Zadzwoń do nas! 71 346 30 70
Wrocław, Świniary, ul. Zalipie
OSIEDLE LIPCOWE
od 4 602 zł/m2

Wyślij znajomemu 
Opis
Rodzinne, przyjazne i kameralne Osiedle Lipcowe - oferta dostępna tylko w biurze JOT-BE NIERUCHOMOŚCI.
Segmenty są już ukończone - od razu po zakupie można przystąpić do wykończenia domu!

Ukryte przed zgiełkiem pośród zieleni, stanowi pewny wybór dla wszystkich, którzy marzą o własnym domu i chcą żyć zielono w granicach miasta. Osiedle Lipcowe to niezwykłe miejsce, gdzie wakacje zdają się trwać cały rok. Tu najmłodsi będą bezpiecznie odkrywać świat, a dorośli – delektować się ciszą i spokojem.

Zapraszamy na nową stronę inwestycji www.osiedlelipcowe.pl


Oferta
W pierwszym etapie kameralnego Osiedla Lipcowego powstanie 12 trzykondygnacyjnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, każdy o powierzchni użytkowej 91,25 m². Wygodne i przestronne, z przynależnymi ogrodami, zapewnią komfort i możliwość dopasowania charakteru pomieszczeń do potrzeb każdej rodziny.
Na parterze znajduje się kuchnia z jadalnią, duży salon z wyjściem na taras, WC i wiatrołap. Na piętrze zaprojektowano dwie sypialnie i łazienkę. Przestronne poddasze może zostać przeznaczone na dodatkową sypialnię, gabinet lub garderobę, odpowiednio do potrzeb każdej rodziny.
W salonie zaprojektowano miejsce na kominek, który spełnić może nie tylko funkcję ozdobną, ale także będzie stanowił dodatkowe źródło ogrzewania.
Wielkim atutem nieruchomości jest taras, ocieniony eleganckimi drewnianymi żaluzjami, które zdobią również wejście do każdego z domów. Do każdego z domów przynależy działka: dla segmentów wewnętrznych o powierzchni od 121 do 139 m², a dla skrajnych 204 i 339 m².


Budowa rozpoczęła się 3 kwietnia 2017 roku. Trwają ostatnie prace budowlane nad infrastrukturą zewnętrzną.
Deweloper zapewnia bezpieczeństwo i przejrzystość transakcji.


Zawsze wakacyjny klimat
Osiedle Lipcowe to wymarzone miejsce dla małych i dużych miłośników natury. Tuż za nim, pośród łąk i zagajników, rozciągają się zachwycająco zielone tereny spacerowe. Pobliski park oraz jedna z najładniejszych tras rowerowo-wycieczkowych w okolicy zapraszają do aktywnego wypoczynku, a szkółka jeździecka i aeroklub Szymanów sprawią frajdę dzieciom i rodzicom. W najbliższym sąsiedztwie w 2016 roku powstało najnowocześniejsze we Wrocławiu kąpielisko Kopalnia wraz z terenami rekreacyjnymi i całorocznymi atrakcjami dla wszystkich członków rodziny.


Atuty lokalizacji
Osiedle Lipcowe powstaje przy ulicy Zalipie, oddalonej o zaledwie 10 km od wrocławskiego Rynku i 10 minut od węzła AOW. Taka lokalizacja zapewnia szybkie i komfortowe połączenie z centrum miasta.
Bardzo blisko znajduje się przystanek autobusowy MPK z dzienną i nocną linią autobusową. Wielkim atutem jest także bliskość położonej zaledwie 300 metrów dalej nowej stacji kolejowej, skąd regularnie kursują liczne pociągi dowożące podróżnych w 17 minut do ścisłego centrum Wrocławia.
Okoliczną infrastrukturę stanowią sklepy, przedszkole i szkoła podstawowa.


Zapraszam na prezentację! Michał Szczotkowski JOT-BE NIERUCHOMOŚCI tel: 609 902 122 mail: mszczotkowski@jot-be.pl

Cena podana w ogłoszeniu obowiązuje od dnia 31 grudnia 2019 roku lub do odwołania.

Niniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Wszystkie wizualizacje zawarte w ogłoszeniu mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom informacyjnym. Inwestor zastrzega możliwość nieznacznej zmiany wyglądu budynków i zagospodarowania terenu na etapie realizacji inwestycji. Zmiany te nie wpłyną na istotne cechy inwestycji oraz funkcjonalność budynków.
Parametry
Powierzchnia: 91 - 91 m2
Termin wykonania: W budowie
Cena za m2: od 4 602 zł
Balkon/loggia: TAK
Nr oferty 96/4112/OI

Michał Szczotkowski

tel: 609-902-122 mszczotkowski@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.