Zadzwoń do nas! 71 346 30 70
Wrocław, Wrocław-Śródmieście, ul. Księcia Witolda
1 350 000 zł

Wyślij znajomemu 
Opis
Prestiżowy apartament w Marina II zaprojektowano z myślą o najbardziej wymagających klientach. Niepowtarzalna architektura, zaawansowane rozwiązania technologiczne oraz unikalna lokalizacja czynią inwestycję Marina II jednym z najbardziej luksusowych adresów we Wrocławiu.

APARTAMENT
Przestronny, 86 metrowy apartament w naturalny sposób dzieli się na dwie strefy: dzienną i nocną. Przemyślane układy pomieszczeń pozwolą swobodnie zrealizować dowolną aranżację i stworzyć wyjątkowe wnętrza. Imponujące przeszklenia rozciągają się na całe ściany od podłogi aż po sufit, zapewniając niezwykłe wrażenia wizualne i doskonałe doświetlenie wnętrz.
Olbrzymi salon połączono z dużą kuchnią, tworząc bardzo jasną i plastyczną część dzienną. Otwarty przedpokój zaprojektowano tak, by uzyskać maksymalną ilość miejsca do przechowywania.
W części nocnej znajdują się dwie sypialnie i duża łazienka.
Apartament zostanie przekazany wraz z wyposażeniem.

WYJĄTKOWA LOKALIZACJA
Marina II powstała w ścisłym centrum Wrocławia. Malowniczo wkomponowana w przestrzeń kameralnej wyspy na Odrze, położona pomiędzy zabytkowymi mostami Uniwersyteckim i Pomorskim, naprzeciwko imponującego gmachu Uniwersytetu Wrocławskiego, gwarantuje bajeczny widok o każdej porze dnia i roku.
Centralne położenie inwestycji w bezpośrednim sąsiedztwie wrocławskiego Rynku oraz licznych restauracji, teatrów, muzeów i kin zapewnia aktywne uczestnictwo w życiu biznesowym, towarzyskim i kulturalnym jednego z najdynamiczniej rozwijających się miast Europy.
Na wyciągnięcie ręki znajdują się najpiękniejsze tereny spacerowe Wrocławia: Wyspa Słodowa, Ostrów Tumski oraz nowo odrestaurowane bulwary wzdłuż wybrzeża Odry.

JOT-BE NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym biurem sprzedaży inwestycji.
Zapraszam do kontaktu!
Rafał Wartacz | 697 660 261 | rwartacz@jot-be.pl |
Parametry
Powierzchnia: 86 m2
Typ: Mieszkanie - sprzedaż
Rynek Wtórny
Rodzaj budynku Budynek apartamentowy
Rok budowy 2012
Piętro 1
Liczba pięter 3
Liczba pokoi 3
Winda Tak
Cena za m2 15 697,67 zł
Nr oferty 15049/4112/OMS

Rafał Wartacz

tel: 697-660-261 rwartacz@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.