Zadzwoń do nas! 71 346 30 70
Wrocław, Wrocław-Krzyki
499 000 zł

Wyślij znajomemu 
Opis
Nowe, komfortowe, w doskonałej lokalizacji i atrakcyjnej inwestycji – takie mieszkania posiadamy w naszej ofercie.

Kupując z JOT-BE NIERUCHOMOŚCI mieszkanie deweloperskie nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów, zyskują natomiast szereg korzyści. Zostaną Państwo objęci opieką doświadczonego pośrednika, który będzie służył fachową radą, zadba o prawidłowy przebieg wszystkich formalności i pomoże we wszelkich negocjacjach z deweloperem. Dzięki naszej karcie JOT-BE PROFIT CARD i innym programom partnerskim zaoszczędzą Państwo pokaźne kwoty podczas wykończenia i wyposażenia mieszkania. Program wykończenia pod klucz z zaufanym partnerem pozwoli szybko i bez stresu stworzyć wymarzone wnętrze. Współpracujemy także z innymi firmami, m.in. Leroy Merlin, tak, aby móc zaproponować Państwu specjalne zniżki i udogodnienia.

W rejonie Tarnogaju oferujemy szeroki wybór mieszkań o różnych układach i metrażach. Do wyboru są mieszkania 2- i 3-pokojowe, z aneksem kuchennym bądź oddzielną kuchnią. Wszystkie posiadają balkony lub tarasy. Duży wybór miejsc postojowych pozwoli Państwu parkować bez stresu.

Inwestycja została zaprojektowana z myślą o stworzeniu prawdziwie przyjaznego azylu dla mieszkańców. Zielone dziedzińce, fontanna, miejsca do zabawy i odpoczynku pozwolą odprężyć się na własnym podwórku. Doskonała lokalizacja w cichej części Wrocławia idzie w parze z dostępem do pełnej infrastruktury i doskonałym skomunikowaniem. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, placówki oświatowe, knajpki, usługi, kluby fitness i sportowe. Wielkim atutem jest sąsiedztwo przystanków MPK z trzema liniami tramwajowymi i licznymi liniami autobusowymi.

Zapraszamy do kontaktu!
Tel. 71 346 30 70
E-mail: sekretariat@jot-be.pl

JOT-BE NIERUCHOMOŚCI. Z nami szybciej, korzystniej, bezpieczniej.

Niniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Parametry
Powierzchnia: 74.47 m2
Typ: Mieszkanie - sprzedaż
Rynek Pierwotny
Rodzaj budynku Niski blok
Rok budowy 2019
Liczba pięter 10
Liczba pokoi 4
Typ kuchni Aneks
Liczba balkonów 1
Winda Tak
Komórka Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych 1
Liczba miejsc parkingowych podziemnych 1
Cena za m2 6 700,68 zł
Nr oferty 15062/4112/OMS

JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

tel: 713463070 sekretariat@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.