Zadzwoń do nas! 71 346 30 70
Wrocław, Wrocław-Krzyki, ul. gen. Tadeusza Kutrzeby
DĘBOWE POŁUDNIE
od 4 170 zł/m2

Wyślij znajomemu 
Opis
Dębowe Południe to kameralne osiedle atrakcyjnych domów, powstające w lubianej dzielnicy Wrocławia, Krzyki – Ołtaszyn, przy ulicy Kutrzeby. Budowa osiedla realizowana jest czteroetapowo, a docelowo powstanie tu 16 wyodrębnionych lokali mieszkalnych w domach bliźniaczych dwulokalowych oraz pełna infrastruktura wewnętrzna.

Największy atut inwestycji stanowią imponujące powierzchnie lokali, przekładające się na ich olbrzymią funkcjonalność. Wszystkie domy posiadają aż 226,73 m2 dobrze zaprojektowanej powierzchni!

Można tu zaaranżować nie tylko pięknie otwartą przestrzeń dzienną i optymalne sypialnie dla wszystkich członków rodziny, ale także pomieszczenia o dodatkowym przeznaczeniu. Gabinety, pokój kinowy, pokój gier, a może własna siłownia? Miejsca nie zabraknie! Nie brakuje też niezbędnych pomieszczeń gospodarczych: dużego wiatrołapu z miejscem na obszerną garderobę, spiżarni, dużej pralni i kotłowni. Garaż w bryle budynku i dodatkowe miejsce postojowe pozwolą na bezproblemowe parkowanie. Natomiast niezależne, prywatne ogródki o powierzchniach od 30 m2 do 213,4 m2 zapewnią relaks na świeżym powietrzu.

Doskonały standard wykonania, prestiżowa lokalizacja i bardzo atrakcyjna cena sprawiają, że oferta osiedla Dębowe Południe jest naprawdę godna uwagi.

PROJEKT

Na parterze (86,2 m2) już od progu mieszkańców witać będzie duża przestrzeń. Znajduje się tutaj wiatrołap (8,7 m2), przedpokój (3,9 m2), WC (2,1 m2) oraz spiżarnia (1,5 m2). Dalej zaprojektowano otwartą przestrzeń dzienną. Znalazła się w niej kuchnia wraz z przestronną jadalnią (17,7 m2), pokój dzienny z kominkiem i olbrzymim przesuwnym oknem wychodzącym na ogród (28,7 m2) oraz klatka schodowa (4,2 m2). Na parterze znajduje się także połączony z wiatrołapem garaż (19,4 m2).

Na piętrze (85,6 m2) zaprojektowano cztery ustawne, jasne pokoje, dające duże możliwości aranżacji i pięknie doświetlone przez duże okna (13,7 m2, 18,3 m2, 15,7 m2, 17,7 m2). Dodatkowo do dyspozycji mieszkańców jest 7,5-metrowa rodzinna łazienka. Z korytarza (8,5 m2) na poddasze prowadzi klatka schodowa (4,2 m2).

Mieszkańcy docenią przestronne i wysokie poddasze użytkowe o powierzchni 54,93 m2. Deweloper usytuował tutaj kotłownię (6,45 m2) z piecem gazowym i zaprojektował przestronną pralnię. Na pozostałej powierzchni zmieszczą się dwa pomieszczenia o dowolnym przeznaczeniu: może to być dodatkowa sypialnia, gabinet, miejsca rozrywki czy duże garderoby. Pomieszczenia są w pełni wykończone i przystosowane do zamieszkania.

BUDOWA

Domy są starannie wykonane z dobrych materiałów i spełniają nowoczesne standardy przenikalności cieplnej. Instalacja kominkowa nie tylko pozwoli wprowadzić piękny nastrój, ale także dodatkowo ogrzeje pomieszczenia. Duże okna zapewnią doskonałe doświetlenie. Dodatkowo standard obejmuje elektrycznie sterowaną bramę garażową, sterowane elektrycznie rolety i dachówkę ceramiczną.

Budowa Dębowego Południa trwa, a pierwsze domy zostaną ukończone jesienią 2018 roku. Zapraszamy do umawiania spotkań prezentacyjnych!

LOKALIZACJA

Dębowe Południe zlokalizowane w południowej części Wrocławia w dzielnicy Krzyki – Ołtaszyn, przy ulicy Kutrzeby. Atrakcyjna, spokojna lokalizacja, z dobrą infrastrukturą i komunikacją to idealne miejsce do życia i wypoczynku całej rodziny. Miejscowy plan zagospodarowania przewiduje w tej okolicy wyłącznie budynki jednorodzinne w układzie wolnostojącym lub bliźniaczym, dzięki czemu inwestycja sąsiaduje z niską, kameralną zabudową.

Dębowe Południe usytuowane jest blisko przystanku autobusowego (100 m), ścieżki rowerowej i przy dobrych dojazdach do autostrady A4 oraz nowoprojektowanej obwodnicy wschodniej Wrocławia.

W odległości nie większej niż 1 km znajdują się: dwie szkoły podstawowe (SP nr 34 ul. Gałczyńskiego i Wysoka), przedszkole publiczne, żłobki, kilka przedszkoli prywatnych, poczta, przychodnie. W sąsiedztwie inwestycji usytuowane są także liczne punkty handlowe, restauracje z wyśmienitym menu, sklepy ze zdrową żywnością, kluby fitness, boisko piłkarskie, banki. Nieopodal znajduje się Tor Wyścigów Konnych Partynice oraz Aleja Bielany z kinem Helios, Ikea, Tesco, Auchan. Rozrywkę na łonie natury zapewnią pobliskie parki, place zabaw oraz Zamek Topacz. Niedalekie korty tenisowe w Matchpoint Kobierzyce i Ślęzie oraz baseny (Aquapark we Wrocławiu i kompleks Ślęza w Ślęzie) umożliwiają aktywny wypoczynek.

Polecam ofertę i zapraszam na prezentację.

Marek Nabiałkowski
tel: 697 222 484
e-mail: mnabialkowski@jot-be.pl
Licencja nr 4947

Jako agent JOT-BE NIERUCHOMOŚCI zapewniam Państwu uniknięcie niepotrzebnego ryzyka i przeprowadzenie korzystnej transakcji.
Gwarantuję rynkowe ceny, bezpieczeństwo i obsługę własnego działu prawnego. Stosuję system jakości Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości „Expert” oraz Kartę Praw Klienta Pośrednika. Służę życzliwym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym o niemal 40-letnie doświadczenie biura JOT-BE NIERUCHOMOŚCI.
Dzięki karcie JOT-BE PROFIT CARD oraz programom partnerskim, m.in. współpracy z Leroy Merlin, nasi Klienci zyskują wymierne oszczędności przy wykończeniu, remoncie i aranżacji mieszkania. Zapraszamy także do skorzystania z atrakcyjnego programu wykończenia pod klucz.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Parametry
Powierzchnia: 226 - 226 m2
Termin wykonania: W budowie
Cena za m2: od 4 170 zł
Balkon/loggia: TAK
Nr oferty 111/4112/OI

Marek Nabiałkowski

Licencja zawodowa pośrednika nr 4947 tel: 697222484 mnabialkowski@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.