Zadzwoń do nas! 71 346 30 70
Szklarska Poręba, ul. Wojska Polskiego
Czarny Kamień Resort & SPA
od 10 500 zł/m2

Wyślij znajomemu



 
Opis
Obiekt

Komfortowy i urozmaicony wypoczynek zapewni przybywającym tu gościom bogate zaplecze rekreacyjno-usługowe. Znajdować się tu będzie SPA z jacuzzi, sauną parową i fińską, a także rekreacyjny basen bezchlorkowy z przeciwprądem i urządzeniami do masażu. Z tyłu budynku zaplanowano plac zabaw oraz fontannę, basen relaksacyjny,jacuzzi z podgrzewaną wodą oraz dom lapoński.

Na wyższej kondygnacji budynku mieścić się będą usługi kosmetyczne i gabinety masażu oraz kapsuła młodości.

W budynku zaplanowano również restaurację i kawiarnię. Na najniższej kondygnacji znajdować się będzie wielofunkcyjna sala konferencyjna, siłownia, pokój zabaw dla dzieci. Na uwagę zasługuje też reprezentacyjna strefa recepcji z fontanną. W centrum pomieszczenia usytuowana jest historyczna, wykuta w litej skale, studnia z krystaliczną wodą. Obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Obiekt posiada 52 apartamenty o powierzchniach 28-47m2. Pokoje z łazienkami i aneksami kuchennymi będą oddawane w standardzie "pod klucz" wraz z wysokiej klasy umeblowaniem i wyposażeniem (m.in. Armatura HansGrohe, Rocca i Villeroy Boch). Apartamenty będą posiadać balkony, ogródki lub przeszklenia z widokiem na górski krajobraz lub świerkowy las. W niektórych pokojach znajdą się też antresole lub nawet 2 balkony. Dla każdego apartamentu zaplanowano też miejsce parkingowe. Do budowy i wykończenia budynku zastosowano najwyższej klasy materiały.


Lokalizacja

Budynek usytuowany jest w ustronnym miejscu Szklarskiej Poręby, 10 min spacerem od centrum kurortu. Tuż przy hotelu znajduje się mały, rodzinny stok narciarski oraz trasy biegowe. Bogata infrastruktura narciarska zapewnia dostęp do różnorodnych atrakcji sportowych w okolicy. Blisko stąd do znanych ośrodków narciarstwa klasycznego i alpejskiego: Polany Jakuszyckiej (5 km), kompleksu na Szrenicy (2 km) oraz czeskiego Harrachowa (10 km) i Rokytnicy (22 km).

Szklarska Poręba to słynny kurort na Dolnym Śląsku. Panujące tu warunki klimatyczne, porównywalne z alpejskimi miejscowościami, sprawiają, iż jest to jeden z najpopularniejszych ośrodków w regionie. W odstępach dwuletnich odbywa się tutaj Puchar Świata w biegach narciarskich z udziałem światowej czołówki. Ponadto organizowany jest Bieg Piastów, impreza o międzynarodowym zasięgu.

Liczne atrakcje, zabytki i pomniki przyrody decydują o wyjątkowym walorze turystycznym tego miejsca. Miłośnicy aktywnego wypoczynku korzystać mogą do woli z licznych tras spacerowych i rowerowych po górskich szlakach. Wodospady: Szklarki i Kamieńczyk, grupa skalna Krucze Skały, szczyt Wysoki Kamień, kotły polodowcowe Śnieżne Kotły - to tylko część bogatej oferty okolicy. Muzea, zabytkowe pałace, parki rozrywki czy też miejscowy Dinopark, sprawiają, że Szklarska Poręba jest kierunkiem docenianym przez turystów w każdym wieku. Szklarska Poręba jest zimową stolicą Radiowej Trójki, co sprawia, że odbywa się tutaj wiele imprez sportowych, rekreacyjnych i kulturalnych pod patronatem tej znanej stacji radiowej.


Model inwestycyjny

Operator najmu – deweloper inwestycji, Art-Dom Developer gwarantuje atrakcyjną stopę zwrotu liczoną od ceny netto apartamentu z wyposażeniem i obowiązkowym miejscem postojowym (w cenie 15 000 zł). Umowa najmu zawierana jest na 10 lat, zysk wypłacany jest w miesięcznych ratach. Operator przejmuje na siebie wszelkie opłaty z utrzymaniem lokalu oraz zajmuje się zarządzaniem i wynajmem apartamentów. Właściciel ponosi jedynie koszty ubezpieczenia lokalu oraz podatku od nieruchomości i dzierżawy wieczystej.

Właściciele apartamentów mają możliwość korzystania z pobytów właścicielskich przez 14 w roku. Gwarantem wypłaty stopy zwrotu jest spółka Art-Dom Developer Sp z o.o. o kapitale zakładowym 1.716.160 zł.


Deweloper

Firma Art-Dom powstała w 1991 roku i od tego czasu prowadzi nieprzerwanie swoją działalność na rynku nieruchomości. W 2008 roku firma przekształciła się w spółkę prawa handlowego Art-Dom Developer Sp. z o.o.

Art-Dom swoje doświadczenie zdobył przy realizacji, budowie i zarządzaniu kilkudziesięciu inwestycji takich jak: budowa obiektów usługowych, budynków wielorodzinnych, budynków mieszkalno-usługowych, domów jednorodzinnych, adaptacja budynków biurowych i hotelowych na mieszkalne. W oparciu o zdobyte wieloletnie doświadczenie Art-Dom oferuje swoim klientom najnowsze rozwiązania projektowe i dba o wysoki standard realizacji.


Atuty

Atrakcyjna lokalizacja

· Atrakcyjne położenie w Szklarskiej Porębie - jednym z najsłynniejszych kurortów w Karkonoszach (stolica radiowej Trójki)

· Malownicze usytuowanie na wzgórzu, w otoczeniu świerkowego lasu

· Rodzinny stok narciarski przy obiekcie

· Ośrodki i wyciągi narciarskie w bliskiej odległości (Polana Jakuszycka, Szrenica, Harrachow)

· Wokół obiektu trasy biegowe, rowerowe i piesze

· Liczne atrakcje turystyczne w okolicy



Wyjątkowy obiekt

· Piękna górska zabudowa: połączenie odrestaurowanej zabytkowej willi z nowobudowaną częścią

· SPA, jacuzzi z podgrzewaną wodą, wewnętrzne i zewnętrzne saunarium, basen wewnętrzny i zewnętrzny, dom lapoński

· Siłownia i pokój zabaw

· Usługi kosmetyczne, gabinety masażu

· Plac zabaw i fontanna

· Restauracja i kawiarnia

· Wielofunkcyjna sala konferencyjna

· Reprezentacyjna strefa wejścia z historyczną studnią

· Wysokiej jakości materiały budowlane o wysokiej izolacji akustycznej i energooszczędności


Luksusowe apartamenty

· Wysoki standard wykończenia "pod klucz" i wyposażenia

· Balkony, ogródki lub przeszklenia z widokiem na górski krajobraz

· W apartamentach: aneksy kuchenne, pełne umeblowanie i wyposażenie

· Antresole lub 2 balkony w wybranych apartamentach

· Miejsca parkingowe do każdego apartamentu



Pewny zysk!

· Stopa zwrotu gwarantowana przez Operatora-dewelopera (ART-DOM DEVELOPER Sp. z o.o., kapitał zakładowy 1.716.160 zł)

· Solidny Operator wynajmu, rodzinna, polska firma o doskonałej reputacji na rynku

· Zysk wypłacany w miesięcznych ratach

· Inwestycja jest już zrealizowana i cieszy się uznaniem gości


Zapraszamy do współpracy!

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Materiały i informacje tu publikowane służą jedynie celom informacyjnym oraz promocyjnym i nie powinny stanowić wyłącznej podstawy podjęcia decyzji inwestycyjnych. Informujemy, że z każdą inwestycją może wiązać się ryzyko. O szczegółach można dowiedzieć się w trakcie rozmowy z opiekunem oferty.
Wszystkie wizualizacje mają charakter poglądowy. Inwestor zastrzega możliwość nieznacznej zmiany wyglądu budynków i zagospodarowania terenu na etapie realizacji inwestycji. Zmiany te nie wpłyną na istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.
Parametry
Powierzchnia: 27 - 47 m2
Termin wykonania: Gotowy
Cena za m2: od 10 500 zł
Balkon/loggia: TAK
Winda: TAK
Nr oferty 98/4112/OI

Jacek Jędrzejec

tel: 697-660-342 jedrzejec@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.