Zadzwoń do nas! 71 346 30 70
Wrocław, Księże Małe, ul. Rybnicka
318 067 zł

Wyślij znajomemu 
Opis
Polecamy atrakcyjną ofertę mieszkań zlokalizowanych w nowej inwestycji w południowo-wschodniej części Wrocławia, 5 km od wrocławskiego Rynku.

Inwestycja powstaje w obrębie dynamicznie rozwijającego się osiedla Księże Małe, które mimo szybkiego rozwoju zachowuje sympatyczny, kameralny charakter. Doskonałe skomunikowanie z centrum zapewniają autobusy i 2 linie tramwajowe. W pobliżu znajduje się pełna baza sklepów i usług, CH Famili Point oraz jeden z najpiękniejszych terenów zielonych w mieście – klimatyczny Park Wschodni.

W obrębie osiedla powstaną 2 budynki z 53-mieszkaniami o zróżnicowanych metrażach, część z nich będzie posiadać własne ogródki. Do dyspozycji mieszkańców zostaną przekazane garaż podziemny, komórki lokatorskie oraz rowerownie. Wewnętrzna infrastruktura osiedla ma cieszyć oko i sprzyjać relaksowi!

Kupując z JOT-BE NIERUCHOMOŚCI mieszkanie deweloperskie nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów, zyskują natomiast szereg korzyści. Zostaną Państwo objęci opieką doświadczonego pośrednika, który będzie służył fachową radą, zadba o prawidłowy przebieg wszystkich formalności i pomoże we wszelkich negocjacjach z deweloperem. Dzięki naszej karcie JOT-BE PROFIT CARD i innym programom partnerskim zaoszczędzą Państwo pokaźne kwoty podczas wykończenia i wyposażenia mieszkania. Program wykończenia pod klucz z zaufanym partnerem pozwoli szybko i bez stresu stworzyć wymarzone wnętrze. Współpracujemy także z innymi firmami, m.in. Leroy Merlin, tak, aby móc zaproponować Państwu specjalne zniżki i udogodnienia.

Zapraszamy do kontaktu!
Tel. 71 346 30 70
E-mail: sekretariat@jot-be.pl

JOT-BE NIERUCHOMOŚCI. Z nami szybciej, korzystniej, bezpieczniej.

Niniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Parametry
Powierzchnia: 50.05 m2
Typ: Mieszkanie - sprzedaż
Rynek Pierwotny
Rodzaj budynku Mieszkalno-biurowy
Rok budowy 2019
Piętro 3
Liczba pokoi 2
Garaż/Miejsca parkingowe Tak
Cena za m2 6 354,99 zł
Nr oferty 15076/4112/OMS

JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

tel: 713463070 sekretariat@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.