Zadzwoń do nas! 71 346 30 70
Wrocław, Świniary, ul. Zalipie
OSIEDLE LIPCOWE
Zapytaj o cenę

Wyślij znajomemu 
Opis
Rodzinne, przyjazne i kameralne Osiedle Lipcowe - oferta dostępna tylko w biurze JOT-BE NIERUCHOMOŚCI.
Już wkrótce w ofercie nowy, II etap!

Wyobraź sobie tonącą w zieleni okolicę, gdzie codziennie możesz spędzić aktywnie czas z bliskimi, biegając, pływając, jeżdżąc na rowerze lub po prostu spacerując. Tu najmłodsi mogą bezpiecznie odkrywać świat, a dorośli – delektować się ciszą i spokojem.

Wyobraź sobie kameralny, bardzo przytulny i wygodny dom. Idealny salon z kominkiem wychodzący na taras i prywatny ogródek, funkcjonalną otwartą kuchnię i duży stół. Ładne sypialnie i przestronny pokój na poddaszu, gdzie każdy z członków Twojej rodziny znajdzie miejsce dla siebie.

Brzmi dobrze?

Zapraszamy na kameralne, zielone Osiedle Lipcowe w północno-wschodniej części Wrocławia. W ofercie został ostatni dom, gotowy go odbioru. Nie musisz czekać na zakończenie budowy! Mamy też dla Ciebie świetną ofertę wykończenia wnętrz pod klucz, która pozwoli Ci szybko i bezstresowo urządzić się w nowym domu.


Atuty lokalizacji
Osiedle Lipcowe znajduje się przy ulicy Zalipie, oddalonej o zaledwie 10 km od wrocławskiego Rynku i 10 minut od węzła AOW. Taka lokalizacja zapewnia szybkie i komfortowe połączenie z centrum miasta.
Bardzo blisko znajduje się przystanek autobusowy MPK z dzienną i nocną linią autobusową. Wielkim atutem jest także sąsiedztwo położonej zaledwie 300 metrów dalej nowej stacji kolejowej, skąd regularnie kursują liczne pociągi dowożące podróżnych w 17 minut do ścisłego centrum Wrocławia.
Okoliczną infrastrukturę stanowią sklepy, przedszkole i szkoła podstawowa.

Zapraszamy do śledzenia strony www.osiedlelipcowe.pl

Kierownik biura sprzedaży: Michał Szczotkowski
tel: 609 902 122 mail: mszczotkowski@jot-be.pl


Niniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Wszystkie wizualizacje zawarte w ogłoszeniu mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom informacyjnym. Inwestor zastrzega możliwość nieznacznej zmiany wyglądu budynków i zagospodarowania terenu na etapie realizacji inwestycji. Zmiany te nie wpłyną na istotne cechy inwestycji oraz funkcjonalność budynków.
Parametry
Powierzchnia: -  m2
Termin wykonania: Planowany
Cena za m2: od 0 zł
Nr oferty 96/4112/OI

Michał Szczotkowski

tel: 609-902-122 mszczotkowski@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.
 
Polecane oferty