Zadzwoń do nas! 71 346 30 70
Bielany Wrocławskie, ul. Błękitna
555 000 zł

Wyślij znajomemu 
Opis
Nowość w ofercie solidnego i lubianego dewelopera, ATM Inwestycje!
Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie willowe z własnym ogródkiem na nowoczesnym osiedlu Błękitne Aleje w Bielanach Wrocławskich stanowi świetną alternatywę dla domu.


Idealne mieszkanie - komfortowe, przestronne, funkcjonalne

Oryginalny układ pomieszczeń i duża powierzchnia (96,68 m2) daje olbrzymie pole popisu przy aranżacji i urządzeniu wnętrz.
Do mieszkania prowadzi prywatna klatka schodowa. Na pierwszym piętrze znajdują się dwie sypialnie i duża, rodzinna łazienka. Piętro drugie zajmuje imponujący salon o powierzchni ponad 30 m2, dodatkowy pokój, WC oraz oddzielna, jasna i niezwykle ustawna kuchnia.
Z salonu prowadzi wyjście na duży, ponad 20-metrowy taras.
Przed budynkiem znajduje się przynależne do lokalu miejsce postojowe, a kameralne wejście prowadzi tylko do dwóch mieszkań.
Mieszkanie zostanie przekazane w standardzie deweloperskim. Zapraszamy także do skorzystania z programów wykończenia pod klucz JOT-BE WNĘTRZA.


Nowoczesne osiedle: piękne, harmonijne i funkcjonalne

Osiedle Błękitne Aleje powstaje w cichej części Bielan Wrocławskich, przy ulicy Błękitnej. Sklepy, placówki oświatowe, przystanek MPK, restauracje, tereny rekreacyjne, kompleks basenowo-sportowy, Matchpoint, Scena ATM i Zamek Topacz z jego bogatą ofertą rekreacyjną są na wyciągnięcie ręki! Bliskość jednego z największych parków handlowych pozwoli zrealizować wszystkie potrzeby „na miejscu”, a dojazd do południowej granicy Wrocławia zajmuje 3 minuty.


Solidny deweloper

Projekt realizuje spółka ATM Inwestycje Sp. z o.o. należąca do Grupy Kapitałowej ATM Grupa S.A.
Firma jest spółką celową, dedykowaną do realizacji projektów inwestycyjnych i deweloperskich, działającą z powodzeniem od ponad 15 lat. Jej portfolio otwiera Osiedle Filmowe oraz kompleks 14 domów w zabudowie szeregowej przy ul. Dwa Światy w Bielanach Wrocławskich. Olbrzymie uznanie klientów zyskał projekt Osiedli Przy Zamku - łącznie powstało na nich aż 97 domów! Spółka realizuje też kameralne osiedla domów jednorodzinnych we Wrocławiu oraz w podwrocławskich Radomierzycach.
Błękitne Aleje to największy projekt deweloperski ATM Inwestycje. Powstające wieloetapowo osiedle obejmuje domy jednorodzinne, kameralne budynki mieszkalno-usługowe i budynki o podwyższonym standardzie z mieszkaniami willowymi w układzie szeregowym. Nowoczesna estetyka, wyjątkowe rozwiązania architektoniczne oraz harmonijna kompozycja zabudowy wielo- i jednorodzinnej to najważniejsze wyróżniki osiedla dedykowanego wymagającym klientom.


JOT-BE NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym biurem sprzedaży inwestycji.
Kierownik Biura Sprzedaży:
Jacek Jędrzejec, 697 660 342


Niniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Szczegółowa oferta i informacja o postępach budowy dostępna jest w biurze sprzedaży i na stronie dewelopera ATM Inwestycje.

Wszystkie wizualizacje zawarte w ogłoszeniu mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom informacyjnym. Inwestor zastrzega możliwość nieznacznej zmiany wyglądu budynków i zagospodarowania terenu na etapie realizacji inwestycji. Zmiany te nie wpłyną na istotne cechy inwestycji oraz funkcjonalność budynków.
Parametry
Powierzchnia: 96.68 m2
Typ: Mieszkanie - sprzedaż
Rynek Pierwotny
Rodzaj budynku Segment
Rok budowy 2020
Liczba pięter 1
Liczba pokoi 4
Liczba tarasów 1
Garaż/Miejsca parkingowe Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych 1
Cena za m2 5 740,59 zł
Nr oferty 15355/4112/OMS

Jacek Jędrzejec

tel: 697-660-342 jedrzejec@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.