Zadzwoń do nas! 71 346 30 70
Święta Katarzyna, ul. gen. Henryka Dąbrowskiego
260 000 zł

Wyślij znajomemu 
Opis
Do sprzedaży mieszkanie w Świętej Katarzynie (Gmina Siechnice) w budynku wielorodzinnym z lat dwudziestych ubiegłego stulecia.
Mieszkanie o powierzchni ok. 65 m2 zlokalizowane jest na parterze w budynku dwulokalowym składa się z trzech pokoi ok. 23 + 13 + 10 m2. Kuchni z jadalnią ok. 10 m2, małej łazienki z wanną i osobnym WC.
Pod mieszkaniem znajduje się piwnica ok. 25 m2. Obok domu garaż z kanałem o powierzchni 25m2 oraz budynek gospodarczy, piętrowy o obrysie 38m2, do remontu lub postawienia nowego.
Do wyłącznego użytkowania przynależy działka o powierzchni 588 m2.
Media: woda kanalizacja prąd gaz internet. Teren wyłożony kostką brukową.
W miejscowości przychodnia zdrowia, biedronka, dino, bank, kwiaciarnia, żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, hala sportowa boisko orlik ,boisko trawiaste, kościół, fryzjer,.
Dojazd do Wrocławia (12km do centrum) PKP (8 min do dworca głównego). Autobusami linie 900L, 900P, 910 oraz PKS-em. Blisko wschodnia obwodnica Wrocławia oraz autostrada A4-Wrocław Wschód.

Polecam i zapraszam na prezentację!

Marek Nabiałkowski
tel: 697 222 484
e-mail: mnabialkowski@jot-be.pl
Licencja nr 4947

Jako agent JOT-BE NIERUCHOMOŚCI zapewniam Państwu uniknięcie niepotrzebnego ryzyka i przeprowadzenie korzystnej transakcji.
Gwarantuję rynkowe ceny, bezpieczeństwo i obsługę własnego działu prawnego. Stosuję system jakości Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości „Expert” oraz Kartę Praw Klienta Pośrednika. Służę życzliwym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym o niemal 40-letnie doświadczenie biura JOT-BE NIERUCHOMOŚCI.
Z myślą o naszych Klientach pragnących pięknie, solidnie i profesjonalnie wykończyć i zaaranżować zakupione nieruchomości, opracowaliśmy NOWOŚĆ: ofertę JOT-BE WNĘTRZA.
Nasze programy VERDE i BLU gwarantują szybkie i korzystne wykończenie nieruchomości pod klucz, a także możliwość rozbudowania projektu zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi podwykonawcami zapewniamy pełną terminowość i najwyższą jakość usług.
Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Parametry
Powierzchnia: 65 m2
Typ: Mieszkanie - sprzedaż
Rynek Wtórny
Rodzaj budynku Dom wielolokalowy
Rok budowy 1920
Liczba pięter 1
Liczba pokoi 3
Typ kuchni Widna
Piwnica Tak
Ogród Tak
Garaż/Miejsca parkingowe Tak
Cena za m2 3 880,60 zł
Nr oferty 15056/4112/OMS

Marek Nabiałkowski

Licencja zawodowa pośrednika nr 4947 tel: 697222484 mnabialkowski@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.