Zadzwoń do nas! 71 346 30 70
Bielany Wrocławskie, ul. Błękitna
395 000 zł

Wyślij znajomemu 
Opis
OSTATNIE MIESZKANIE W NOWYM BUDYNKU WIELORODZINNYM.
DOSTĘPNE OD RAZU!

Polecamy piękne, przestronne mieszkania w nowoczesnej, komfortowej inwestycji Błękitne Aleje, budowanej przez ATM Inwestycje w Bielanach Wrocławskich. W ofercie już tylko 1 mieszkanie - do odbioru już jesienią 2018 roku!

OFERTA

3-pokojowe mieszkania o powierzchni ok. 67 m2 zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu mieszkańcom idealnej przestrzeni do życia. Duże okna gwarantują świetne nasłonecznienie, a przestronne pomieszczenia wygodę i oddech. Do mieszkań przynależą balkony o powierzchni ok. 5,5 m2 wychodzące na zielone ogródki.
Mieszkanie jest zlokalizowane na II piętrze kameralnego dwupiętrowego budynku. W jednej klatce znajduje się tylko 4 lub 6 mieszkań!

OSIEDLE BŁĘKITNE ALEJE

Błękitne Aleje wyróżniają: prosta forma, płaskie dachy, elegancka kolorystyka budynków i harmonijna kompozycja osiedla spełniająca oczekiwania miłośników nowoczesnej architektury.

Jasne, dobrze doświetlone wnętrza mieszkań zostały optymalnie usytuowane względem stron świata. Wysokie pomieszczenia z dużym udziałem przeszkleń zapewnią poczucie przestrzeni. Mieszkańcy docenią funkcjonalne układy pomieszczeń z uwzględnionymi częściami gospodarczymi.

Dzięki dużej odległości między budynkami mieszkańcy Błękitnych Alei będą czuć się swobodnie. Dzięki przewidzianej części handlowo-usługowej na osiedlu będzie można zrobić drobne zakupy lub skorzystać z usług.

LOKALIZACJA

Błękitne Aleje zlokalizowane są w cichej części Bielan Wrocławskich. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się liczne sklepy i punkty usługowe, szkoła, przedszkole, przystanek MPK, nowoczesne centrum sportowe Ślęza z krytym basenem, strefą fitness i saunarium. Zaledwie kilka minut dzieli osiedle od Zamku Topacz z jego ofertą rekreacyjną dostępną dla wszystkich gości.


Szczegółowa oferta i informacja o postępach budowy dostępna jest w biurze sprzedaży i na stronie dewelopera ATM Inwestycje.

Oferta na wyłączność!
Pośrednik prowadzący: Magdalena Brodziak 609 222 527, magdalenabrodziak@jot-be.pl

Niniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Wszystkie wizualizacje zawarte w ogłoszeniu mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom informacyjnym. Inwestor zastrzega możliwość nieznacznej zmiany wyglądu budynków i zagospodarowania terenu na etapie realizacji inwestycji. Zmiany te nie wpłyną na istotne cechy inwestycji oraz funkcjonalność budynków.
Parametry
Powierzchnia: 67.89 m2
Typ: Mieszkanie - sprzedaż
Rynek Pierwotny
Rodzaj budynku Apartamentowo-handlowy
Rok budowy 2017
Piętro 2
Liczba pięter 2
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5 818,24 zł
Nr oferty 14264/4112/OMS

Magdalena Brodziak

Licencja zawodowa pośrednika nr 15556 tel: 609-222-527 magdalenabrodziak@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.