Zadzwoń do nas! 71 346 30 70
Wrocław, Plac Grunwaldzki, ul. Mikołaja Reja
625 000 zł

Wyślij znajomemu 
Opis
Nietuzinkowe, 108 mkw. Plac Grunwaldzki!

Polecamy zakup bardzo ciekawego, 108-metrowego mieszkania rewelacyjnie zlokalizowanego przy skrzyżowaniu ulic Reja i Szczytnickiej, w obrębie placu Grunwaldzkiego. Wyjątkowy widok z okien i bliskość najpiękniejszych bulwarów i zabytków Wrocławia sprawiają, że jest to oferta idealna dla osób ceniących sobie wielkomiejski, a przy tym stylowy klimat.

Praktycznym atutem lokalizacji jest bliskość Pasażu Grunwaldzkiego, pełnej bazy sklepów i usług, dostęp do placówek edukacyjnych i medycznych wszystkich kategorii oraz sąsiedztwo jednego z najważniejszych wrocławskich węzłów przesiadkowych MPK.

Nieruchomość znajduje się na ostatniej kondygnacji zadbanej plomby z windą z 1994 roku. Wejście do windy położone jest przy wejściu do mieszkania, nie ma potrzeby korzystania ze schodów.
Mieszkanie wyróżnia się niezwykle ciekawym układem, który pozwoli na zrealizowanie oryginalnych i śmiałych aranżacji.
Obecny układ pomieszczeń stanowi pamiątkę po pierwotnym, biurowym przeznaczeniu lokalu – obecnie został on już prawomocnie przekształcony na lokal mieszkalny. Na powierzchni 108 m2 znajdują się:
- pomieszczenie główne (42,55 m2) o wysokości przekraczającej w punkcie szczytowym 5 m, pięknie doświetlone unikalnym, wysokim oknem oraz dwoma świetlikami;
- dwa pomieszczenia boczne (28,91 m2 oraz 26,61 m2), doskonale doświetlone przez okna połaciowe. W większym pomieszczeniu znajdują się wszystkie przyłącza, niezbędne dla zamontowania kuchni;
- korytarz (3,15 m2);
- łazienka (2,55 m2) oraz toaleta (2,23 m2).
Docelowo można tu wyodrębnić kilka różnych układów pomieszczeń, np. powiększyć łazienkę i zmienić kształt korytarza, stworzyć osobną lub otwartą kuchnię, stworzyć osobne sypialnie, wyodrębnić dużą garderobę, zamontować użytkową antresolę. W efekcie może powstać tu bardzo funkcjonalne wnętrze o unikalnym charakterze.

Wszystkie media w lokalu są miejskie, także ogrzewanie.

Istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie 50.000 zł

CENA MIESZKANIA 650.000 zł
CENA GARAŻU 50.000 zł

POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI.

Kontakt: Monika Rogóż-Łukasik
tel. 609 222 530
mail: m.rogoz-lukasik@jot-be.pl

Jako agent JOT-BE NIERUCHOMOŚCI zapewniam Państwu uniknięcie niepotrzebnego ryzyka i przeprowadzenie korzystnej transakcji.
Gwarantuję rynkowe ceny, bezpieczeństwo i obsługę własnego działu prawnego. Stosuję system jakości Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości „Expert” oraz Kartę Praw Klienta Pośrednika. Służę życzliwym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym o niemal 40-letnie doświadczenie biura JOT-BE NIERUCHOMOŚCI.

Dzięki karcie JOT-BE PROFIT CARD oraz programom partnerskim, m.in. współpracy z Leroy Merlin, nasi Klienci zyskują wymierne oszczędności przy wykończeniu, remoncie i aranżacji mieszkania. Zapraszamy także do skorzystania z atrakcyjnego programu wykończenia pod klucz.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Parametry
Powierzchnia: 108 m2
Typ: Mieszkanie - sprzedaż
Rynek Wtórny
Rodzaj budynku Plomba
Rok budowy 1994
Piętro 6
Liczba pięter 6
Liczba pokoi 3
Winda Tak
Garaż/Miejsca parkingowe Tak
Cena za m2 5 787,04 zł
Nr oferty 14959/4112/OMS

Monika Rogóż-Łukasik

tel: 609222530 m.rogoz-lukasik@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.