Zadzwoń do nas! 71 346 30 70
Wrocław, Południe
400 zł

Wyślij znajomemu 
Opis
Do wynajęcia powierzchnie użytkowe w 8-kondygnacyjnym biurowcu z dwoma windami, przy ulicy Racławickiej 15-19 położonym przy skrzyżowaniu ulic Hallera i Powstańców Śląskich, 4km od Rynku.

Oferujemy lokale o powierzchniach: 10, 20, 30, 60 i 220 m2 z możliwością ich modułowego łączenia oraz dostosowania do własnych potrzeb.

-czynsz najmu w kwocie 40 zł netto/m2 do niewielkiej negocjacji,
-koszty eksploatacyjne rozliczane proporcjonalnie do zajmowanej powierzchni (przeciętnie około 11 zł netto/m2)
-dwie windy
-możliwość wynajęcia miejsc parkingowych (dot. lokali nie mniejszych niż 60 m2)
-kaucja: dwumiesięczny czynsz najmu brutto,

-w budynku jest czterech największych na rynku dostawców Internetu (najemcy zawierają umowy o dostawę Internetu we własnym zakresie),

-na nieruchomości znajduje się część magazynowa z możliwością wynajęcia powierzchni od 10-20m2 z możliwością ich modułowego łączenia,

-budynek monitorowany z 24-godzinną ochroną (na czas trwania stanu zagrożenia epidemicznego budynek czynny od godziny 06:00-19:00),

-na parterze znajduje się sklep Żabka.

POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI.

RAFAŁ WARTACZ TEL: 697-660-261 email: rwartacz@jot-be.pl

Jako agent JOT-BE NIERUCHOMOŚCI zapewniam Państwu uniknięcie niepotrzebnego ryzyka i przeprowadzenie korzystnej transakcji.
Gwarantuję rynkowe ceny, bezpieczeństwo i obsługę własnego działu prawnego. Stosuję system jakości Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości „Expert” oraz Kartę Praw Klienta Pośrednika. Służę życzliwym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym o niemal 40-letnie doświadczenie biura JOT-BE NIERUCHOMOŚCI.
Dzięki karcie JOT-BE PROFIT CARD oraz programom partnerskim, m.in. współpracy z Leroy Merlin, nasi Klienci zyskują wymierne oszczędności przy wykończeniu, remoncie i aranżacji mieszkania. Zapraszamy także do skorzystania z atrakcyjnego programu wykończenia pod klucz.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Parametry
Powierzchnia: 10 m2
Typ: Lokal - wynajem
Rynek Wtórny
Piętro 1
Liczba pięter 8
Rok budowy 1978
Rodzaj budynku Budynek biurowy
Przeznaczenie Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal) Handlowo/Usługowe, Biurowe
Stan budynku Dobry
Parking naziemny Tak
Cena za m2 40 zł
Nr oferty 1816/4112/OLW

Rafał Wartacz

tel: 697-660-261 rwartacz@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.