Zadzwoń do nas! 71 346 30 70
Wrocław, Wrocław-Śródmieście, ul. Księcia Witolda
830 000 zł

Wyślij znajomemu 
Opis
Prestiżowy apartament w Marina II zaprojektowano z myślą o najbardziej wymagających klientach. Niepowtarzalna architektura, zaawansowane rozwiązania technologiczne oraz unikalna lokalizacja czynią inwestycję Marina II jednym z najbardziej luksusowych adresów we Wrocławiu.

APARTAMENT
Przestronny, ok. 50-metrowy apartament w naturalny sposób dzieli się na dwie strefy: dzienną i nocną. Przemyślane układy pomieszczeń pozwolą swobodnie zrealizować dowolną aranżację i stworzyć wyjątkowe wnętrza. Imponujące przeszklenia rozciągają się na całe ściany od podłogi aż po sufit, zapewniając niezwykłe wrażenia wizualne i doskonałe doświetlenie wnętrz.
Salon połączono z nowoczesną, ekskluzywną kuchnią, tworząc bardzo jasną i plastyczną część dzienną. Otwarty przedpokój zaprojektowano tak, by uzyskać maksymalną ilość miejsca do przechowywania. W części nocnej znajduje się sypialnia połączona z garderobą.
Apartament zostanie przekazany wraz z całym wyposażeniem.
Cena apartamentu 830.000 zł + miejsce postojowe w garażu podziemnym 75.000 zł.

WYJĄTKOWA LOKALIZACJA
Marina II powstała w ścisłym centrum Wrocławia. Malowniczo wkomponowana w przestrzeń kameralnej wyspy na Odrze, położona pomiędzy zabytkowymi mostami Uniwersyteckim i Pomorskim, naprzeciwko imponującego gmachu Uniwersytetu Wrocławskiego, gwarantuje bajeczny widok o każdej porze dnia i roku.
Centralne położenie inwestycji w bezpośrednim sąsiedztwie wrocławskiego Rynku oraz licznych restauracji, teatrów, muzeów i kin zapewnia aktywne uczestnictwo w życiu biznesowym, towarzyskim i kulturalnym jednego z najdynamiczniej rozwijających się miast Europy.
Na wyciągnięcie ręki znajdują się najpiękniejsze tereny spacerowe Wrocławia: Wyspa Słodowa, Ostrów Tumski oraz nowo odrestaurowane bulwary wzdłuż wybrzeża Odry.

JOT-BE NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym biurem sprzedaży inwestycji.
Zapraszam do kontaktu!
Rafał Wartacz | 697 660 261 | rwartacz@jot-be.pl |

Jako agent JOT-BE NIERUCHOMOŚCI zapewniam Państwu uniknięcie niepotrzebnego ryzyka i przeprowadzenie korzystnej transakcji.
Gwarantuję rynkowe ceny, bezpieczeństwo i obsługę własnego działu prawnego. Stosuję system jakości Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości „Expert” oraz Kartę Praw Klienta Pośrednika. Służę życzliwym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym o niemal 40-letnie doświadczenie biura JOT-BE NIERUCHOMOŚCI.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Parametry
Powierzchnia: 48 m2
Typ: Mieszkanie - sprzedaż
Rynek Wtórny
Rodzaj budynku Apartamentowo-handlowy
Rok budowy 2012
Piętro 2
Liczba pięter 4
Liczba pokoi 2
Typ kuchni Aneks
Liczba balkonów 1
Winda Tak
Garaż/Miejsca parkingowe Tak
Platformy parkingowe Tak
Liczba miejsc parkingowych podziemnych 1
Cena za m2 17 291,67 zł
Nr oferty 15452/4112/OMS

Rafał Wartacz

tel: 697-660-261 rwartacz@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.