Zadzwoń do nas! 71 346 30 70
Wrocław, Wrocław-Fabryczna
1 500 zł

Wyślij znajomemu 
Opis
Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy zlokalizowany na Gądowie Małym na nowym osiedlu mieszkaniowym.

Lokal o powierzchni 50 m2 usytuowany jest na parterze budynku mieszkalnego, z niezależnym wejściem bezpośrednio z chodnika.

Kształt lokalu gwarantuje szerokie możliwości aranżacji i adaptacji do potrzeb prowadzonej działalności gospodarczej. Idealnie sprawdzi się jako lokal usługowy, handlowy, gastronomia lub biuro. Obecnie przy użyciu ścianek działowych zaaranżowano dużą salę (z możliwością podziału) i witryną od strony ulicy, zaplecze socjalne oraz toaletę.

Media miejskie.

W sąsiedztwie znajdują się liczne punkty usługowe, handlowe i gastronomiczne, m. in. bank, poczta, apteka, przychodnia. Lokalizacja na dużym, wielkomiejskim osiedlu zapewnia możliwość pozyskania licznych klientów.

CENA: 1500 zł + VAT opłaty + prąd.
Wymagana kaucja.

Polecam ofertę i zapraszam na prezentację.

Marek Nabiałkowski
tel: 697 222 484
e-mail: mnabialkowski@jot-be.pl
Licencja nr 4947

Jako agent JOT-BE NIERUCHOMOŚCI zapewniam Państwu uniknięcie niepotrzebnego ryzyka i przeprowadzenie korzystnej transakcji.
Gwarantuję rynkowe ceny, bezpieczeństwo i obsługę własnego działu prawnego. Stosuję system jakości Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości „Expert” oraz Kartę Praw Klienta Pośrednika. Służę życzliwym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym o niemal 40-letnie doświadczenie biura JOT-BE NIERUCHOMOŚCI.
Dzięki karcie JOT-BE PROFIT CARD oraz programom partnerskim, m.in. współpracy z Leroy Merlin, nasi Klienci zyskują wymierne oszczędności przy wykończeniu, remoncie i aranżacji mieszkania. Zapraszamy także do skorzystania z atrakcyjnego programu wykończenia pod klucz.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Parametry
Powierzchnia: 50 m2
Typ: Lokal - wynajem
Rynek Wtórny
Liczba pięter 10
Rodzaj budynku Mieszkalno-biurowy
Przeznaczenie Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal) Medyczne, Inne, Handlowo/Usługowe, Gastronomiczne, Inne
Liczba pokoi 1
Stan budynku Bardzo dobry
Zaplecze socjalne Tak
Cena za m2 30 zł
Nr oferty 1764/4112/OLW

Marek Nabiałkowski

Licencja zawodowa pośrednika nr 4947 tel: 697222484 mnabialkowski@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.