Zadzwoń do nas! 71 346 30 70
Wrocław, Wrocław-Krzyki, Krzycka
400 794 zł

Wyślij znajomemu 
Opis
Nowe, komfortowe, w doskonałej lokalizacji i atrakcyjnej inwestycji – takie mieszkania posiadamy w naszej ofercie.

Kupując z JOT-BE NIERUCHOMOŚCI mieszkanie deweloperskie nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów, zyskują natomiast szereg korzyści. Zostaną Państwo objęci opieką doświadczonego pośrednika, który będzie służył fachową radą, zadba o prawidłowy przebieg wszystkich formalności i pomoże we wszelkich negocjacjach z deweloperem. Dzięki naszej karcie JOT-BE PROFIT CARD i innym programom partnerskim zaoszczędzą Państwo pokaźne kwoty podczas wykończenia i wyposażenia mieszkania. Program wykończenia pod klucz z zaufanym partnerem pozwoli szybko i bez stresu stworzyć wymarzone wnętrze. Współpracujemy także z innymi firmami, m.in. Leroy Merlin, tak, aby móc zaproponować Państwu specjalne zniżki i udogodnienia.

W rejonie ulicy Skarbowców oferujemy szeroki wybór mieszkań o różnych układach i metrażach. Do wyboru są mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe, o powierzchni od 31 do 61 mkw. Wszystkie posiadają balkony lub tarasy. Duży wybór miejsc postojowych pozwoli Państwu parkować bez stresu.

Inwestycja została zaprojektowana z myślą o stworzeniu prawdziwie przyjaznego azylu dla mieszkańców. Doskonała lokalizacja na Krzykach idzie w parze z dostępem do pełnej infrastruktury i doskonałym skomunikowaniem. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, placówki oświatowe, knajpki, usługi, kluby fitness i sportowe. Wielkim atutem jest sąsiedztwo przystanków MPK z liniami tramwajowymi i autobusowymi.

Zapraszamy do kontaktu!
Tel. 71 346 30 70
E-mail: sekretariat@jot-be.pl

JOT-BE NIERUCHOMOŚCI. Z nami szybciej, korzystniej, bezpieczniej.

Wizualizacja wnętrza ma charakter wyłącznie poglądowy i nie stanowi przedmiotu oferty. Źródło: pexels.com na podstawie licencji CC0.

Niniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Parametry
Powierzchnia: 59.82 m2
Typ: Mieszkanie - sprzedaż
Rynek Pierwotny
Rodzaj budynku Niski blok
Rok budowy 2019
Piętro 3
Liczba pięter 4
Liczba pokoi 3
Garaż/Miejsca parkingowe Tak
Cena za m2 6 700 zł
Nr oferty 15068/4112/OMS

Monika Janusz

Licencja zawodowa pośrednika nr 21236 tel: 609 222 528 mjanusz@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.