Zadzwoń do nas! 71 346 30 70
Wrocław, Stare Miasto, ul. Zyndrama z Maszkowic
7 500 zł

Wyślij znajomemu 
Opis
Bardzo atrakcyjny apartament położony w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku z niepowtarzalnym widokiem na Odrę. Apartament o powierzchni ok 112 mkw. składa się salonu, oddzielnej kuchni, 2 łazienek oraz 2 sypialni. Całość jest kompletnie umeblowana oraz wyposażona w wysokim standardzie. W apartamencie znajduje się klimatyzacja, dużo szaf, a z każdego pokoju oraz kuchni istnieje możliwość wyjścia na balkon. Niewątpliwie najbardziej atrakcyjny jest jednak przylegający do salony taras o powierzchni ok 10 mkw. znajdujący, z które rozpościera się wspaniały widok na rzekę.
Mieszkanie znajduje się w wyjątkowym budynku Apartamenty Leopoldinum, który posiada monitoring, całodobową ochronę, siłownię oraz sauny.
Do apartamentu przynależy garaż oraz komórka lokatorska.
Lokalizacja: Wrocław - Stare Miasto - Zyndrama z Maszkowic. Apartament znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia, malowniczo położony nad Odrą, w sąsiedztwie zabytkowych mostów Uniwersyteckiego i Pomorskiego, w pobliżu głównego gmachu Uniwersytetu Wrocławskiego. Centralne położenie budynku, w bezpośrednim sąsiedztwie wrocławskiego Rynku, pozwala na dogodny dojazd do wybranej części miasta, zapewnia uczestnictwo w codziennym życiu biznesowym, towarzyskim i kulturalnym, a bliskość terenów zielonych i spacerowych umożliwia relaks i wypoczynek.
Osoba do kontaktu: Jacek Jędrzejec | 697 660 342 | jedrzejec@jot-be.pl | 71 346 30 78 |
Parametry
Powierzchnia: 112 m2
Typ: Mieszkanie - wynajem
Rynek Wtórny
Rodzaj budynku Apartamentowo-handlowy
Rok budowy 2009
Piętro 3
Liczba pięter 5
Liczba pokoi 3
Winda Tak
Komórka Tak
Garaż/Miejsca parkingowe Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych 1
Cena za m2 66,96 zł
Nr oferty 8773/4112/OMW

Jacek Jędrzejec

tel: 697-660-342 jedrzejec@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.