Zadzwoń do nas! 71 346 30 70
Wrocław, Wrocław-Śródmieście, ul. Ignacego Daszyńskiego
620 000 zł

Wyślij znajomemu 
Opis
"Zielone Daszyńskiego"! Znakomita lokalizacja, kamienica po remoncie, mieszkanie dwustronne!

Polecam na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie położone w znakomitej lokalizacji na wrocławskim Śródmieściu przy ul. Daszyńskiego (blisko ul. Jedności Narodowej). Mieszkanie ma powierzchni 106 mkw, usytuowane jest na pierwszy piętrze w kamienicy, która aktualnie jest w trakcie rewitalizacji.

Lokal ma powierzchnię użytkową 106 mkw, składa się na nią:
trzy pokoje (23,5 mkw; 22 mkw; 17 mkw)
kuchnia (13,5 mkw)
łazienka z oknem (7,5 mkw)
WC (1,5 mkw)
garderoba (3,5 mkw)
pralnia (1,1 mkw)
przedpokój (17 mkw)

Mieszkanie w 2009 roku przeszło remont kapitalny (za wyjątkiem łazienki i WC), wymienione zostały instalacja elektryczna, wodno kanalizacyjna, przerobiona została instalacja centralnego ogrzewania zgodnie z wymogami formalnymi (zamontowano również nowy piec dwufunkcyjny), wymieniono okna oraz wzmocnione zostały stropy. Na ścianach zostały zrobione gładzie, miejscami odkryte zostały oryginalne cegły. Na podłogach położono na nowo deski sosnowe, stolarka drzwiowa przeszła kompletną renowacje. W niektórych pokojach odnowione zostały efektowne rozety oraz sztukaterie.

Mieszkanie jest dwustronne (wystawa okien północy wschód- południowy zachód), położone na 1 piętrze w kamienicy, która kilka lat temu przeszła kapitalny remont elewacji frontowej oraz dachu. Kamienica w której mieści się lokal zakwalifikowana została do programu rewitalizacji kamienic, dlatego aktualnie rozpoczęły się prace remontowe z tyłu budynku, wraz z zagospodarowywaniem terenu wspólnego, a w kolejnym etapie zostanie wyremontowana klatka schodowa oraz gruntowny remont przejdą piwnice wraz z fundamentami. Wszystkie prace remontowe zostały zaplanowane na rok 2019.

Mieszkanie daje duże możliwości inwestycyjne, ponieważ właściciele dysponują zgodą wspólnoty oraz Prezydenta Wrocławia na podział na dwa samodzielne lokale (ok. 65 mkw oraz ok. 40 mkw).

ZIELONA LOKALIZACJA! Tu chce się mieszkać! We Wrocławiu w ramach nagrodzonego projektu "Zielonej Strefy", powstaną eksperymentalne rozwiązania w części Ołbina, tj. ulica Daszyńskiego i Prusa stworzy "zieloną ulicę", a w jej sąsiedztwie (rejon ulic Nowowiejskiej i Jedności Narodowej) powstaną parki kieszonkowe z zielonymi ścianami. Dzięki temu rejon ulicy Daszyńskiego będzie jednym z ciekawszych we Wrocławiu.
W bardzo bliskiej odległości od budynku znajduje się przystanek MPK oraz liczne sklepy i punkty usługowe.

Oferta na wyłączność.

POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI

Monika Janusz
tel: 609 222 528
mail: mjanusz@jot-be.pl

Niniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Parametry
Powierzchnia: 106 m2
Typ: Mieszkanie - sprzedaż
Rynek Wtórny
Rodzaj budynku Kamienica
Rok budowy 1890
Piętro 1
Liczba pięter 4
Liczba pokoi 3
Typ kuchni Prześwit
Liczba balkonów 1
Piwnica Tak
Cena za m2 5 849,06 zł
Nr oferty 15150/4112/OMS

Monika Janusz

Licencja zawodowa pośrednika nr 21236 tel: 609 222 528 mjanusz@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.