Zadzwoń do nas! 71 346 30 70
Wrocław, Sołtysowice, ul. Przejazdowa
Nasze Osiedle
od 4 400 zł/m2

Wyślij znajomemu 
Opis
Pełen wybór metraży. Ogródki, tarasy i balkony. Garaż podziemny. Doskonała lokalizacja na zielonych Sołtysowicach!

Wygodne mieszkania na miarę!

W zielonym zakątku wrocławskich Sołtysowic powstaje Nasze Osiedle, zaprojektowane w odpowiedzi na potrzeby młodych i aktywnych Wrocławian. Trzypiętrowy, kameralny budynek wielorodzinny mieści niemal 60 wygodnych mieszkań o powierzchniach od 28 do 96 m2. Pełen wybór metraży i układów pozwoli wybrać lokum idealnie dopasowane do wielkości i stylu życia każdej rodziny. Oferta obejmuje mieszkania 1-, 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe, z aneksem kuchennym lub oddzielną kuchnią, także dwupoziomowe. Do każdego z mieszkań przynależy co najmniej 1 balkon lub taras, a wszystkie mieszkania zlokalizowane na parterze posiadają wygodne ogródki.

Deweloper zadbał o odpowiednią liczbę komórek lokatorskich i miejsc postojowych w garażu podziemnym. Na parterze powstaną także lokale użytkowe z przeznaczeniem na osiedlowy sklep lub usługi.

Dobra lokalizacja

W pieszym dystansie od osiedla znajdują się sklepy spożywcze (350 i 600 m), szkoła i przedszkole (550 m), kościół (500 m) i restauracja (750 m). Spacer na najbliższy przystanek MPK zajmie najwyżej 2 minuty, a tuż po sąsiedzku znajduje się Park Sołtysowicki, zachęcający do odpoczynku na świeżym powietrzu.
Lokalizacja przy ulicy Przejazdowej pozwala szybko i wygodnie przemieścić się do centrum czy wybrać na codzienne zakupy: Centrum Handlowe Korona oddalone jest o zaledwie 1,5 km, a Plac Grunwaldzki o 5 km.

Oferta

Budowa osiedla już trwa i zakończy się w pierwszej połowie 2018 roku.
Szczegóły oferty, harmonogram prac oraz standard wykończenia dostępne są w biurze sprzedaży w siedzibie JOT-BE NIERUCHOMOŚCI.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
Monika Rogóż-Łukasik: 609 222 530
naszeosiedle@jot-be.pl


Niniejsza informacja powstała z zachowaniem najwyższej staranności, należy jednak pamiętać, że część z zawartych w niej informacji może być niekompletna lub ulec zmianie. Tym samym niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Wszystkie wizualizacje mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom informacyjnym, a inwestor zastrzega możliwość nieznacznej zmiany wyglądu budynków i zagospodarowania terenu na etapie realizacji inwestycji. Zmiany te nie wpłyną na istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.
Parametry
Powierzchnia: 28 - 96 m2
Termin wykonania: W budowie
Cena za m2: od 4 400 zł
Balkon/loggia: TAK
Nr oferty 103/4112/OI

Monika Rogóż-Łukasik

tel: 609222530 m.rogoz-lukasik@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.