Zadzwoń do nas! 71 346 30 70
Wrocław, Wrocław-Stare Miasto, ul. Tadeusza Kościuszki
540 000 zł

Wyślij znajomemu 
Opis
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania przy ulicy Kościuszki, w okolicy placu Muzealnego. Oferta skierowana zarówno do osób prywatnych, ale zainteresować powinna również np. kancelarie prawne bądź notarialne. W budynku swoją siedzibę ma już kilka z nich.

Mieszkanie ma powierzchnię prawie 89 mkw., składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i dużego przedpokoju. Położone jest na 3. piętrze przedwojennej kamienicy. Ogromnym atutem są przestrzenne powierzchnie mieszkania, które wymaga kapitalnego remontu. Sam budynek również powoli staje się reprezentacyjną wizytówką miasta, tym bardziej, że istnieją możliwości techniczne do ponownego uruchomienia windy w nieczynnym w tej chwili szybie. Wspólnota bardzo dbająca, czysta klatka schodowa.

Nieruchomość położona w samym Centrum miasta. W pobliżu znajduje się Sąd, Prokuratura, a także wiele jednostek administracji miejskiej i samorządowej. Z drugiej strony lokalizacja ta daje nieograniczony dostęp do wszelkiego rodzaju usług i punktów handlowych, wszystkie szczeble edukacji dostępne są w zasięgu dosłownie kilku kroków, a życie kulturalne prawie dosłownie zagląda w okna - do NFM-u 3 minuty, Teatr Polski - 2 minuty, Capitol - 5 minut. Trasy spacerowe i biegowe nad fosą oraz w Parku Staromiejskim również dostępne w najbliższej okolicy.

Komunikacja. Jesteśmy w ścisłym Centrum. Przystanki tramwajowe i autobusowe w odległości do 5 minut w każdą ze stron. Dworzec PKP i PKS jedynie 1 km od nieruchomości.

Media. Wszystkie media miejskie. Ogrzewanie z sieci, ciepła woda z junkersa. Opłaty do zarządcy na poziomie 580 zł (z zaliczkami na wodę i ogrzewanie), do tego gaz i prąd.

Cena. 540.000 zł

POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI.

Kontakt: Monika Rogóż-Łukasik
tel. 609 222 530
mail: m.rogoz-lukasik@jot-be.pl
www.jot-be.pl

Jako agent JOT-BE NIERUCHOMOŚCI zapewniam Państwu uniknięcie niepotrzebnego ryzyka i przeprowadzenie korzystnej transakcji.
Gwarantuję rynkowe ceny, bezpieczeństwo i obsługę własnego działu prawnego. Stosuję system jakości Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości „Expert” oraz Kartę Praw Klienta Pośrednika. Służę życzliwym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym o niemal 40-letnie doświadczenie biura JOT-BE NIERUCHOMOŚCI.

Dzięki karcie JOT-BE PROFIT CARD oraz programom partnerskim, m.in. współpracy z Leroy Merlin, nasi Klienci zyskują wymierne oszczędności przy wykończeniu, remoncie i aranżacji mieszkania. Zapraszamy także do skorzystania z atrakcyjnego programu wykończenia pod klucz.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Parametry
Powierzchnia: 88.69 m2
Typ: Mieszkanie - sprzedaż
Rynek Wtórny
Rodzaj budynku Kamienica
Rok budowy 1920
Piętro 3
Liczba pięter 4
Liczba pokoi 2
Typ kuchni Widna
Piwnica Tak
Cena za m2 6 088,62 zł
Nr oferty 15096/4112/OMS

Monika Rogóż-Łukasik

tel: 609222530 m.rogoz-lukasik@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.