Zadzwoń do nas! 71 346 30 70

Wyślij znajomemu 
Opis
Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowej nieruchomości jaką jest Pałac zlokalizowany w miejscowości Kamień zaledwie 15 km od Wrocławia.

Prezentujemy Państwu przepiękny i jedyny w swoim rodzaju Pałac położony na uboczu, w sąsiedztwie Parku porośniętego starodrzewiem.

Nieruchomość o powierzchni 780 mkw na planie prostokąta, przed którym stoi majestatyczna fontanna z marmurowymi lwami. W pełni odrestaurowana w 2000 roku, wykończona w wysokim standardzie. 
Najemcy mają do dyspozycji dwie kondygnacje, na których zlokalizowanych jest 15 pomieszczeń w tym:
- gabinet,
- sala konferencyjna,
- reprezentacyjny salon z kominkiem i fortepianem,
- kuchnia z jadalnią,
- pomieszczenia gospodarcze i pralnia,
- łazienki,
- sypialnia główna,
- kilka pokoi dla gości.
Dodatkowo balkon, piwnica z kotłownią, możliwość adaptacji poddasza.
Całość obiektu ogrodzona, z monitoringiem i alarmem. Pięknie zdobiona brama wjazdowa główna oraz brama boczna. 
Na terenie posesji zlokalizowany jest dodatkowy domek pełniący funkcję gospodarczą, altana, mały plac zabaw, zadbany ogród. 
Idealne miejsce w otoczeniu zieleni gdzie można odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku. Położony na uboczu z bardzo dobrą komunikacją i szybkim dojazdem do miasta. 

Koszt najmu wynosi 45 000 zł netto plus opłaty.
Okres najmu minimum rok lub dłużej.
Wymagana Kaucja.

Pałac obecnie pełni funkcję reprezentacyjną.
Idealny na wynajem zarówno dla osób prywatnych jak i dla firmy, lub jako dom weselny, czy butikowy hotel. Lokalizacja gwarantuje prywatność, a standard daje duże możliwości adaptacyjne.Serdecznie zapraszam na prezentację. Chętnie udzielę wszelkich informacji telefonicznie.

Kontakt: Monika Gawłowska
tel. 609 222 538
Licencja zawodowa pośrednika nr 26619
mail: mgawlowska@jot-be.pl

Aneta Żak| 609 222 539
Licencja zawodowa nr: 24503

Jako agent JOT-BE NIERUCHOMOŚCI zapewniam Państwu uniknięcie niepotrzebnego ryzyka i przeprowadzenie korzystnej transakcji.
Gwarantuję rynkowe ceny, bezpieczeństwo i obsługę własnego działu prawnego. Stosuję system jakości Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości Expert oraz Kartę Praw Klienta Pośrednika. Służę życzliwym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym o niemal 40-letnie doświadczenie biura JOT-BE NIERUCHOMOŚCI.

Z myślą o naszych Klientach pragnących pięknie, solidnie i profesjonalnie wykończyć i zaaranżować zakupione nieruchomości, opracowaliśmy NOWOŚĆ: ofertę JOT-BE WNĘTRZA.
Nasze programy VERDE i BLU gwarantują szybkie i korzystne wykończenie nieruchomości pod klucz, a także możliwość rozbudowania projektu zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi podwykonawcami zapewniamy pełną terminowość i najwyższą jakość usług.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. 


Parametry
Powierzchnia: 1000 m2
Typ: Obiekt - wynajem
Rynek Wtórny
Powierzchnia działki 1 000 m2
Przeznaczenie (obiekt) Mieszkalne
Liczba pięter 2
Rodzaj budynku Pałac
Rok budowy 1815
Prąd Tak
Cena za m2 45 zł
Nr oferty 143/4112/OOW

Monika Gawłowska

tel: 609222538 mgawlowska@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.
 
Polecane oferty