Zadzwoń do nas! 71 346 30 70
Wrocław, Wrocław-Śródmieście, Księcia Witolda
Marina III
Zapytaj o cenę

Wyślij znajomemu 
Opis
Niezwykła architektura. Luksusowe apartamenty. Jedyny taki adres we Wrocławiu!

Prestiżowe apartamenty Marina III z widokiem na Odrę i Uniwersytet Wrocławski zaprojektowano z myślą o najbardziej wymagających klientach. Niepowtarzalna architektura, zaawansowane rozwiązania technologiczne oraz unikalna lokalizacja czynią inwestycję Marina III najbardziej luksusowym adresem we Wrocławiu.

ARCHITEKTURA
Koncepcja architektoniczna Mariny III została wyłoniona w ogólnopolskim konkursie. Lekka bryła zawieszona nad taflą wody zamyka kompozycyjnie kompleks Marina przy ulicy Księcia Witolda, kreując unikalną enklawę luksusu.
W kameralnym 5-kondygnacyjnym budynku powstaną zaledwie 23 apartamenty. Do lokali na ostatnim piętrze przynależą tarasy na dachu.
Na parterze zaprojektowano lokal gastronomiczny, a na poziomach -1 i -2 powstaną garaże podziemne na użytek mieszkańców apartamentowca.

WYJĄTKOWA LOKALIZACJA
Marina III powstaje w ścisłym centrum Wrocławia. Malowniczo wkomponowana w przestrzeń kameralnej wyspy na Odrze, położona pomiędzy zabytkowymi mostami Uniwersyteckim i Pomorskim, naprzeciwko imponującego gmachu Uniwersytetu Wrocławskiego, gwarantuje bajeczny widok o każdej porze dnia i roku.
Centralne położenie inwestycji w bezpośrednim sąsiedztwie wrocławskiego Rynku oraz licznych restauracji, teatrów, muzeów i kin zapewnia aktywne uczestnictwo w życiu biznesowym, towarzyskim i kulturalnym jednego z najdynamiczniej rozwijających się miast Europy.
Na wyciągnięcie ręki znajdują się najpiękniejsze tereny spacerowe Wrocławia: Wyspa Słodowa, Ostrów Tumski oraz nowo odrestaurowane bulwary wzdłuż wybrzeża Odry.

BEZKOMPROMISOWA JAKOŚĆ
Funkcjonalne układy lokali i panoramiczne przeszklenia zaprojektowano z myślą o absolutnym komforcie mieszkańców. Standard Marina III obejmuje doskonałą jakość wykończenia części wspólnych oraz liczne udogodnienia w każdym apartamencie. Planowana ochrona fizyczna oraz indywidualne systemy sygnalizacji włamaniowej chronić będą bezpieczeństwo i spokojny sen mieszkańców.
Gwarantem realizacji inwestycji jest Topacz Investment Sp. z o.o., solidny deweloper znany z realizacji projektów segmentu premium: Marina I, Marina II oraz Zamek Topacz Resort & Art SPA.

JOT-BE NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym biurem sprzedaży inwestycji.
Zapraszam do kontaktu!
Jacek Jędrzejec, jedrzejec@jot-be.pl, tel. +48 697 660 342

Niniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Wszystkie wizualizacje zawarte w ogłoszeniu mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom informacyjnym. Inwestor zastrzega możliwość nieznacznej zmiany wyglądu budynków i zagospodarowania terenu na etapie realizacji inwestycji. Zmiany te nie wpłyną na istotne cechy inwestycji oraz funkcjonalność budynków.
Parametry
Powierzchnia: -  m2
Termin wykonania: W budowie
Cena za m2: od 0 zł
Nr oferty 99/4112/OI

Jacek Jędrzejec

tel: 697-660-342 jedrzejec@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.
 
Polecane oferty