Zadzwoń do nas! 71 346 30 70
Wrocław, Wojszyce, ul. Kazimierza Wierzyńskiego
Viva! Park
890000 zł

Wyślij znajomemu 
Opis
Czas na własny dom? Cztery ściany to dopiero początek drogi. Bo tak naprawdę w marzeniu o idealnym domu liczy się zupełnie coś innego.

Liczą się ludzie i wspólny czas. Potrzebna jest zatem nieruchomość, która zapewni komfort wszystkim członkom rodziny i pozwoli swobodnie mierzyć się z codziennymi wyzwaniami.

Liczy się dobra przestrzeń. Jasna, plastyczna, przejrzysta, którą łatwo zamienić w najpiękniejsze wnętrze zgodne z każdym gustem.

Liczy się miejsce. Bezpieczne, przyjazne, gdzie można cieszyć się życiem bez żadnych ograniczeń.

Liczy się zaangażowanie. Lata poświęcone na zdobycie wiedzy i setki godzin spędzanych przez zespół ekspertów nad projektem osiedla, by dopieścić go w każdym szczególe.

Wiedząc o tym, deweloper ATM Inwestycje realizuje Viva! Park. To unikalne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych, zaprojektowane w oparciu o tysiące rozmów z wymagającymi Klientami. Tu mogą Państwo stworzyć wymarzony azyl, bez żadnych kompromisów.


OFERTA

Osiedle Viva!Park powstaje w zielonym zakątku wrocławskich Wojszyc, w ostatniej linii zabudowy wzdłuż ulicy Wierzyńskiego. To cicha i bezpieczna okolica, z przewagą zabudowy willowej. Południe Wrocławia to szczególnie pożądany adres, ze względu na świetną infrastrukturę, bliskość centrum i unikalny, kameralny charakter zabudowy.

Budowa osiedla realizowana będzie dwuetapowo. W ramach pierwszego etapu powstaną 4 budynki w zabudowie bliźniaczej, w których wyodrębnione zostanie 8 jednorodzinnych lokali z podwójnymi garażami w bryle budynków. Zakończenie prac budowlanych przewidziane jest na koniec I połowy 2019 roku. W kolejnym etapie kontynuowana będzie zabudowa bliźniacza lub bliźniacza dwulokalowa. Docelowo deweloper wykona także pełną infrastrukturę osiedla wraz z małą architekturą.

KOMFORTOWE DOMY

Każdy z domów powstających w pierwszym etapie posiada powierzchnię użytkową ok. 165 m2.

Na parterze zaprojektowano piękną, otwartą przestrzeń: niezwykle przestronny, 40-metrowy salon połączony będzie z ciekawie zaaranżowaną częścią komunikacyjną i wygodną, 10-metrową kuchnią. Dodatkowo na tej kondygnacji znajdzie się duży wiatrołap z miejscem na pojemną szafę i wyjściem do 35-metrowego garażu oraz WC z pomieszczeniem gospodarczym.
Na piętrze powstają 4 ustawne sypialnie oraz rodzinna łazienka o powierzchni 5,79 m2.

Do każdego z budynków przynależeć będzie duży, prywatny ogród. Powierzchnie działek wynosić będą od ok. 333 m2 do ok. 383 m2, w zależności od usytuowania na planie osiedla.

SOLIDNY DEWELOPER

Spółka ATM Inwestycje Sp. z o.o. należy do Grupy kapitałowej ATM Grupa S.A. Firma jest spółką celową, dedykowaną do realizacji projektów inwestycyjnych i deweloperskich, od 2004 roku budującą kameralne osiedla w południowej części aglomeracji wrocławskiej.

Portfolio zakończonych projektów ATM Inwestycje obejmuje:
• Osiedle Filmowe w Bielanach Wrocławskich (48 domów i lokali w zabudowie szeregowej)
• kompleks 14 domów w zabudowie szeregowej przy ul. Dwa Światy w Bielanach Wrocławskich
• cieszące się olbrzymim uznaniem Osiedla Przy Zamku w Ślęzie, gdzie łącznie wybudowano aż 87 jednostek i zrealizowano pełną infrastrukturę trzech osiedli
• pierwsze podetapy nowoczesnego osiedla Błękitne Aleje w Bielanach Wrocławskich.


Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży!
Jacek Jędrzejec, tel. 697 660 342, jedrzejec@jot-be.pl

Niniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Wszystkie wizualizacje mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom informacyjnym. Inwestor zastrzega możliwość nieznacznej zmiany wyglądu budynków i zagospodarowania terenu na etapie realizacji inwestycji. Zmiany te nie wpłyną na istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.
Parametry
Powierzchnia: -  m2
Termin wykonania: W budowie
Cena za m2: od 0 zł
Balkon/loggia: TAK
Nr oferty 110/4112/OI

Jacek Jędrzejec

tel: 697-660-342 jedrzejec@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.