Zadzwoń do nas! 71 346 30 70
Wrocław, Popowice, ul. Legnicka
250 000 zł

Wyślij znajomemu 
Opis
Wyjątkowa oferta! Gratka dla inwestora i nie tylko! Nowy lokal z ogródkiem w prestiżowej inwestycji w ścisłym centrum Wrocławia! Idealny pod wynajem lub jako siedziba działalności gospodarczej.

Lokal składa się z jasnego pokoju, przedpokoju i łazienki, ma powierzchnię 25 m2 i wyjątkową wysokość przekraczającą 3 m!
Dzięki temu można dostosować lokal na potrzeby najemcy, aranżując sypialnię na antresoli i funkcjonalny aneks kuchenny.
Nieruchomość idealnie sprawdzi się także jako lokal komercyjny. Sprawiają to: duży ogródek, usytuowanie na parterze oraz szerokie możliwości aranżacji zgodnie z potrzebami konkretnego biznesu.

Klientom zainteresowanym szybkim i bezproblemowym wykończeniem pod klucz zapewniamy bardzo korzystną ofertę JOT-BE WNĘTRZA!

Sam budynek został oddany do użytkowania w 2019 roku. Klinkierowa elewacja, elegancka bryła, jakość gwarantowana przez dewelopera znanego z prestiżowych inwestycji oraz rewelacyjna lokalizacja w centrum Wrocławia sprawia, że nieruchomość w tym miejscu stanowi doskonałą lokatę.


LOKALIZACJA: skrzyżowanie ulic Przedmiejskiej i Legnickiej, na pograniczu Starego Miasta i osiedla Popowice.

Vis a vis prestiżowy kompleks biurowy Business Garden Wrocław, a w zasięgu kilkuminutowego spaceru mieści się największe centrum handlowe Wrocławia – Magnolia Park
Pobliskie tereny rekreacyjne: m.in. Park Zachodni, ścieżki rekreacyjne nad Odrą, kompleks sportowy i sezonowe plaże to idealne miejsca na odpoczynek i zabawę zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Lokalizacja zapewnia wyjątkowo komfortową komunikację z wszystkimi dzielnicami miasta oraz szybki dojazd do autostradowej obwodnicy Wrocławia. W pobliżu znajduje się dworzec kolejowy Wrocław-Mikołajów, liczne przystanki komunikacji miejskiej (linie tramwajowe: 3, 10, 20, 31, 32, 33; linie autobusowe: 102, 243, 253) oraz ścieżki rowerowe prowadzące bezpośrednio do Rynku.

Lokal sprzedawany jest jako lokal użytkowy.

Zapraszam na prezentację!
Michał Szczotkowski JOT- BE NIERUCHOMOŚCI tel: 609 902 122 mail: mszczotkowski@jot-be.pl

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Parametry
Powierzchnia: 25.11 m2
Typ: Mieszkanie - sprzedaż
Rynek Wtórny
Rodzaj budynku Budynek apartamentowy
Rok budowy 2019
Liczba pięter 7
Liczba pokoi 1
Typ kuchni Aneks
Liczba tarasów 1
Winda Tak
Platformy parkingowe Tak
Cena za m2 9 956,19 zł
Nr oferty 15519/4112/OMS

Michał Szczotkowski

tel: 609-902-122 mszczotkowski@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.