Zadzwoń do nas! 71 346 30 70
Bielany Wrocławskie, ul. Błękitna
465 000 zł

Wyślij znajomemu 
Opis
Błękitne Aleje to nowoczesny projekt osiedla, komfort i elegancka architektura.
Osiedle powstaje przy ul. Błękitnej w Bielanach Wrocławskich, 3 minuty od Zamku Topacz.

Nowe, unikalne MIESZKANIA WILLOWE uzupełniają lukę na rynku. Dedykowane są klientom poszukującym dużych, komfortowych, nowoczesnych mieszkań, które stanowić mają alternatywę dla domów jednorodzinnych. W segmencie znajdują się tylko 2 lokale, co zapewni sąsiadom prywatność.
Dwupoziomowe mieszkanie willowe o powierzchni użytkowej 96,68 m2 posiada wejście z parteru, skąd prowadzą schody na I piętro.
W lokalu zaprojektowano 4 ustawne pokoje, oddzielną kuchnię oraz łazienkę 5,32 m2 i oddzielne WC.
Do lokalu przynależy duży taras na II kondygnacji: 20,86 m2
Na osiedlu powstanie tylko 8 mieszkań willowych tego typu.

Prosta forma, płaskie dachy oraz elegancka kolorystyka budynków spełnią oczekiwania miłośników nowoczesnej architektury. Jasne, dobrze doświetlone wnętrza zostały optymalnie usytuowane względem stron świata. Wysokie pomieszczenia z dużym udziałem przeszkleń zapewnią poczucie przestrzeni. Mieszkańcy docenią funkcjonalne układy pomieszczeń z uwzględnionymi częściami gospodarczymi. Własne ogródki, a na wyższych kondygnacjach balkony, będą idealnym miejscem zarówno na poranną kawę, jak i chwile popołudniowego relaksu. Dzięki dużej odległości między budynkami mieszkańcy Błękitnych Alei będą czuć się swobodnie. Szeroki wybór domów i mieszkań w zróżnicowanej zabudowie sprawia, że Błękitne Aleje to miejsce dla każdego, kto ceni wygodę i komfort życia. Dzięki przewidzianej części handlowo-usługowej na osiedlu będzie można zrobić drobne zakupy lub skorzystać z usług.

Szczegółowa oferta i informacja o postępach budowy dostępna jest w biurze sprzedaży i na stronie dewelopera ATM Inwestycje.

Oferta na wyłączność! Pośrednik prowadzący: Magdalena Brodziak 609 222 527, magdalenabrodziak@jot-be.pl

Niniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Wszystkie wizualizacje zawarte w ogłoszeniu mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom informacyjnym. Inwestor zastrzega możliwość nieznacznej zmiany wyglądu budynków i zagospodarowania terenu na etapie realizacji inwestycji. Zmiany te nie wpłyną na istotne cechy inwestycji oraz funkcjonalność budynków.
Parametry
Powierzchnia: 96 m2
Typ: Mieszkanie - sprzedaż
Rynek Pierwotny
Rodzaj budynku Apartamentowo-handlowy
Rok budowy 2019
Piętro 1
Liczba pięter 2
Liczba pokoi 4
Liczba tarasów 1
Liczba miejsc parkingowych naziemnych 1
Cena za m2 4 843,75 zł
Nr oferty 14716/4112/OMS

Magdalena Brodziak

Licencja zawodowa pośrednika nr 15556 tel: 609-222-527 magdalenabrodziak@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.