pełnił będzie rolę doradcy, ale także koordynował cały proces zakupowy (po uprzednim kontakcie Klienta z wybranym przez siebie wrocławskim salonem i umówieniem spotkania).

 

UWAGA: limit dla 1 nieruchomości wynosi 15 000 zł. W przypadku kolejnej – limit zostanie odnowiony.
Z rabatów można skorzystać we wszystkich salonach na terenie Wrocławia.

Komandor to pierwsza firma, która wprowadziła na rynek polski oryginalne zabudowy z drzwiami przesuwnymi. Od ponad 18 lat świadczy usługi w kraju i za granicą. Bogata gama kolorystyczna obramowań drzwi oraz różnorodność wypełnień z lustra, szkła lacobel, płyty czy rattanu i bambusa, pozwala na komponowanie dowolnych i oryginalnych zestawień. W ofercie znajduje się także duży wybór łóżek, komód, biurek i kuchni. Na życzenie Klienta Komandor stworzyć może każdy rodzaj mebli.

W ramach Programu JOT-BE PROFIT CARD otrzymasz:

 • Rabat w wysokości 10% od kwoty brutto na zamówienie (MATERIAŁ) bez montażu.

 

Z rabatów można skorzystać w salonach przy Parku Handlowym Bielany, ul. Czekoladowa 20 oraz Galerii Wnetrz Domar, ul. Braniborska 14.

Salon Max-Fliz łączy ofertę wielu sklepów meblowych i elementów aranżacji wnętrz, proponując zakupy w prawdziwym miasteczku designu. Pod jednym dachem znajduje się wszystko, co potrzebne, aby zwizualizować marzenia o wyjątkowej łazience, domowym SPA, kuchni, salonie lub sypialni. Na powierzchni aż 4500 m2 jest kilkadziesiąt pokazowych aranżacji oraz znajdziesz meble, lampy, armaturę łazienkową i elementy wykończenia wnętrz, które pozwolą dokonać stylowej metamorfozy domu lub mieszkania na miarę konkretnych oczekiwań.

W ramach Programu JOT-BE PROFIT CARD otrzymasz:

 • 12% rabatu na cały asortymenty wszystkich działów!

Oferta obowiązuje od dnia 9.08.2016 roku do odwołania.

Z rabatów można skorzystać w jedynym salonie MAX-FLIZ na terenie Wrocławia, przy ul. Mińskiej (przy Factory).

BEL-POL oferuje podłogi drewniane, panele laminowane, parkiety oraz deskę barlinecką, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, antywłamaniowe, szklane oraz specjalistyczne.

W ofercie salonów znajdują się także wszelkie niezbędne materiały wykończenia podłóg oraz akcesoria. BEL-POL współpracuje z największymi producentami podłóg i drzwi w Europie, dzięki czemu gwarantuje najlepszą jakość oferowanych materiałów.

W ramach Programu JOT-BE PROFIT CARD otrzymasz:

 • Rabat w wysokości 15 % na zakup towarów – drzwi, paneli podłogowych i podłóg drewnianych.

 

Z rabatów można skorzystać we wszystkich salonach na terenie Wrocławia.

Firma Stolbuk jest firmą rodzinną, która od pokoleń zajmuje się produkcją mebli na zamówienie: kuchni i szaf w zabudowie. Swojej ofercie posiada szeroki wybór wzorów frontów z płyty laminowanej, MDF, forniru lub drewna w bogatej kolorystyce.

W ramach Programu JOT-BE PROFIT CARD otrzymasz:

 • Rabat w wysokości 50% na usługę montażu mebli kuchennych.

 

DODATKOWO:

 • piekarnik firmy Whirlpool za 1 zł!

 

Z rabatów można skorzystać w salonie Stolbuk na terenie Wrocławia w C.H. Astra, ul. Horbaczewskiego 4-6.

Dekoral to wiodąca marka producenta PPG Deco Polska. We wrocławskich salonach Centrum Dekoral Proffesional posiadacze karty mogą zakupić w promocyjnej cenie farby z linii Dekoral Proffesional – produktów, których jakość docenią nie tylko profesjonaliści, a także wysokiej klasy produktów z linii Sigma.


W RAMACH PROGRAMU JOT-BE PROFIT CARD
otrzymasz:

 • rabat w wysokości 30% na produkty marek Dekoral Professional i Sigma.

 

Z rabatów można skorzystać w salonach przy ul. Obornickiej 70, Braniborskiej 58/68, Krzyckiej 8 i Kwidzyńskiej 8.

AD Loving Home to sieć salonów z artykułami wyposażenia wnętrz. To marka, która nie tylko zaskakuje różnorodnością mebli i dodatków ze wszystkich zakątków świata, lecz również pokazuje kreatywną strefę, inspirującą do odmiany domowej przestrzeni.


W RAMACH PROGRAMU JOT-BE PROFIT CARD
otrzymasz:

 • rabat w wysokości 15% na cały asortyment.
 • Darmowy Transport na terenie Wrocławia przy zakupach za min 5 000zł.

 

Z rabatów można skorzystać w salonie w C.H. Renoma.

Bo Concept to duńska marka nowoczesnych mebli. Oryginalny design doceniają miłośnicy pięknych wnętrz w 60 krajach na całym świecie.


W RAMACH PROGRAMU JOT-BE PROFIT CARD
otrzymasz:

 • rabat w wysokości 10% na meble Bo Concept.

Z rabatów korzystać można w Galerii Wnętrz Krakowska 31.

WFM Kuchnie to marka nowoczesnych mebli. Oryginalny design doceniają miłośnicy pięknych wnętrz w 60 krajach na całym świecie.


W RAMACH PROGRAMU JOT-BE PROFIT CARD
otrzymasz:

 • rabat w wysokości 10% na meble WFM Kuchnie.

Z rabatów korzystać można w Galerii Wnętrz Krakowska 31.

Masz pytania?
Zadzwoń! +48 71 346 30 70

Zachęcamy też do zapoznania się z Regulaminem Programu >>