Zadzwoń do nas! 71 346 30 70
Wrocław, Wrocław-Fabryczna, ul. Grabiszyńska
477 222,83 zł

Wyślij znajomemu 
Opis
Polecam do sprzedaży prawie 56-metrowe mieszkanie 3-pokojowe, z możliwością zaaranżowania pełnego rozkładu. Inwestycja znajduje się w okolicach ulicy Grabiszyńskiej.

UWAGA! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!

Warto z nami!
Zakup tej nieruchomości nie wiąże się z opłatą prowizji, wyższą ceną ani z żadnymi dodatkowymi opłatami.
Jako agent JOT-BE NIERUCHOMOŚCI zapewniam Państwu w ramach współpracy szybkie przeprowadzenie korzystnej transakcji, od etapu negocjacji w Państwa imieniu, po odbiór nieruchomości. Gwarantuję 100-procentowe bezpieczeństwo i wsparcie własnego działu prawnego. Oferuję możliwość skorzystania z usług sprawdzonej pracowni projektowej oraz rzetelnego doradcy kredytowego. Stosuję system jakości Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości "Expert" oraz Kartę Praw Klienta Pośrednika. Służę życzliwym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym o 35-letnie doświadczenie biura JOT-BE NIERUCHOMOŚCI.
Zapraszam do współpracy!

Prezentowane mieszkanie znajduje się na 4 piętrze. Lokal dwustronny z wystawą okien wschód - zachód. Oddanie do użytkowania planowane jest na I kwartał 2020 roku.

Każde mieszkanie wyposażone będzie w kompletną instalację: elektryczną wraz z gniazdami wtykowymi i przełącznikami, wodną i kanalizacyjna, C.O z grzejnikami płytowymi w pokojach i drabinkowym w łazience, domofonową, telewizyjną oraz teleinformatyczną. Wyjścia na tarasy oraz wszystkie loggie i balkony będą wykończone deską tarasową. Duże okna gwarantują optymalne naturalne oświetlenie mieszkań, a wysokość pomieszczeń dochodząca do 2,66 m tworzy komfortową przestrzeń. System otwierania drzwi wejściowych do budynku kartą typu "hands free", szybkie łącza internetowe wraz z infrastrukturą techniczną oraz wideodomofon to tylko wartość dodana do tej lokalizacji. Nieruchomość zostanie objęta systemem monitoringu z urządzeniami nagrywającymi.

Pośrednicy nieruchomości odpowiadając na pytanie - co jest najważniejsze przy wyborze mieszkania, zwykle odpowiadają - LOKALIZACJA! I tutaj mamy jedną z najlepszych! Dostępność komunikacyjna zarówno dla zmotoryzowanych - bliskość obwodnicy śródmiejskiej i "wylotu" na AOW, jak również dwupasmowej ulicy Grabiszyńskiej, a także wybierających komunikację zbiorową - 2 minuty do przystanku tramwajowego i autobusowego. Z drugiej strony imponujące tereny rekreacyjne - przepiękny Park Grabiszyński i rozległe tereny ogródków działkowych. W okolicy również wszystkie niezbędne do wygodnego życia małe i duże punkty usługowe i handlowe.

Osiedle realizowane jest w dwóch etapach i będzie liczyć około 300 mieszkań. W pierwszym etapie, do 31 grudnia 2018 r, wybudowany został siedmiokondygnacyjny budynek na planie litery L, z dłuższym bokiem równolegle biegnącym do ul. Grabiszyńskiej. Oferowane mieszkanie realizowane jest w II etapie inwestycji, od strony ul. Inżynierskiej. W budynku powstaną 163 mieszkania i 11 lokali użytkowych. Do dyspozycji mieszkańców oddanych zostaną miejsca postojowe zlokalizowane w hali garażowej oraz komórki lokatorskie. W ofercie znajdują się mieszkania 1- 2- 3- i 4-pokojowe o powierzchni od 22 do 106 m². Wszystkie będą posiadały balkony, loggie lub tarasy.

POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI.

Kontakt: Monika Rogóż-Łukasik
tel. 609 222 530
mail: m.rogoz-lukasik@jot-be.pl

URZĄDZAJ TANIEJ Z JOT-BE PROFIT CARD!

Ta oferta objęta jest programem partnerskim JOT-BE PROFIT CARD.
Kupując mieszkanie lub dom z JOT-BE NIERUCHOMOŚCI otrzymujesz pakiet rabatów, gratisów oraz usług dodatkowych, które pozwolą Ci obniżyć koszty związane z urządzaniem nowej nieruchomości. Oszczędzaj nawet do 50%! Partnerzy programu: Neonet, MAX-FLIZ, BEL-POL, Komandor, Stolbuk Decoral, AD Loving Home (dawniej: Almi Decor), KODO, BoConcept i Wolsztyńska Fabryka Mebli.
Szczegóły na www.jot-be.pl w zakładce "JOT-BE PROFIT CARD".

Niniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Parametry
Powierzchnia: 56.21 m2
Typ: Mieszkanie - sprzedaż
Rynek Pierwotny
Rodzaj budynku Blok
Rok budowy 2020
Piętro 4
Liczba pięter 5
Liczba pokoi 3
Typ kuchni Aneks
Winda Tak
Komórka Tak
Garaż/Miejsca parkingowe Tak
Cena za m2 8 490 zł
Nr oferty 14635/4112/OMS

Monika Rogóż-Łukasik

tel: 609222530 m.rogoz-lukasik@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.