Zadzwoń do nas! 71 346 30 70
Wrocław, Grabiszyn, ul. Inżynierska
219 687,60 zł

Wyślij znajomemu 
Opis
Atrakcyjne mieszkania w centrum Wrocławia, gotowe do zamieszkania już wkrótce!

Wszystkim klientom poszukującym atrakcyjnych mieszkań na potrzeby własne lub inwestycyjne polecamy nowoczesną, dwuetapową inwestycję powstającą między ulicami Grabiszyńską i Inżynierską. Część mieszkań została zaprojektowana z myślą o przeznaczeniu ich pod wynajem – na stosunkowo niewielkiej powierzchni zaaranżowano wygodną przestrzeń do życia. Do wyboru są także większe lokale, przeznaczony dla rodzin.

Budynki wyróżniają się ciekawym, nowoczesnym wykończeniem. Bezpieczne parkowanie zapewni garaż podziemnym, a dostęp do podstawowych zakupów i usług – liczne lokale usługowe powstające na parterze.

Rewelacyjne skomunikowanie z całym miastem zapewnia sąsiedztwo przystanku MPK z aż 4 liniami tramwajowymi i licznymi liniami autobusowymi! W sąsiedztwie markety – Lidl i Biedronka, centrum handlowe Tarasy Grabiszyńskie, kluby fitness, liczne usługi. Wielkim atutem jest bliskość pięknego Parku Grabiszyńskiego oraz Muzeum Zajezdnia, gdzie w sezonie organizowane są liczne wydarzenia integrujące okolicznych mieszkańców.

Kupując z JOT-BE NIERUCHOMOŚCI mieszkanie deweloperskie nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów, zyskują natomiast szereg korzyści. Zostaną Państwo objęci opieką doświadczonego pośrednika, który będzie służył fachową radą, zadba o prawidłowy przebieg wszystkich formalności i pomoże we wszelkich negocjacjach z deweloperem. Dzięki naszej karcie JOT-BE PROFIT CARD i innym programom partnerskim zaoszczędzą Państwo pokaźne kwoty podczas wykończenia i wyposażenia mieszkania. Program wykończenia pod klucz z zaufanym partnerem pozwoli szybko i bez stresu stworzyć wymarzone wnętrze. Współpracujemy także z innymi firmami, m.in. Leroy Merlin, tak, aby móc zaproponować Państwu specjalne zniżki i udogodnienia.

Zapraszamy do kontaktu!

Tel. 71 346 30 70
E-mail: sekretariat@jot-be.pl

JOT-BE NIERUCHOMOŚCI. Z nami szybciej, korzystniej, bezpieczniej.

Niniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Wizualizacja wnętrza ma charakter wyłącznie poglądowy i nie stanowi przedmiotu oferty. Źródło: pexels.com na podstawie licencji CC0.
Parametry
Powierzchnia: 22.4 m2
Typ: Mieszkanie - sprzedaż
Rynek Pierwotny
Rodzaj budynku Mieszkalno-biurowy
Rok budowy 2020
Piętro 2
Liczba pięter 5
Liczba pokoi 1
Typ kuchni Aneks
Liczba balkonów 1
Winda Tak
Garaż/Miejsca parkingowe Tak
Cena za m2 9 807,48 zł
Nr oferty 15073/4112/OMS

JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

tel: 713463070 sekretariat@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.