Zadzwoń do nas! 71 346 30 70
Wrocław
Obiekty komercyjne. Cała Polska
Zapytaj o cenę

Wyślij znajomemu 
Opis
Inwestorom indywidualnym, poszukującym możliwości zarabiania na rynku nieruchomości komercyjnych polecamy nowatorski, rentierski produkt, pozwalający na osiąganie stabilnych zysków bez konieczności osobistego zaangażowania.

Nasz partner tworzy unikalne projekty w atrakcyjnych obszarach rynku nieruchomości komercyjnych, cechujących się stabilnym najmem i wysoką rentownością: średniej wielkości obiekty i kompleksy handlowo-usługowe.

Podstawowa przewaga tego modelu opiera się na tworzeniu przestrzeni handlowych, poprzez ich budowę lub zakup, w najbardziej atrakcyjnych i rokujących lokalizacjach oraz na długoterminowych umowach najmu z wiarygodnymi najemcami, co pozwala precyzyjnie oszacować realne korzyści wynikające z najmu konkretnego obiektu. Ten sam podmiot odpowiada także za rozwój
i rentowność, poprzez pełną komercjalizację i profesjonalne zarządzanie ukończonymi projektami, tak, aby umożliwić wypracowanie odpowiedniego zysku dla inwestorów.

Zakup udziałów w spółce będącej właścicielem i zarządcą obiektu handlowego, posiadającej unikalne know-how i doświadczone zespoły eksperckie, umożliwia dostęp do powierzchni handlowych klientom indywidualnym.


Dlaczego warto?

- Obiekty, z których wynajmu inwestor czerpie zyski, znajdują się zarówno w największych polskich aglomeracjach, jak i w miastach średniej wielkości. Ich lokalizacje starannie wybrano, biorąc pod uwagę lokalne otoczenie konkurencyjne oraz liczbę i siłę nabywczą mieszkańców najbliższej okolicy. Liczba ludności w najważniejszych wskaźnikach, buforze 500 metrów oraz w strefie dojazdu do 15 minut, zapewnia wysoki i stabilny poziom odwiedzin obiektu, który przekłada się na zyski najemców.

- Obiekty rozwijane są w czterech kategoriach: galerie, parki, outlety i niewielkie obiekty skoncentrowane wokół działalności kluczowego najemcy, którym jest popularny market.

- W każdym z obiektów znajduje się przynajmniej jeden najemca-kotwica, czyli sklep dużej sieciowej marki, należącej do grupy najpopularniejszych i najbardziej lubianych przez Polaków marek , m. in. takich jak: Biedronka, Lidl czy Rossmann).

- Sprzedaż projektu rozpoczyna się dopiero po zamknięciu komercjalizacji obiektu i podpisaniu długoterminowych umów najmu. Oznacza to, że inwestor indywidualny czerpie zyski od razu, bez konieczności czekania na zakończenie budowy lub pozyskanie odpowiednich najemców dla obiektów.

- Niski próg wejścia, nieosiągalny w przypadku zakupu mieszkania, mikroapartamentu lub lokalu użytkowego w atrakcyjnej lokalizacji. Minimalne wymagane zaangażowanie inwestora wynosi obecnie ok. 198 000 złotych.

- Gwarantem wypłacalności zysku jest stabilna grupa kapitałowa, aktywna na arenie międzynarodowej, nadzorująca poszczególne spółki dedykowane konkretnym projektom.

- Atrakcyjna stopa zwrotu, nieosiągalna w przypadku tradycyjnych lokat bankowych.

- Bezobsługowy, rentierski produkt inwestycyjny i możliwość inwestowania w dochodowy sektor powierzchni komercyjnych, bez konieczności osobistego zaangażowania inwestora.


Projekty dostępne obecnie w sprzedaży:
- Nowy dworzec PKS wraz z Kompleksem Lokali Handlowych w Bolesławcu.


Zapraszamy do współpracy!
Zespół JOT-BE NIERUCHOMOŚCI


Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Materiały i informacje tu publikowane służą jedynie celom informacyjnym oraz promocyjnym i nie powinny stanowić wyłącznej podstawy podjęcia decyzji inwestycyjnych. Informujemy, że z każdą inwestycją może wiązać się ryzyko. O szczegółach można dowiedzieć się w trakcie rozmowy z opiekunem oferty.
Wszystkie wizualizacje mają charakter poglądowy. Inwestor zastrzega możliwość nieznacznej zmiany wyglądu budynków i zagospodarowania terenu na etapie realizacji inwestycji. Zmiany te nie wpłyną na istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.
Parametry
Powierzchnia: -  m2
Termin wykonania: Gotowy
Cena za m2: od 0 zł
Nr oferty 118/4112/OI

Jacek Jędrzejec

tel: 697-660-342 jedrzejec@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.